Bibułki matujące super absorbujące, TheaTric Professionals

Bibułki matujące super absorbujące, TheaTric Professionals

Pojemność 50 szt

Bibułki matujące TheaTric przeznaczone do skóry mocno przetłuszczającej się i mieszanej, błyszczącej z powiększonymi porami i skłonnością do trądziku.
- Perfekcyjnie matujące
-Jedwabiście delikatne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepsze bibułki jakich używałam

Jak w tytule - to są najlepsze bibułki matujące jakie miałam okazję testować (a sprawdzałam przeróżne). Moja strefa T w ciągu dnia bardzo się przetłuszcza, więc pod ręką muszę mieć te bibułki. Wystarczy tylko jedna aby zebrać nadmiar sebum z twarzy. A co najważniejsze - makijaż i podkład pozostaje nienaruszony (nawet mocno dociskając bibułkę do twarzy). Dodatkowo buzia jest ładnie zmatowiona, więc nie muszę dodatkowo używać pudru matującego. Cena jak dla mnie jest satysfakcjonująca w odniesieniu do jakości. Szczerze polecam :)

Niezbędne dla tłustej i mieszanej cery oraz dla osób stosujących olejki

Jak w tytule recenzji, to bardzo praktyczne rozwiązanie, wielokrotne pudrowanie twarzy w ciągu dnia tylko pogarsza stan cery, takie bibułki to super pomysł, ponieważ można je stosować na makijaż. Efekt jest natychmiastowy - od razu widzimy na bibułce ile sebum mieliśmy na twarzy.

Zastosowań jest kilka:
1. Przy olejkach używanych na twarz zbiera ich nadmiar- skóra i tak wchłonie ile jej potrzeba, reszta zostaje na powierzchni.
2. Poprawki w makijażu w ciągu dnia bez konieczności dodatkowego matowienia.
3. Przy usuwaniu nadmiar sebum bez olejków i makijażu.

Różowe lubię najbardziej, są najbardziej chłonne, używam olejków a cerę mam mieszaną więc inny rodzaj tych bibułek jest dla mnie za delikatny i zużywam ich więcej.

Nadmiar sebum mozna nawet usuwac papierem toaletowym bądź chusteczkami, ale takie bibułki zawsze warto mieć przy sobie. Są poręczne, nie zajmują dużo miejsca.

Cena mogłaby być odrobinę niższa, ale jak do tej pory to najbardziej chłonne bibułki matujące jakie znalazłam.

Świetne

Sa super ! Pochłaniają sebum, cera staje się matowa, robią to co mają robić. Wprawdzie zawsze używałam tych, nie mam porównania do innych bibułek, ale bibułka szybko wchłania nadmiar sebum i o to chodzi. Polecam

Bardzo dobre bibułki

Dawno temu kupiłam bibulki(nie pamiętam jakiej firmy) jednak produkt sam w sobie nie przekonał mnie, sama nie wiem dlaczego. Niedawno zrobilam 2 podejscie poniewaz poprawianie makijażu pudrem nie jest dla mnie. Sebum + puder mieszają sie ze soba dajac bardzo nieestetyczny wyglad i sama czuje sie okropnie jakbym miala mnostwo bakterii na twarzy. Wybralam w hebe wlasnie ten produkt i jestem zachwycona. Świetnie zbiera sebum i dodatkowo matuje zmniejszając widocznosc porów. Czuje sie bardziej świeżo. Cena równiez przystępna. Polecam!:)

Bardzo przyjemne.

Posiadając cerę mieszaną muszę codziennie po kilku godzinach kontrolować stan skóry, w miejscach takich jak grzbiet nosa, broda i policzki szczególnie lubi gromadzić się podkład i dawać bardzo nieestetyczny efekt. Te bibułki bardzo pomagają mi w utrzymaniu ładnego makijażu w ciągu dnia.
Zalety:
- są GRUBE, dobrze wykonane, jedna bibułka wystarcza na zebranie sebum z całej twarzy i nie rwie się na pół podczas użytkowania
- dobrze zbiera sebum, po jednym użyciu nie trzeba dodawać pudru, dopiero po drugiej poprawce
- ich wielkość też jest idealna, poręczne opakowanie, mieści się w każdej kosmetyczce
- nie rozmazuje makijażu

Wady:
- po drugim użyciu lub przy dużych upałach zjada dość dużo podkładu i trzeba się ratować pudrem
- zdecydowanie bardziej wolę wyciąganie bibułek jak w przypadku tych z Essence, tutaj łatwo wyjąć ich za dużo

Mimo tego są to dobre bibułki i pewnie będę do nich wracać :)

najlepsze

Polecam. Mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej. Te bibułki są najlepsze z dostępnych w polskich drogeriach. Są bardziej wydajne niż tańsze zamienniki.

