Iwostin, Purritin, Pianka oczyszczająca (nowa wersja)

Iwostin, Purritin, Pianka oczyszczająca (nowa wersja)

Hypoalergiczna pianka oczyszczająca dla skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych. Właściwości pianki oczyszczającej Iwostin Purritin:
- Dokładnie oczyszcza skórę
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych
- Ogranicza rozwój bakterii P. acnes
- Stymuluje regenerację naskórka
- Nie podrażnia i nie wysusza skóry
- Nie zawiera mydła
- Nie wysusza skóry.

Kosmetyk oczyszczający który pomógł mi w walce z trądzikiem

Na trądzik cierpiałam od ponad 10 lat, próbowałam dosłownie wszystkiego, z mniejszym lub średnim skutkiem. W końcu poszłam do dermatologa, bo stwierdziłam, że sama sobie nie poradzę z moim problemem. Dostałam antybiotyki i poleciła mi pani doktor piankę jako środek oczyszczający. Trochę byłam sceptycznie nastawiona do pianek, zawsze stosowałam żeli oczyszczających. Myślałam, że jej działanie będzie za lekkie. I myliłam się. Ta pianka to produkt który absolutnie spełnił moje oczekiwania.

Zalety:
- dobrze oczyszcza skórę, radzi sobie z usuwaniem makijażu
- regularnie stosowany zmniejsza wykwity trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu
- matuje skórę na długi czas
- jest bardzo wydajnym produktem - przy stosowaniu dwa razy dziennie ilości pianki wielkości piłeczki pingpongowej produkt wystarcza mi na 3 miesiące
- łagodnie, świeżo pachnie
- nie podrażnia skóry
- wygodne opakowanie

Wady:
- powoduje lekkie przesuszanie i ściągnięcie skóry
- jest dostępny tylko w wybranych aptekach w moim mieście

Zużyłam około 6-7 opakowań tego produktu lub więcej, i będę do niej wracać :)

Komfortowe oczyszczanie

Piankę kupiłam w duecie z płynem micelarnym, który niestety okazał się niewypałem. Piance natomiast nie mam nic do zarzucenia. Lekka, łagodna, wygodna w dozowaniu i łatwa do rozprowadzenia. Na wilgotnej cerze szybko nabiera poślizgu, dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zmywa resztki makijażu i odświeża. Dodatkowo matuje cerę bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia czy przesuszenia.
Nie podrażnia cery ani wrażliwych oczu. Łatwo ją spłukać, nie ślizga się, nie maże.
Zapach ma specyficzny, trochę apteczny, trochę ziołowy, co początkowo nieco zniechęca. Obecnie już nie zwracam na niego uwagi.
Opakowanie lekkie i funkcjonalne. Pompka działa bez zarzutu, precyzyjnie dozując i spieniając produkt. Dwie porcje wystarczą do dokładnego oczyszczenia cery.
Bardzo wydajna! Po ponad 3 miesiącach regularnego stosowania zużyłam jakieś 2/3 opakowania. Lubię ją na równi z pianką Pharmaceris i zapewne kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie