Syis, Krem pod oczy

Syis, Krem pod oczy

Sprawdź ceny produktu

Syis krem pod oczy jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Świetnie radzi sobie z zasinieniami oraz drobnymi zmarszczkami pojawiającymi się wokół oczu. Dzięki zawartości cennego wyciągu z korzenia Tarczycy Bajkalskiej rozjaśnia, uelastycznia i wygładza delikatną skórę. Witamina B3 stymuluje syntezę kolagenu i spłyca zmarszczki. Zawarty w kremie kolagen działa regenerująco oraz odpowiednio nawilża skórę. Skóra staje się gładsza, lepiej odżywiona, a spojrzenie nabiera blasku.

Jest OK

Krem przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie jest ciężki, ale też nie jest "wodnisty", nie pozostawia uczucia lepkości ani tłustej skóry. Mam pod oczami dość suchą skórę, po użyciu tego kremu nie odczuwałam dyskomfortu jej ściągnięcia. Nie uczulił mnie.
Opakowanie jest higieniczne i wygodne w użyciu, jest to rodzaj pompki (jeżeli się nie mylę fachowo nazywa się to "airless"), która pozwala na 100% wykorzystanie kosmetyku.
Krem ten miałam w Shinybox'ie, dzięki temu dowiedziałam się, że w ogóle taka firma i taki krem istnieje.

może być

Krem ma przyjemną konsystencję i dobrze się wchłania. Zapach przyjemny, nie denerwujący. Nie podrażnia oczu. Bardzo wydajny. I tu dla mnie plusy się kończą.
Minusów jako takich nie ma, ale spektakularnych efektów też nie. Nawilża średnio - oczywiście lepiej stosować jakikolwiek krem niż żaden, ale nie ma się co spodziewać nie wiadomo czego. Obrzęku pod oczami nie zmniejszył, cienie jak były tak są, ale ten kremik nie od tego był, więc nie spodziewałam się nie wiadomo jakich efektów.

Dla mnie neutralny.

moze dla 20 latki

Niestety nie podzielę pochwalnych opinii. Krem, moze zadowolić 20 letnią dziewczynę, ale do starszej np 30 latki juz jest za słabiutki. Podstawowa rzecz. Słabo nawilża, a raczej wogóle nid nawilża, chociaż konsystencja jest dosyć treściwa, nie wodnista. Niestety nawet kilkukrotna aplikacja nie daje zadowalającego poziomu nawilżenia skóry. Jeśli komuś nawilżanie nie potrzebne to pewnie się sprawdzi. Plusem jest to, że nie podrażnia.

Dobry, a może nawet bardzo dobry :)

Produkt przywędrował do mnie z ShinyBox\'em.

Przyjemny, lekki, co ważne nie podrażnia moich oczek (co przy niektórych kremach się zdarzało) a nakładam do zarówno pod oczy jak i na powieki, wydajny! po prawie dwóch miesiącach wciąż jest a data ważności się kończy...
Wydaje mi się, że wygładza i rozjaśnia skórę pod oczami i w okolicach.

Myślę że warty swej ceny :)
Gdyby jeszcze data ważności była dłuższa...

Używam tego produktu od: listopad 2015
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

koham :)

Krem jest w bardzo wygodnym opakowaniu z pompką. Dzięki temu zachowuje świeżość i nie musimy grzebać palcami w żadnym słoiczku co może być wyjątkowo uciążliwe przy długich paznokciach.
Krem do tego bardzo łądnie pachnie. To jest taki delikatny roślinny zapach.
Używam go jakieś 2 miesiące i zauważyłam, że moja skóra pod oczami jest napięta i wygładzona a zmarszczki się spłyciły (mowa tu o pierwszych delikatnych zmarszczkach).
Pojemniczek jest lekko przezroczysty dzięki czemu widać ile nam zostało kremu.
Wydajny.

Używam tego produktu od: ok dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie skończone