Tołpa, Tołpa, Kuracja antycellulitowa, Peeling borowinowy do ciała

Tołpa, Tołpa, Kuracja antycellulitowa, Peeling borowinowy do ciała

Specjalistyczny borowinowy preparat peelingujący z funkcją modelowania sylwetki i odnowy skóry. Dzięki systemowi trójfazowej eksfoliacji (mikrogranulki masujące + AHA + enzym papaina) reguluje proces rogowacenia, stymuluje odnowę komórkową oraz posiada właściwości masujące. Usprawnia mikrocyrkulację i zmniejsza defekt pomarańczowej skórki. Ułatwia eliminację toksyn oraz zwiększa przyswajalność innych produktów pielęgnacyjnych. Po zastosowaniu peelingu skóra jest aksamitnie gładka, odświeżona i odnowiona.

Składniki aktywne:

borowina, kompleks kwasów owocowych AHA z passiflory, winogron i ananasa, modelujący kompleks roślinny z guarany i alg morskich, enzym papaina, gliceryna, olej macadamia

Cena: ok. 50zł / 270ml

świetny , wspaniałay , cudowny :)

zacznę od tego ze uwielbiam produkty TOŁPA !
peeling to zdecydowanie moja perełka :)
świetnie złuszcza zbędny naskórek , pozostawia skóre gładką i odmłodzoną !
świetnie przygotowywuję skóre do nałożenia wszelkiego rodzaju balsamów np przeciw skórcę pomaranczowej , ktorej wszytskie tak bardzo nie lubimy :)

dobry

Kupiłam ten peeling kiedyś w super- pharm za 19 zł

jak na tą cenę był naprawdę bardzo doobry, fajna konsystencja żelu, miło się rozprowadzało, a skóra po naprawdę fajnie wyglądała, jednak chyba za cenę regularna około 50 zł bym go nie kupiła. Więc czekam na kolejną promocje :P

Gdyby był tylko tańszy...

Kupiłam za 19 zł i teraz czekam na kolejną promocję :)

- widocznie wygładza skórę
- wydaje mi się, że cellulit mi sie zmniejszył
- zostawia gładkie uda
- wydajny

Jak do tej pory to najlepszy peeling, który stosowałam. Dawał najwyraźniejsze efekty. Tylko ta cena... Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Konturowanie Smashbox

Kocham i wielbię :)

Zakupiłam produkt, ponieważ lubię tą firmę i akuratnie był w niesamowitej promocji. Teraz żałuję, że wziełam tylko jeden :( To NAJLEPSZY peeling jaki widziałam.... a jestem maniaczką ścierania skóry.

+ doskonale wyrównuje naskórek, wszelakie grudki, skórki nierówności idą w zapomnienie
+ ujędrnia skórę
+ nawilża
+ ładnie pachnie
+ jest wydajny

Skóra świetnie przyjmuje po nim k0osmetyki i działanie jest od razu widoczne. Czuję sie po nim młodsza :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry peeling

Może nie jestem w swojej ocenie najbardziej obiektywna (bo należę do fanklubu kosmetyków antycellulitowych Tołpy) ale wydaje mi się, że ten peeling jest naprawdę dobry. Drobinki są odpowiedniej grubości tak aby nie podrażniać skóry a jednocześnie spełniać swoje funkcje. Skóra po peelingu jest gładka, elastyczna i nawilżona a cellulit mniej widoczny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Rewelacja!!!

Do zakupu skusiła mnie koleżanka w trakcie wspólnego wypadu do SP, która namiętnie kocha się w tej serii Tołpy. Ona kupiła sobie 3 peelingi - ja testująco jeden. Po tygodniu używania dokupiłam na zapas (promocja w SP) kolejne 3!!! Peeling ma drobinki idealnej wielkości, które rewelacyjnie się sprawują. Skóra po nim jest świetnie naprężona, gładziuteńka. Po dokładnie 8 zabiegach zauważyłam różnicę w widoczności cellulitu!!! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pojemnik w formie słoika jest dosyć poręczny - nabieram go dłonią tyle ile potrzebuję. Według mnie jest wydajny - zbyt duże nabranie powoduje że preparat spada z ciała...lepiej nabierać mniej.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Bardzo dobry zdzierak ;)

Wygrał z Lirene Dermoprogram peeling-masaż myjący, który był moim dotychczasowym faworytem ze względu na to, że drobinki ma mniejsze i przez to lepiej i dokładniej wygładza skórę. W sumie jest wydajny, po jego zastosowaniu kosmetyki bardzo dobrze się wchłąniają. Skóra jest niesamowicie gładka, napięta, elastyczna. Zdecydowanie wart uwagi.
W regularnej cenie uważam, że za drogi, ale od czego są promocje:)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok 60 ml

Przecietny...

Na fali zainteresowania produktami Tołpy, pokusialam sie o zakup tego peeligu.
Wygladza, zluszcza naskorek jednak po aplikacji moja normalna skora wymaga balsamu nawilzajacego.
Ze wzgledu na raczej rzadka galeretkowata konsystencje szybko sie zuzywa.
Zapach - subtelny, borowinowy.
Plastikowe opakowanie - delikatnie powiedziawszy - minimalistyczne ...
Niczym mnie nie zaintrygowal, nie powtorze zakupu.

Używam tego produktu od:

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Skuteczny i przyjemny

Tak,jak w tytule;)
Zazwyczaj na moją ocenę wpływa bardziej działanie kosmetyku niż przyjemność z jego użytkowania,ale w przypadku peelingu (i innych myjących) jest trochę inaczej: efekty wiadomo,jakie są po każdym tego typu - skóra jest wygładzona,od siły i czasu peelingowania zależy,jak bardzo wygładzona. Jak się człowiek przyłoży,to i podrażnić się można.
A przyjemność prysznicowo-kąpielowa też jest ważna:)
W tym peelingu wszystko mi pasuje: ładny,delikatny zapach,komfortowo się go używa (trzyma się skóry),jest raczej wydajny,cena,zwłaszcza w promocji adekwatna.
I nie jest to z pewnością bardzo mocny ścierak.Osoby lubiące ekstremalne doznania mogą być zawiedzione...
Dodatkowym plusem jest dla mnie duży wybór produktów w serii (uwielbiam stosować kosmetyki całymi seriami,wręcz ociera mi się to o nerwicę;)

Używam tego produktu od:jakichś dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie czwartego

Dobry

Jest po prostu drobny i drobinek jest dużo. Moim zdaniem jest wydajny. Cena regularna powala, ale ja kupiłam w promocji za ok 25zł. Wtedy to rewelacja :) Jest dość duży. Zapachu nie pamiętam więc pewnie naturalny. Jak będzie promocja, kupię na pewno, ale skóra jest dużo gładsza po peelingu ze zwykłej kawy, ale wtedy trzeba myć całą wannę, a tu jest czyściutko.

Używam tego produktu od:1 raz

Najlepszy!

To zdecydowanie najlepszy peeling jaki używałam. Drobinki są idealnej wielkości i ilości, ostre, idealne do masażu. Bardzo przyjemny, charakterystyczny zapach. Skóra po wymasowaniu tym peelingiem jest niesamowicie gładka i miła w dotyku. Ten peeling to prawdziwa tortura dla cellulitu;)
Niestety jest raczej mało wydajny, a może to dlatego, że ja nie byłam w stanie powstrzymać się od zbyt częstego używania go?
Opakowanie ładne, może nie tak poręczne jak tubka, ale daje wrażenie profesjonalnego kosmetyku. Przynajmniej ja mam takie odczucia.
Jedyny mankament to CENA. Zapłaciłam za niego ok. 50 zł i starczył mi na jakieś 2 tygodnie, nie stać mnie niestety na takie luksusy na dłuższą metę. Ale wspominam z sentymentem;) Przy konkretnym napływie gotówki skuszę się na niego ponownie.

Używam tego produktu od: ...

bardzo przyjemny

sytuacja z peelingiem wyglądała podobnie jak z serum tej firmy.
Kupiłam go w promocji zwabiona niską ceną i wizją nadchodzącego lata. Poużywałam i pobiegłam kupic kolejne opakowanie na zapas.
Peeling jest na prawde dobry. Jeśli chodzi o ścieranie to znam tylko jeden lepszy, ale peeling Tołpy ma dodatkowo właściwości pielegnujące.
Plusy:
+ dobrze peelinguje
+ mi podoba się zapach
+ ma fajny skład i właściwości pielęgnujące
Minusy:
- mógłby być odrobinę gęstszy lub mieć bardziej ścierające drobinki
- cena bez promocji nie do przyjęcia

jeśli komuś nie przeszkadza cena, polecam. Produkt bardzo przyjemny w stosowaniu. W zestawie z serum i maską daje świetne rezultaty, cellulit znika :)Używam tego produktu od: 3 tygodni