Angel Celestial Hair Conditioner (Odżywka do włosów z linii `Angel`)

Angel Celestial Hair Conditioner (Odżywka do włosów z linii `Angel`)

Zgłaszająca osoba: neuily

Odżywka jest uzupełnieniem do szamponu Angel. Natychmiast powiększa objętość włosów nadając im przepysznie czarujący zapach. Równocześnie odżywcze właściwości masła Karite sprawiają, iż włosy stają się jedwabiście gładkie i lśniące.

Skład: purified water, cetearyl alcohol, glycerin, fragrance, dimethicone, behetrimonium chloride, butyrospermium parkii ( shea butter ), cetyl alkohol, stearyn alkohol, camellia kissi seed oil, methyl gluceth - 20, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, ceteareth - 20, amodimethicone, ethylhexyl methoxycinnamate, propylene glycol, guar hydroxypropyltrimonium chloride, panthenol, hydroxyethylcellulose, diphenyl dimethicone, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, disodium edta, citric acid, trideceth - 12, cetrimonium chloride, panax ginseng root extract, hydrolyzed wheatprotein, caprylyl butyrate, ethylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, butylparaben, sorbit acid, methylparaben, sodium benzoate, potassium sorbate, bht, coumarin, butylphenyl methylpropional, limonene, linalol, blue 1 ( CI 42090 ) ext. violet 2 ( CI 60730 )

Cena: 125zł / 200 m

Można się zakochać

przywiozłam sobie kiedyś z zagranicy tą właśnie odżywkę i używałam na wielkie okazje. Włosy świetnie się
rozczesywały- nawet kiedy je rozjaśniłam i wiadomo...
Produkt zachowywał bardzo długo swoją świeżość i mogłam sobie pozwolić na używanie go od czasu do czasu, nie psuł się, może z powodu zawartości alkoholu niestety. Ujął mnie zapach kosmetyku- włosy po użyciu odżywki rzeczywiście długo pachniały Angelem i jak w przypadku balsamiku- nie musiałam używać perfum tego dnia.
Obecnie sytuacja się zmieniła- często tlenię włosy i nie użyłabym tej odżywki, bo może nie byłoby to bezpieczne, ale naonczas- przed farbą i po pierwszym farbowaniu odżywka zadziałała bardzo dobrze! Poza tym- cena horror.

Używam tego produktu od: zakończyłam- niestety droga

wysusza włosy i elektryzuje

Cieszę się, że kupiłam go na wyprzedaży za 1/5 ceny, bo jakbym wydała 125zł to....! :)

Mam włosy łamliwe i dosyć suche, takie co to potrzebują odżywki po umyciu

Niestety odżywka Angel (nawet w połączeniu z szamponem Angel) doprawia je na całego.
Po odżywce włosy strasznie się elektryzują, paskudnie się rozczesują a tekst, że po tej odżywce włosy są jedwabiście gładkie itd. - są pobożnym życzeniem.

Jednak produkt mimo wszystko ma swoje zalety, bo zapach jest tak intensywny, że włosy pachną 2 dni.
Kolega w pracy nawet się mnie spytał: "ale się wyperfumowałaś" i okazało się, że to włosy :)

Aaaa.. włosów rzeczywiście jakby jest więcej.

A teraz podsumowanie:

Zalety:
+ mocny, długo utrzymujący się zapach
+ włosy nie przetłuszczają się i są dłużej świeże

Wady:
- nie wygładza włosów
- ciężko się rozczesują
- okropnie się elektryzują
- moim zdaniem nie ma żadnych właściwości odżywczych
- opakowanie - okropnie ciężko się wyciska

Jak na tą cenę spodziewałam się naprawdę czegoś "Łał" a jest jedno wielkie "Buuuuu".
Zwykłe półkowe odżywki za ponad 7zl są zdecydowanie lepsze.

Jednak użyję ją czasem - dla zapachu :)

Ilość zużytych opakowań: 2 użycia

****

Podczas używania tej odżywki - zapach Angel roztacza się naprawdę w całym domu . Jest bardzo intensywny ( jak mleczka do ciała ) . Odżywka bardziej przypomina maskę - jest jasnoniebieska , gęsta i muszę ją rozetrzeć w dłoniach przed nałożeniem na włosy . Wyciskanie odżywki z tej tuby to horror - Angel ma fatalne opakowania - jeżeli chodzi o plastik , jest na tyle twardy , że muszę włożyć trochę siły w wydobycie tej odżywki . Odżywkę należy pozostawić na włosach na 10 minut i spłukać . Z odżywieniem włosów i ich wygładzeniem radzi sobie średnio *** , ale wspaniale powiększa objętość włosów ***** włosy są niesamowicie puszyste , lekkie i baaaardzo pachnące - pachną całą dobę .