FM Group, Hot Collection FM 25 EDP

FM Group, Hot Collection FM 25 EDP

Sprawdź ceny produktu

Charakter: harmonijny, lekko zuchwały

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielone jabłko, akcenty wodne
nuta serca: jaśmin, frezja, irys, passiflora
nuta bazy: sandałowiec, cedr, wanilia

Kategoria zapachowa: Kwiatowa

<50ml
Nuty
kwiatowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Mój nr 1

Nie wiem jak pachnie odpowiednik sugerowany przez konsultantów ale jestem zaskoczona. Cena niska w porównaniu do jakości. Zapach na pierwszy rzut jest ciężki, bo jest aż 30% zaperfumowania, więc musi się "rozłożyć" na skórze. Dla mnie to kwiatowo- sportowy świeżak. Utrzymuje się przez 3-4 h i dłużej w zależności od aplikacji. Sweter pachnie na 3 dzień nadal. Jestem pozytywnie zaskoczona i polecam. Z pewnością kupię następny flakon. Droższe perfumy z średniej półki nie są tak trwałe jak ten w moim przypadku.

Nie najgorsze, ale nic specjalnego

To moje pierwsze perfumy z FM, wcześniej miało je kilka koleżanek, więc postanowiłam spróbować i ja. Co mnie uderzyło - zamówiony zapach znacznie różni się od tego w próbce.
Perfumy sprawiają wrażenie starodawnych, są delikatnie za mocne i za intensywne, bardzo nachalne, ale raczej nie przytłaczające.
Czuć jabłko i passiflorę, ale nie jest to zapach lekki, niestety, dominuje cedr i sandałowiec. Generalnie są meczące i drażniące, to oczywiście mija po paru minutach i przez dalszą część dnia jest w porządku, niemniej jednak pierwsze starcie z nim do przyjemnych raczej nie należy.
Trwałość nawet niezła, kilka godzin, chociaż oczywiście coraz słabiej z każdą godziną.
Cena dobra, jeśli komuś spodoba się ten zapach.
Poleciłabym je kobiecie dojrzałej, która wie, czego chce. Nastolatki za pewne stwierdzą, że zapach jest za mało fantazyjny.
Flakon jak wszystkie z FM, osobiście mi się nie podoba, masówka i nawet nie wiadomo co to - trzeba szukać numerka pod spodem opakowania.
Kolejny minus jest taki, że jeśli chcę je kupić, muszę uruchomić krąg znajomych i szukać kogoś, kto je rozprowadza.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu