Lycra Wear (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Lycra Wear (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Lakier do paznokci z włóknami lycra. Elastyczny, nie pęka, nie odpryskuje. Wspaniały połysk. Uderzająca trwałość koloru aż do 5 dni!! Dostępny w 17 odcieniach.

Cena: ok. 14 zł / 12 ml

Coś magicznego:]

Mamy rok 2012-wygrzebałam lakiery Rimmel Lycra Wear podczas sprzątania w szafce, kupione w 2009 roku. Wystarczyło wstrząsnąć i oto uzyskałam jednolitą konsystencję lakieru, jakby był świeży i dopiero co kupiony. Nic się nie zestarzał-kolory takie same jak 3 lata temu, nic nie stracił ze swoich cudownych właściwości...
Trwałość cudowna
Rewelacyjne krycie
Szybkie schnięcie
Jest elastyczny na paznokciach
Super pędzelek
Ciekawe odcienie (Magenta-właśnie takiego koloru szukałam już od dawna. Okazało się, że 3 lata czekał na mnie w szafce)

Używam tego produktu od: 3 lat:D
Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Niezły

Mam 2 kolory:
- 292 Magenta(perłowa fuksja)
- 329 Blood Red (perłowa złotawa czerwień)

Jeśli o kolory chodzi, to niestety żaden nie jest w moim typie, bo nie lubię odcieni perłowych (dostałam w prezencie), chociaż od biedy można użyć.

Jestem zadowolona zarówno z krycia jak i z trwałości. Wystarczą dwie warstwy, by płytka była całkowicie pokryta. Trwałość niezła, lakier ściera się na końcówkach dopiero po 2-3 dniach.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie tych dwóch

udany zakup

Rewelacyjny produkt, bardzo dobrze kryje, nie odpryskuje, jego trwałość na paznokciu to 5-6 dni. Duży plus za pomysłowy pędzelek, którym mogę od razu pomalować całą płytkę.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że dość długo schnie .

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Super trwały, wyrazisty, czego chcieć więcej?

Czytam pozostałe recenzje i niektóre mnie dziwią:) Mam chyba dokładnie ten kolor, który jest na zdjęciu :) Używałam tez koloru "ceglastego".

-W obu przypadkach lakier pokrywał paznokiec juz pierwszą warstwą na tyle, że można było "iść z tym do ludzi";) Może dlatgo, że oba kolory są wyraziste i w związku z tym lepiej napigmentowane?

-Schniecie. Fakt, że dwie wartwy potrafia schnąc długo ale tylko wtedy, kiedy nie poczekamy, az pierwsza wyschnie. Jedna warstwa zasycha błyskawicznie

-Pędzelek jest wg mnie bardzo poręczny choc może dla osób, które mają większą płytke paznokcia. Jeśli chodzi o nadmiar lakieru na pedzelku, jak z każdym lakierem, trzeba sie nadmiaru pozbyc, nic nowego.

-Wybór kolorów jest duzy. Zaskoczył mnie wybór czerwieni, na pewno skuszę się na więcej.

-Trwałość. Wg mnie najwiekszy atut tego lakieru. Lakiery Inglota, które przez wiele dziewczyn uważane są za trwałe, na moich paznokciach nie trzymają sie dłużej niz 1 dzień. Ten lakier wytrzymał 5 dni. Jedynymi ubytkami były biełe otoczki na koncówkach paznokcia, nie odpryskiwał wcale.

Co więcej mogę powiedzieć? Dla mnie ideał:)

piękny kolor

+ dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa, aby kolor był wyrazisty;
+ duży wybór odcieni;

+/- trzyma 5 dni, czasem krócej, od czestęgo kontaktu z woda odpryskuje;
dłuzej trzyma się z w połączeniu z dobrą bazą albo utwardzaczem

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ok

Posiadam ten w odcieniu 307 Grape Sorbet. Lakier bardzo szybko schnie. Wystarczy jedna warstwa a już mamy bardzo ładny kolorek na paznokciu. Na pędzelek nabiera się czasami trochę za dużo lakieru, ale nie uznałabym tego za jakąś znaczącą wadę. Lakier jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rewelacja

Według mnie bardzo dobry lakier. Schnie BARDZO SZYBKO. Po 15 minutach miałam paznokcie pomalowane dwiema wartswami i suchutkie, mogłam zmywać, sprzątać, haczyć paznokciami o wszystko, a lakier nie był na przedmiotach wkoło a dalej na paznokciach. Pędzelek jest co prawda szeroki, ale trzeba się do niego po prostu przyzwyczaić i wtedy jest ok. Cena też nie wysoka. Na allegro można je kupić juz od 4 zł. Innym polecam, a sama też zaopatrzę się w inne kolory. Jak na razie to mój ulubiony lakier do paznokci.Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno malowanie

nie

Kolorki fajne i na tym sie koncza plusy. Niestety starsznie duzo sie nabiera na pedzelek, porozlewa sie na skorki i lipa. Do tego 2 warstwy schna w nieskonczonosc. Nie dziekuje.

Używam tego produktu od: raz

Dobry!

Bardzo dobry lakier. Mam kolor 307 grape sorbet(jaśniutki opalizujący fiolet). Jak dla mnie jest mistrzem w szybkości schnięcia, dosłownie niecałe 2 minutki. Jedna warstwa nadaje intensywny, błyszczący kolor. Pędzelek jest dobry i łatwo się nim maluje. Odpowiada mi też konsystencja lakieru - jest odpowiednio rzadki (na początku mialam wrażenie, że jakby trochę za rzadki). Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że jak przyjżę się moim paznokciom mam wrażenie delikatnych smug.

Używam tego produktu od: tyg

jest dobrze

Kupilam go w piatek. Nie wiem dlaczego akurat ta firma. Niezmiernie rzadko kupuje produkty Rimmel, ale ten lakier... marzenie. Po raz pierwszy mam lakier, ktory jest na prawde wytrzymaly! Juz trzeci dzien od pomalowania i delikatnie sie zcieraja przody!!! Brawo. We wszystkich innych - np.lancome, loreal, peggy suge itd, juz na drugi dzien mialam odlamane kawalki lakieru! Brawo dla rimmela! Kupilam go za niecale 14 zl i jako nowosc, jest szeroki pedzelek, ktorym sie bajecznie maluje! Na pewno kupie inne kolory. Mam czerwien 323.Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:poczatek pierwsezgo

calkiem calkiem

uwazam, ze jest ok,,, szybko schnie, dlugo sie trzyma,,, jeden z niewielu lakierow, ktore dlugo trwaja nawet na odzywce.. z czym zawsze mialam problem,,jest lepszy od tych z megagornych polek..ktore sie u mnie nie sprawdzily..Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie, mam dwa kolorki :)

fatalny!

+ dobrze kryje, już pierwsza warstwa daje zadowalający efekty a używałam czarnego
+ ławo się zmywa
+ dość wydajny

- odpryskuje po kilku godzinach
- szybko się ściera
- ciężko się nakłada, jest bardzo gesty
- bez połysku, matowy
- stosunkowo długo wysycha

Jestem z niego bardzo niezadowolona, brak trwałości która miała być GŁÓWNA zaletą produktu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie używam, szukam lakieru KWC :)