Angel, Celestial Shower Gel (Żel pod prysznic)

Angel, Celestial Shower Gel (Żel pod prysznic)

Delikatnie pieniący się żel pielęgnujący, łatwy do spłukania, zapewniający uczucie świeżości. Nawilża sprawiając, że skóra po kąpieli staje się gładka i elastyczna. Delikatnie perfumuje ciało.

zapachowa
w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

dobry, ladny zapach, wpisujacy sie w linie Angel

Zel dobrze myje, w ostatecznym efekcie jakby pudrujac, tonizujac skore. Pozostawia delikatny zapach, ktory mozna dopelnic mleczkiem, jesli chcemy intensywniej pachniec. Jest wydajny, ma interesujaca zelowa konsystencje w kolorze fioletowo-niebieskim. Oczywiscie nie pachnie dokladnie tak jak perfumy, ale wpisuje sie w linie Angel. Perfumy Angel sa moimi ulubionymi - mimo ich szefokiej rozpoznawalnosci i dyskusyjnosci - dlatego moze nie znajduje nic negatywnego i w zelu, moim zdaniem idealnie wpsasowuje sie w linie. Jedyna wada przy tej marce, jest oczywiscie cena, ale w przypadku Angel\'a uwazam, ze akurat w tym przypadku nie jest to odzalowany zakup, choc wlasnie cena wplywa na moja ostateczna ocene.

Byłabym chora, gdyby mi go zabrakło ;)

Mam wrażenie, że starsze opinie dotyczą całkiem innego produktu. Produkty do pielęgnacji z linii Angel widziałam w przeróżnych typach opakowań, może więc i ich formuła przeszła zmianę? Żele, których ja używałam są ciemnoniebieskie, przezroczyste, w żadnym razie perłowe.
To jeden z moich KWC i przypuszczam, że na zawsze nim zostanie. Zawsze muszę mieć mały zapasik, choć używam na specjalne okazje, ale czuję się nieswojo, gdy żel się kończy, a ja nie mam kolejnego.

Plusy:
- bardzo intensywny zapach, nieco bardziej czekoladowy niż woda perfumowana
- gęsty, nie spływa z ciała
- dobrze się pieni, skutecznie myje
- nie wysusza skóry, pozostawia ją gładką w dotyku i ładnie pachnącą
- jest bardzo bardzo wydajny
- daje wrażenie niesamowitego luksusu

Minus:
- cena; nie kupiłabym raczej pełnowymierowego produktu, ale od czego mamy allegro i miniaturki ;)

Używam tego produktu od: około 3 lata, jeśli nie więcej
Ilość zużytych opakowań: kilka miniaturek i próbek, 5-6

Karykatura zapachu Angel

Ten żel mnie rozczarował. Po pierwsze i najwazniejsze - nie pachnie Angel :( Zapach tego żelu to zapach zniekształconego Angel, gdzie dominuje odświeżacz do toalet o nucie leśnego igliwia oraz nadpsuty, wiekowy wyrób czekoladopodobny. Na początku myslałam, że trafiła mi się jakaś trefna miniatura, ale przykra prawda jest taka, że ten żel po prostu tak pachnie :o Kolejna miniatura pachniała identycznie... :(

Jasne, że produkty z lini uzupełniającej nie do końca pachną tak samo jak perfumy, ale to co ma miejscu tutaj to już naprawdę ostre przegięcie.

Żel ma piękny perłowy kolor, gęstą, tępawą konsystencję i nie pieni się. Dobrze wmasowuje się w skórę, ale też bez specjalnych zachwytów. Perfumuje skórę delikatnie, ale to i dobrze. Takiego zapachu nie chciałabym nosic na własnej skórze dłużej niż 5 minut.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 miniatury - po 30ml

Botoksu zastosowania

Średniak.

Bardzo chciałam go mieć i tym bardziej jestem rozczarowana.

Żel rzeczywiście pachnie dość dziwnie, nie jest to zapach tak piękny i zbliżony do perfum jak zapach kremu czy balsamu, mimo to czuję w nim sporo czekolady doprawionej czymś chemicznym.

Pieni się świetnie, dobrze myje, nie wysusza skóry i jest wydajny.

Niestety zapach, który pozostaje na skórze to nie jest Angel :(, nadto jest dość ulotny.
Moim zdaniem stosowanie go ma sens tylko wtedy, gdy po wyjściu spod prysznica wzmocnimy efekt balsamem lub kremem z anielskiej linii.
Każdy inny nieperfumowany balsam do ciała skutecznie pozbawia skórę resztek zapachu.

Słowem produkt średni, opakowanie cudne, nie jestem pewna czy skuszę się nań ponownie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

W kierunku Eau de star

Przede wszystkim zaczne od tego,że (w przeciwieństwie do kremu do ciała)żel nie pachnie czekoladowo-miodowym Angelem,lecz jego drugą i niechlubną odsłoną,a mianowicie słynną "trupią nutką" (która w dodatku w połączeniu z czymś świeżym(?) daje nam wypisz wymaluj znienawidzony przeze mnie Eau de star).To już przesadzą o tym,że w życiu tego kosmetyku z własnej woli nie zakupię,choć reszta(konsystencja,pielęgnacja a nawet i opakowanie)- są bardzo dobre.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:miniatura

Kąpiel z Aniołem

Część Aniołkowego rytuału. Żel ma piekny zapach i perłowy odcień. Świetnie sie pieni. Po kąpieli wyczuwam na skórze delikatną ale ulotną nutę Angel. Zawsze stosuję razem z balsamem lub kremem w słoju i wtedy już OSTROŻNIE z Angel dla dobra otoczenia:).
Opakowanie piękne, poręczne, dobre na podróż. Mniej piękne niż szklany słój ale o ile bardziej funkcjonalne:)
U mnie przy niemal codziennym uzywaniu bardzo wydajny.

****

Rozkoszny . Gęsty , intensywnie perłowy żel pod prysznic jest bardzo przyjemny w użyciu . Roztacza wokół nie tylko obłok apetycznego zapachu , ale również wspaniale się pieni - bardzo przyjemnie . Ciało po umyciu jest gładkie , nawilżone , daje uczucie świeżości i żel delikatnie perfumuje ciało lecz nie na długo . Użycie w ciągu jednego dnia kilku uzupełniających się produktów z linii pielęgnacyjnej Angel może grozić utratą przytomności osób obok nas przebywających ; ) . Zapach jaki roztacza się w domu i na ciele jest diabelsko trwały i intensywny - psiknięcie się przy takim rytuale pielęgnacyjnym kilkukrotnie EDP Angel to ,, pikuś '' . Polecam najodporniejszym .