Colway, Szampon zagęszczający włosy

Colway, Szampon zagęszczający włosy

Szampon zagęszczający Colway jest produktem, w którym zastosowano aktywną biologicznie formułę diosminy. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość. Szampon powoduje długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych w czasie czesania – już po 2-3 zastosowaniach. Trwały efekt zagęszczenia otrzymujemy po ok. 2-3 miesięcy. Czas ten jest niezbędny by nasze żywe cebulki wzmocniły się, wydały nowy włos, który rośnie. Szampon nie zawiera parabenów, SLS-ów, SLES ani silikonów.

Masakra

Po dwóch umyciach zauważyłam na czole przy miejscu gdzie zaczynaja się włosy małe ranki, które swedzialy... daje jeszcze szanse, jeśli to będzie się pogłębiać, oceniam szampon jako uczulający i nie polecam

Kocham ten szampon

Stosuję kilka ładnych miesięcy i nie wyobrażam sobie życia bez tego szamponu! Uratował on moje włosy. Były suche, szorstkie i wypadały garściami, a już po pierwszym umyciu były gładkie jak tafla, a myślałam, że nic mi już nie będzie w stanie pomóc. Moja endokrynolog polecała mi wtedy seboradin (porażka w moim przypadku) i tak dowiedziałam się w pracy o colway. Włosy już mi nie wypadają, przez co naprawdę mi się zagęściły. Po umyciu ma się wrażenie, że już nawet żadna odżywka nie jest im potrzebna, a włosy z każdym dniem wyglądają coraz to lepiej. Jedyny mały minus, że na moich włosach w pierwszy dzień działa pusząco, ale już potem na kolejny dzień włosy mam idealne. Teraz wyjątkowo skończył mi się szampon, a w czwartek już wyjeżdżam do Niemiec i nie zdążę go kupić i szczerze mówiąc to boję się kupować już inne szampony, żeby nie wrócić do tamtego horroru. POLECAM Z CZYSTEGO SERCA!

Szampon Zagęszczający włosy

Teraz to jest mój ulubiony szampon! Włosy po nim stały się mocne, lśniące, gęste, nie wypadają już garściami, tylko bardzo sporadycznie i pojedynczo. łączę go z kolagenową odżywką, ale jak kiedyś jej zapomniałam, to i tak rozczesywały się idealnie. Szampon kupuję w internetowym sklepie Lagenko wraz z wieloma innymi produktami z tej serii i naprawdę doceniam naturalne, kolagenowe kosmetyki!

Genialny szampon dla mnie HIT

Mam gęste włosy, zatem jak wypadały mi garściami nie smuciłam się a nawet cieszyłam. Chociaż zdawałam sobie sprawę, że prędzej czy poźniej coś z tym trzeba będzie zrobić.... i tutaj znalazłam szampon z diosminą z firmy Colway. Na początku podeszłam do niego sceptycznie... ale okazało się że działa.

Oczywiście nie jest tak że nie wypadnie Ci ani jeden włosek i zadziała po 1 umyciu. Na takie cuda trzeba poczekać :)
Po około 4 tygodniach widać było znaczna poprawę. Włosy jakie mi wypadają to zazwyczaj te co sama wyrwę, szczotką czy gumką do włosów.

Włosy są dodatkowo mięciutkie i nie elektryzują się.

Jeden z niewielu, który daje porządany efekt

Zachęcona opiniami znajomej i wyczerpana nierówną walką z wypadającymi włosami (lub z nowo-wyrastającymi, - nie do ogarnięcia w przypadku upięć) postanowiłam wypróbować.
Mimo wysokiego poziomu sceptycyzmu, spodobało mi się również ostrzeżenie znajomej - nie myj pod prysznicem ani podczas kąpieli w wannie bo zostaniesz wilkołakiem (podobno tak silnie działa, dlatego warto myć włosy nad wanną czy prysznicem by szampon nie dostał się poza obręb głowy). Ciekawe.
Do rzeczy - PLUSY:
- Bardzo przyjemny, lekko cytrusowy zapach
- Ciekawa, płynna konsystencja, trochę jak olejek (ale w połączeniu z mokrymi włosami doskonale się pieni)
- włosy po wysuszeniu wyglądają jak zawsze, ale to chyba nie jest wada - szampon robi to, co powinien - myje i odświeża :)

Efekt zagęszczenia:
Trudno aktualnie stwierdzić. Używam od niedawna (3 tydzień), ale widzę różnice z pewnością w tym, że mniej włosów wyciągam z wanny i szczotki. Na mój kwc poczekam jeszcze jakiś czas, ale śmiało mogę polecić osobom z łamliwymi, słabymi włosami (farbowanymi szczególnie).

Mały minus to cena oraz dostępność. Mi udało się zdobyć produkt po znajomości od dziewczyny, która jest przedstawicielem firmy z lekką zniżką - zapłaciłam 68 zł ale podobno można go też zdobyć w niektórych salonach fryzjerskich.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania