Nivea Sun, Nawilżające mleczko po opalaniu

Nivea Sun, Nawilżające mleczko po opalaniu

Mleczko chłodzi, koi i intensywnie nawilża skórę po dniu spędzonym na słońcu. Wzbogacone olejkiem z Avocado, uspokaja skórę, przedłuża efekt opalenizny. Zawiera ekstrakty morskie. Łatwo się wchłania, poprawia poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że staje się gładka i jedwabista.

Cena: ok. 25 zł / 200 ml

letni faworyt

Próbuję innych kosmetyków ale zawsze wracam do mleczka Nivea. Świetnie się wchłania, nie klei się,ma miły zapach. Skóra jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona, nie przesusza się i nie schodzi po opalaniu. Jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: pięć

rewelacja

Mleczka Nivea to sprawdzona firma i to potwierdza tylko regułę. Piękny zapach, wygodne opakowanie, świetne nawilżenie, duża wydajność, znośna cena, ulga po długich godzinach na słońcu w ciepłym klimacie. Nie klei się na skórze, długo utrzymuje ją na odpowiednim poziomie nawilżenia i natłuszczenia. Na pewno niezbędnik wakacyjnych podróży!

Używam tego produktu od: 3m-cy

jeden z ulubionych

Ok kilu lat go uzywam po opalaniu i jak zostanie to pozniej jak zwykly balasam. Ogolnie bardzo, bardzo lubie balsamy nivea. Mam wrazenie ze uczucie nawilzenia napawde czuje sie dluzej na skórze. I te piekne zapachy. Moze nie jest KWC, ale jak do tej poty zaden kosmetyk nie dostal ode mnie pieciu gwiazdek.
Polecam!!!

Używam tego produktu od:2-3 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

Peeling do ciała

spelnione oczekiwania

kupiłam w poprzednie wakacje. bardzo wydajny i naprawde milo sie go uzywało. zapach raczej dla mnie neutralny. nie zwracałam uwagi. konsystencja ok. mi pomagał po opalaniu, ale uzywałam go takze poza sezonem letnim i bylam zadowolona.

Używam tego produktu od:zeszłego roku

moje ukochane!!

Absolutna rewelacja!! :)

Uwielbiam to mleczko - ma leciutką konsystencję, idealnie się wchłania, nie zostawia lepkiego filmu na skorze, świetnie nawilża, ma przyjemny delikatny zapach.... Co więcej po posmarowaniu skóra nie piecze, nie jest podrażniona, nie luszczy sie, ani nie obłazi w żaden inny sposób :) no i nie ma tego okropnego uczucia napiętej wysuszonej skóry!! Jak dla mnie : same zalety :) (no moze poza ceną, ale uważam, ze warto, tym bardziej, ze jest wydajne :))

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie bardzo

W zasadzie nie spełnia obietnic producenta.
Nie zauważyłam efektu chłodzenia, ani tym bardziej kojenia podrażnionej słońcem skóry, do mleczka dodano sporą ilośc alkoholu, co bardzo w nim czuć i co drażni podczas rozsmarowywania. Dość długo się wchłania i troszkę klei, choć po paru godzinach skóra jest rzeczywiście nawilżona i jedwabiście gładka. Zapach mdławy. Cena dość wysoka.
Używam tego kosmetyku podczas 2 tyg. wakacji/ ilość zużytych opakowań: 1 op.