Tołpa, Tołpa, Huminea Strefa T, Korektor punktowy

Tołpa, Tołpa, Huminea Strefa T, Korektor punktowy

Beżowy korektor do stosowania punktowego o właściwościach antybakteryjnych. Skutecznie maskuje wykwity skórne i działa wysuszająco. Dzięki właściwościom oczyszczającym i ściągającym przyspiesza ich gojenie i zapobiega dalszemu rozwojowi. Zmniejsza obrzęki i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Wspomaga proces regeneracji naskórka.
- skutecznie maskuje wykwity skórne
(naturalny, beżowy kolor jest uzyskiwany dzięki zawartości glinki czerwonej)
- działa antybakteryjnie, wysuszająco i lekko złuszczająco
- przyspiesza gojenie wykwitów skórnych
- zmniejsza obrzęki, działa zabliźniająco
- posiada wlaściwości oczyszczające i ściągające
- normalizuje pracę gruczołów łojowych
- przyspiesza regenerację naskórka
Składniki aktywne:
- humino-kompleks - usprawnia funkcjonowanie skóry poprzez właściwości: przeciwzapalne, detoksykacyjne (odtruwające) antybakteryjne, rewitalizujące, energetyzujące, stymulujące, antyoksydacyjne, nawilżające, reguluje procesy metaboliczne, wspomaga odnowę komórek oraz proces regeneracji skóry
- kaolin - ściągające, zabliźniające, oczyszczające, absorbujące tłuszcz tlenek cynku ściągające, antyseptyczne, rozjaśniające
- wyciąg z arniki - regenerujące, oczyszczające, przeciwobrzękowe
- glinka czerwona - oczyszczające
- kwas salicylowy - antybakteryjne, złuszczające
- olejek z drzewa herbacianego - antyseptyczne, oczyszczające, łagodzące
- mentol - chłodzące, miejscowo znieczulające

Uwaga! to zaklejacz

Był w zastawie Strefa T. niestety jest nie dla mnie (siostra też sobie z nim nie radzi)
Jest bardzo lepki,gęsty i szybko zastyga tak że nie da się go już poprawić czy zetrzeć (chyba że myjąc twarz od nowa. Ciężko go zamaskować podkładem a po nałożeniu pudru mamy ciemną plamkę. Być może komuś w naprawde extremalnych warunkach się przyda.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

tragedia

Na szczęście nie kupiłam tego korektora tylko dostałam w prezencie z innymi kosmetykami Tołpy.
Korektor jest naprawdę beznadziejny. Ciężko wydobyć go z opakowania, ma konsystencję gęstej pasty. Nie daje się rozprowadzić na twarzy. Ma intensywnie pomarańczowy kolor i widać z daleka placki na twarzy. Próbowałam stosować go przynajmniej leczniczo, na noc, ale też nic z tego. Nie pomaga na wypryski. W dodatku opakowanie pękło przy zakrętce i wszędzie było pełno plam z korektora :/

Używam tego produktu od:kilka nieudanych prób

straszny

Zgadzam sie z recenzja poprzedniczki. Ten korektor jest poprostu nie do uzycia! Ma konsystencje gestej pasty, ktora momentalnie zastyga po nalozeniu tworzac na twarzy skorupe. Takze nie nadaje sie ani pod podklad ani na podklad, a uzyc bez niczego to juz w ogole wyglada strasznie. Gdyby chociaz leczyl, to moznaby go uzywac jako srodek punktowy na noc np, Kolejny minus to tylko 1 kolor, choc wg mnie calkiem uniwersalny. Nie polecam nikomu.Używam tego produktu od: mam go od kulku tygodni
Ilość zużytych opakowań: uzylam kilka razy

Manicure z chmurkami

...

Najgorszy korektor, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. W zasadzie to wcale nie jest korektor - ale jak on działa:
Jest bardzo gęsty, bardzo kleisty, strasznie szybko zasycha tworząc na twarzy skorupę. Ma tylko jeden kolor, brzoskwiniowy. Bardzo intensywnie pachnie olejkiem z drzewa herbacianego i ten zapach utrzymuje się nawet po nałożeniu na buzię.
Z podkładem nie współpracuje, podkład zwalcza: wygląda to pole po bitwie o to, który będzie bardzej widoczny: jeśli podkład nałoży się na korektor, ten właśnie jest rodzajem zaprawy, do którego podkład - FARBA się przykleja, a wszystko razem po około minucie obojętnie od odcienia skóry tworzy pomarańczowo/brzoskwiniową skorupę zwracającą uwagę. Wiem to stąd, że nie znające jeszcze hipokryzji dzieci zaczęły zwracać mi uwagę "proszę Pani, ma Pani coś na twarzy!" to nie żart, dwie dziesięcioletnie dziewczynki mi to powiedziały).
Pierwszy korektor, który pokazuje, że lepiej się wygląda z plamami i otwartymi porami, niż z jego pomocą. Opakowanie 5 ml, cena ok. 14 zł (już lepiej iść do kina). Napis na podłużnej buteleczce bardzo szybko się ściera, różnica jest widoczna już po kilku dniach. Zamknięcie bardzo szczelne, aplikator bardzo wygodny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie