Thierry Mugler, Angel, Celestial Shampoo (Szampon do włosów)

Thierry Mugler, Angel, Celestial Shampoo (Szampon do włosów)

Zgłaszająca osoba: neuilly

Stanowi uzupełnienie odżywki z gamy kosmetyków towarzyszących zapachowi Angel. Delikatnie pielęgnuje włosy, stają się lekkie, puszyste i pachnące.

Skład: purified water, sodium laureth sulfate, fragrance, tea - cocoyl glutamate, glycol distearate, disodium laureth sulfosuccinate, cocamidopropyl betaine, propylene glycol, lauramide mipa, peg - 12 dimethicone, hydroxyethylcellulose, aloe barbadenis leaf extract, polyquaternium - 2, ceteareth - 60 myristyl glycol, glyceryl laurate, phenoxyisopropanol, polyquaternium - 24, polyquaternium - 7, disodium edta, methylchloroisothiazolinone, saponaria officinalis extsract, panthenol , methylisothiazolinone, methylparaben, propylparaben, sodium benzoate, butylphenyl methylpropional, coumarin, linalol, limonene, ext. violet 2 ( CI 60730 ), blue ( CI 42090 )

Niezły, ale...

Mogę podpisać się pod recenzją Neuilly. Szampon to miły dodatek dla kogoś kto kocha Angel. Jest łagodny dla włosów, ładnie się pieni i jest wydajny. Włosy po nim nie są jakieś szczególne, po prostu takie jak po każdym niezłym szamponie tzn. miękkie i delikatne:). Zapach jak dla mnie intensywny ( nie wąchalam odżywki) oczywiście jak na szampon.
Cena wysoka i dlatego więcej nie kupię ( ten dostałam od przyjaciółki). Moim zdaniem lepiej kupić płynny puder do ciała albo balsam z linii zapachowej Angel.

Ja oceniam ten szampon jako średni - pomimo , że szampon jest przeznaczony do każdego rodzaju włosów i może być używany codziennie . Szampon ma intensywną perłową barwę , jest gęstawy i bardzo wydajny , wspaniale się pieni - piana jest gęsta , bardzo puszysta i pachnąca , tak więc samo mycie włosów jest bardzo przyjemne . Włosy po umyciu są dobrze oczyszczone , ale mam wrażenie , że szampon wysusza moje włosy - ciężko jest je rozczesać i po myciu stają się suche w dotyku ( farbuję włosy ) . Cena jest zdecydowanie wygórowana . Zapach podczas mycia jest intensywny , ale nie aż tak jak np. odżywki . Utrzymuje się na włosach bardzo krótko . Mimo wszystko więcej nie kupię . Za tę cenę nie warto .