A-Z Medica, Muna-Muna z nagietkiem krem odmładzający A+E+F+H

A-Z Medica, Muna-Muna z nagietkiem krem odmładzający A+E+F+H

Dzięki wspólnemu działaniu wyciągów z peruwiańskiej rośliny muña-muña oraz polskiego nagietka krem doskonale pielęgnuje skórę, począwszy od ochrony przed drobnoustrojami (hamowanie infekcji bakteryjnych i grzybiczych) po zapewnienie prawidłowego stanu skóry, jej właściwości resorpcyjnych oraz regeneracji (karoteny - prowitamina A wspomagana działaniem witaminy E). Dzięki temu cera jest zadbana i wygląda zdrowo i młodo.

Łagodzi objawy starzenia się skóry. Zapewnia przyspieszoną regenerację skóry; nadaje cerze zdrowy koloryt.

Najgorszy z dostępnych kremów A-Z Medici

Mam cerę mieszaną z przewagą tłustej oraz ze skłonnością do niespodzianek.
Kupiłam ten krem jako zamiennik z uwagi na brak \'mojego\'.
Niestety wg mnie jest to najgorszy z kremów A-Z Medici.
Primo - bardzo szybko się wchłonął, nieprzyjemnie ściągnął, a także wysuszył moją skórę,
secundo- podrażnił oczy, mimo tego, że przesadnie wrażliwe nigdy nie były,
tertio- dojrzałej skóry nie mam, ale o regeneracji można zapomnieć.

Ogólnie- nie polecam, nie kupię więcej i będę odradzać każdemu.

Używam tego produktu od: posiadałam go w swej kosmetyczce dwa miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: brak, zużyłam go niewiele- zaaplikowałam 2 razy,

zdecydowany hit

kremu używam od ponad roku ( z małymi przerwami na Ziaję ble)i w tym przedziale cenowym to najlepszy kremik z jakim zetknęła się moja sucha i wrażliwa skóra. już po pierwszych zastosowaniach widoczne są zmiany: wyrównany koloryt, zwężone pory, wyraźnie poprawia się też elastyczność i jędrność skóry.znacznej redukcji zmarszczek nie zauważyłam, ale na pewno nie jest gorzej ;-)uwielbiam ten krem, dla mnie to niemalże ideał !

Używam tego produktu od:ponad rok

uczulił mnie

Krem ma wiele zalet ale dla mnie dwie poważne wady:
1. Uczulił mnie, na powiekach pojawiły się zaczerwienienia, i spuchnięcie po kilku użyciach, które ustąpiły po odstawieniu produktu, więc to raczej to, oczywiście nie jest to krem pod oczy ani na powieki, więc pewnie nie powinnam była się tam nim maziać ale stosuję tak większość kremów do twarzy również na okolice oczu i zwykle nic mi nie było.
2. Zostawia dość tłustą warstewkę na twarzy, wiec raczej do stosowania na noc.

A poza tym ma wiele zalet, już po kilku użyciach skóra jest wygładzona, taka odżywiona, miękka i miła w dotyku, używam od czasu do czasu omijając okolice oczu i jest ok.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Starzenie się skóry - dieta

Ideał

Zgłosiłam więc opisuję.
Nie mam jeszcze 25 lat, ale nadużywałam ostatnio solarium , do tego stopnia , że skóra na twarzy ,no nie była już taka jak przedtem, potrzebowała regeneracji.Rzecz jasna zrezygnowałam z solarium a pani w aptece poleciła mi właśnie ten krem.I dzięki jej za to!!!
Krem ma miłą konsystencję ,barwę ciemno beżową, zapach taki ziołowy ,przyjemny ,choc dość intensywny i niektórym może przeszkadzać.Szybko sie wchłania, tylko nalezy go leciutko wklepać.No i nie jest zbyt mocny jak na moją skórę.Ja używam go na noc,gdyż mam cerę mieszaną , w okresie gdy skóra wydziela wiecej sebum kremik może zostawiac tłustą powłoczkę, (łatwą jednak do zmycia) a ja nie chce rezygnować z jego świetnego działania.Napewno nie jest to krem który nadaje się do eliminacji zmarszczek(jest na to jednak za delikatny), ale własnie na regenerację skóry.Do tego jest szalenie wydajny, użwywam go już dwa miesiące , codziennie a zużyłam około 1/4 opakowania!Skóra wyglada po nim promiennie, gładko i jest miła w dotyku, nic mnie nie szczypie i nie podrażnia.Napewno kremik ten zagości u mnie na dłużej.Dla mnie ideał!Gorąco polecam ,szczególnie, iż cena jest przystępna.

28.09.2004
Zabieram gwiazdkę, bo znalazłam coś lepszego, jednak dalej polecam ten kremik!