Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Cell Fusion C, Ultimate Laser Rejuvenation Ampoule (Serum silnie regenerujące po zabiegach estetycznych)

Cell Fusion C, Ultimate Laser Rejuvenation Ampoule (Serum silnie regenerujące po zabiegach estetycznych)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 30 ml
Cena 190,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Ultimate Laser Rejuvenation Ampoule - Serum silnie regenerujące po zabiegach estetycznych. Serum o wysoce wyspecjalizowanym składzie, powstało aby regenerować skórę po zabiegach medycznych i kosmetologicznych. Produkt posiada skoncentrowany 30%-owy kompleks składający się z silnie regenerujących składników aktywnych – EGF, IGF-1, BFGF, Cooper Tri-peptide. Funkcie nawilżające gwarantuje woda Biomimetyczna, która tworzy ochronną powłokę na skórze, nie dopuszczając do nadmiernej utraty wody z naskórka. Ekstrakt z kurkumy zapewnia działanie antyoksydacyjne, antybakteryjne i przeciwzapalne, neutralizując wolne rodniki powodujące degradacje komórek. Po użyciu skóra zostaje maksymalnie zregenerowana i nawilżona oraz chroniona przed zgubnym działaniem czynników starzeniowych.
Sposób użycia: Serum aplikować rano i wieczorem a także zawsze wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba (po zabiegach nawet kilkakrotnie w ciągu dnia). Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, delikatnie wmasować i pozostawić do całkowitego wchłonięcia a następnie nałożyć krem.

Cechy produktu

Rodzaj
serum
Opakowanie
z pompką
Konsystencja
emulsja
Pojemność
<50ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Sama nie wiem...

Jeżeli chodzi o jakikolwiek odmładzający efekt to nie zauważyłam żadnego. Nawilżał, ale też nie jakoś spektakularnie. Nie mogę się wypowiedzieć na temat jego zdolności regeneracyjnych, bo akurat wtedy nie miałam takiego zapotrzebowania. Chociaż na pewno skład jest rewelacyjny. Nie mogę też powiedzieć, że za krótko używałam tego serum, bo jest ono niesamowicie wydajne i jedno opakowanie starcza na parę miesięcy.
Z drugiej jednak strony serum to rewelacyjnie sprawdziło się jako nawilżacz nakładany w ciągu dnia na makijaż. Ma lekką żelową konsystencję i w przeciwieństwie do innych żelowych mazideł nie roluje się ani pod podkładem ani na nim. Dla przesuszonej skóry, która potrzebuje nawilżenia w ciągu dnia to może być dobre rozwiązanie.
Pewnie jeszcze do niego wrócę, choć cena wydaje mi się nieadekwatna do działania. Prawie dwie stówy za nawilżacz to jednak za dużo - dlatego też tylko 3 gwiazdki.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  265
  recenzji

  324
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  113
  recenzji

  291
  pochwał

  6,32

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  250
  pochwał

  5,80

Zobacz cały ranking