Fluide Anti-Taches Jeunesse Des Mains SPF15 (krem do rąk przeciwko przebarwieniom SPF 15)

Emulsja z filtrem ochronnym SPF15 przeciw przebarwieniom skóry dłoni. Pielęgnuje wewnętrzną i zewnętrzną stronę dłoni oraz paznokcie.
Działanie:
- zmniejsza istniejące przebarwienia, redukuje ich wielkość i powstawanie
- chroni przed słońcem, zapobiega powstawaniu nowych plam
- nawilża, nadaje dłoniom miękkość i jedwabistą gładkość
- wzmacnia paznokcie

dobry z jedną wadą

Lubię kremy do rąk i balsamy Clarinsa, polubiłam i ten. Zależało mi na filrze, stąd decyzja o zakupie. Cena, jak na perfumeryjne kosmetyki niewielka, wydajność bdb.

Dobrze nawilża i dba o skórki, ma tylko jeden minus - rozpuszcza lakier do paznokci... dzień po pomalowaniu trochę rozpuścił czerwony lakier Essie, wtopiły się w niego czarne kłaczki z bluzki. Przy przezroczystym lakierze, odżywce Microcell kłaczków nie było, więc może po prostu krem ten nie współpracuje z niektórymi lakierami. Za to minusik.

Używam tego produktu od: lutego

Dobry ;)

Krem ani za tłusty ani za lekki. Jego konsystencja była w sam raz, a to sobie cenię. Po umyciu rąk czułam że nadal mam go na sobie, więc jest trwały. Brakowało mi tylko jakiegoś ładnego zapachu. Generalnie jestem zadowolona

Używam tego produktu od:miesiąc

na poczatek OK

zużyłam tylko próbkę ale skoro jeszcze nie ma żadnej recenzji to może opiszę pierwsze wrażania, bo były OK - ładnie się rozprowadza i wchłania, wygładza skórę ale bez tworzenia takiego sztucznego-silikonowego filmu czego nie lubię, co do przebarwień to za mało go miałam, żeby coś móc zaobserwować..