Jesus del Pozo, Halloween Tattoo EDT

Jesus del Pozo, Halloween Tattoo EDT

Halloween Tattoo marki Jesus Del Pozo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy Halloween Tattoo zostały wydane w 2015 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pina colada, gruszka, mandarynka i różowy pieprz;
nuta serca: czarna róża, gardenia, jaśmin i sól morska;
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

50 - 100ml

śliczny zapach kiepska trwałość

zakupiłam go na promocji w hebe 30ml- 69,9zł- dla jednych to drogo dla innych tanio wiadomo- dla mnie to może nie mega drogie ale na pewno wyższa półka. Spodobał mi się ten zapach- niby świeży a jednocześnie lekko słodki, ostry i łagodny, nie potrafię tego opisać, na pewno jest mega seksowny i zmysłowy. Zapach skierowany do "buntowniczek"... hmmm czy ja nią jestem? potrafię się zbutnować ale bardziej wynika to z asertywności. Uważam że to idealny zapach dla kobiet zdecydowanych, z klasą lubiących prostotę zarówno w rozwiązaniach jak i w stylu ubierania. Zapach ten dodaje zmysłowości tajemniczości, a jego świeżość działa mocno na zmysły i może intrygować.
Naprawdę obłędny zapach, to największy plus nad plusy, ale niestety co do trwałości stawia dużo do życzenia- pewnie przez to że to woda toaletowa a nie perfumowana- a kosztuje jak perfumowana- no i tu kolejny minus- cena- za wysoka jak na tak kiepską trwałość. Flakonik kompletnie nie w moim guście... jakby go zamknąc w jakimś ...szklanym w formie kryształu to by najbardziej do niego pasowało.

Zabawne i nietypowe

Wyjątkowo ocena po tygodniu - dzieję się tak zawsze wtedy, kiedy perfumy mają w sobie coś nietypowego i wiem, że nie zmienię już na ich temat zdania.
Zapach jest bardzo ładny, nazwałabym go nawet delikatnym, co wcale nie przeszkadza mu pachnieć gumą balonową i pina coladą. Jest subtelny, kobiecy, mimo wszystko nie dziewczęcy, bo tego szaleństwa nie ma w sobie aż tak wiele. Kompozycja udziwniona, dominuje bowiem fasola tonka, sól morska, czarna róża i różowy pieprz. Na drugim planie mandarynka, jaśmin i cedr, więcej za bardzo nie wyczuwam, chociaż producent wymienia jeszcze wiele składników kompozycji zapachowej.
Podoba mi się to połączenie, sam zapach dostaje ode mnie 6, szkoda tylko, że po godzinie mam na skórze coś na wzór bardzo słabej mgiełki, którą czuć tylko wtedy, kiedy dosłownie nosem dotkniemy np. nadgarstka. Tak nietrwałych perfum nie wąchałam dawno i jestem tą jakością zażenowana, cena jest dosyć wysoka, więc teraz nie rozumiem dlaczego.
Flakon lepszy niż inne Halloweeny, ładniejszy, lepiej się prezentuje na półce, nawet te emo-czaszki tak bardzo nie przeszkadzają.
Dwie gwiazdki odejmuję za trwałość, bo przy tym zużyciu, skończą się w 3 tygodnie.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu