Vedara, Złoty peeling do ciała

Vedara, Złoty peeling do ciała

Złoty peeling oczyszcza skórę, przyspiesza metabolizm i poprawia mikrokrążenie. Zawiera kompozycję oleju kokosowego i migdałowego, które odżywiają, nawilżają i regenerują naskórek, a także tworzą warstwę ochronną zapobiegają utracie wilgoci. Olejek karotenowy dostarcza dawkę witamin z grupy B nadając skórze delikatny koloryt. Zawarte w peelingu drobinki cukru i pestki winogron usuwają martwy naskórek. Cukier szybko rozpuszcza się pod wpływem kontaktu z wodą przez co peeling nie podrażnia naskórka. Złote drobinki dodają blasku i optycznie rozświetlają wyrównując koloryt i niedoskonałości na skórze. Preparat pozostawia odbudowaną i wzmocnioną barierę lipidową skóry.

zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Świetny zapach...

Peeling cukrowy o cudownym zapachu i na tym chyba koniec mojego zachwytu. Ścierał bardzo słabo moim zdaniem, trzeba było go często używać, nawet co drugi dzień, żeby dawał jakieś efekty, a dodatkowo, musiałam go nakładać dość sporo, żeby w ogóle poczuć ścieranie, przez co okazał się mało wydajny. Fajne metalowe opakowanie i piękny zapach niestety nie rekompensuje za taką cenę braku działania. Jego minus chociaż może dla niektórych to plus, było natłuszczanie skóry. Mi się ten efekt nie podobał.

Ciekawy produkt

Zużyłam jedno opakowanie i jestem nawet zadowolona. Peeling jest wydajny i ma bardzo ładny zapach, choć nie każdemu może on przypaść do gustu. Delikatnie peelinguje, dobrze się zmywa. Skóra po nim jest gładka. Jedynym jak dla mnie minusem jest cena.

Bez szału

Jak dla mnie średni peeling, za zawyżoną cenę. Nie wiem ile faktycznie jest w nim złota i jaki ma to wpływ na cenę, ale dla mnie na nie. Mało wydajny, szybko się rozpuszcza, zapach też nie dla mnie (ciężki i duszący).

Przyjemny

Bardzo fajny peeling, szczególnie przy skórze suchej, wrażliwej. Dobrze usuwa martwe komórki naskórka. Nie jest ani bardzo mocny, ani zbyt delikatny.

Ma przyjemny, męski zapach. Odpowiedni na okres jesienno-zimowy, bo jest to zapach z gatunku cięższych.

Peeling bardzo fajnie nawilża skórę. Pokrywa ją delikatną warstwą olejków. Nie jest to warstwa bardzo tłusta ani lepka. Jest delikatna, ale sprawia, że skóra jest miękka i nawilżona. Nie trzeba stosować balsamu.

Niestety pod koniec składu ma polietylen, czyli mikrogranulki :( zupełnie niepotrzebnie, bo jest ich mało. Mam nadzieję, że producent wyrzuci ten składnik z kosmetyku.

przyjemności

Peeling przepięknie pachnie, dobrze ale nie za mocno ściera. Nie jest tłusty, ale może to wina nieszczelnego opakowania z którego uciekł olejek.
Do minusów zaliczam owe opakowanie. Peeling nie jest zabezpieczony dodatkowo niczym pod wieczkiem i potrafi się rozlać.
I coś co nie wiem czy zaliczyć do plusów czy minusów - pozostawia na skórze delikatny brokat. Na codzień jest to zupełnie zbędne, ale może się sprawdzić na sylwestra lub wakacyjną imprezę czy nawet randkę :)

Ilość zużytych opakowań: dwa