Najlepsze!

Przetestowałam bibułki różnych firm, te jednak okazały się strzałem w dziesiątkę :)
Plusy:
+zbierają nadmiar sebum, sprawiając, że skóra świeci się dużo mniej
+idealne do poprawek makijażu w ciągu dnia
+rewelacyjnie spisały się do mojej bardzo przetłuszczającej się cery w strefie T
+cena jak najbardziej adekwatna do jakości (ok.11zł, a na promocji można kupić nawet za 8zł)
+dostępne m.in. w Rossmannie, Naturze
+ilość w opakowaniu (50szt.)
Minusy:
Nie zauważyłam :)

KWC!

Co tu dużo pisać!
+świetnie chłonie sebum bez potrzeby mocnego przyciskania do skóry
+po pudrze ryżowym, bibułka matuje na ok 3-4h
+nie rwie się
+wydajność!!! wystarcza mi 1szt na raz. Ale ja tylko używam na zmatowienie nosa i miejsca między brwiami. W ciągu dnia zużywam max 2 szt.
+cena!!!

+/- trzeba uważać żeby mocno nie przyciskać bo mogą zabrać ze sobą makijaż. Nie ma zresztą takiej potrzeby

Są rewelacyjne!

Z racji tego, że mam tłustą cerę, przetestowałam już wiele bibułek matujących i te są zdecydowanie najlepsze.

PLUSY:
-świetnie matują, w moim przypadku wystarczy, że raz w ciągu całego dnia użyję 2 bibułek i efekt utrzymuje się naprawdę długo
-dostępność, można je zdobyć w każdej większej drogerii
-są ekologiczne

Polecam wszystkim, którzy borykają się z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry, w moim przypadku sprawdziły się znakomicie.

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

Dają radę

W przeciwieństwie do swoich zielonych sióstr, różowe bibułki Theatric są w porządku jak na moje potrzeby. Są grubsze i nie tak wiotkie jak zielone, dzięki czemu nie muszę się bać, że przyciśnięte do skóry rozerwą się na kawałki. Są też skuteczniejsze - potrzebuję 2, a w gorsze dni max. 3 sztuki, by zmatowić dokładnie całą twarz.

Robią co mają robić, czyli porządnie wchłaniają nadmiar sebum, dodatkowo nieco matując twarz dzięki jakiemuś składnikowi, który powoduje, że sprawiają wrażenie powleczonych cieniusieńką warstwą sypkiego pudru.

Naprawdę są OK i nie sądzę, abym poświęciła czas na szukanie innych, które - przecież nawet jeśli lepsze - nie zrobią tak kolosalnej różnicy, by było sens zawracać nią (tą różnicą znaczy) sobie głowę.

Najlepsze z papierowych

Według mnie są to najlepsze bibułki matujące. Jako jedyne utrzymują u mnie mat na dość długi czas bez potrzeby przypudrowania, gdzie po wszystkich innych chusteczkach matujących, także tych niebibułkowych świeciłam się znowu praktycznie po kilku minutach. Zapewne za matowieniem stoi obecny w tych bibułkach calcium bicarbonate, czyli węglan wapnia - biały proszek silnie absorbujący sebum. W moim przypadku substancja ta nie zapycha i nie podrażnia, z tego co wiem może wysuszać skórę, u siebie tego nie zaobserwowałam.
Dodatkowym atutem bibułek jest ich bio-degradowalność -są przyjazne dla środowiska. Z tego powodu nie używam już bibułek plastikowych, bo szkoda mi wytwarzać dodatkowe trudno przetwarzalne odpady z tak mało ważnych powodów jak świecenie się twarzy.

Podsumowując, te bibułki są wg mnie najlepsze bo:
1)sprawdziły się na mojej cerze,
2) matują bez zapychania - calcium bicarconete,
3) są ekologiczne.

Szczerze polecam, pomimo tego że posiadają wszystkie wady bibułek papierowych- gorszą wydajność i skłonność do rwania się.

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Edit: dodam że mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, prężnie produkującą hektolitry sebum i wiele pudrów z nią nie współpracuje jeśli chodzi o matowienie (przetestowane na nie: mac blot, rimmel stay matte, jadwiga, pudry matujące sephory, balm, puder bambusowy biochemii urody i ryżowy paese).
Aktualnie moja skóra jest w tak dobrym stanie (poza przetłuszczaniem się) że używam tylko pudru mineralnego AM rozświetlającego (o dziwo u mnie najlepszy jeśli chodzi o matowienie) , wiec nie mam pojęcia jak te bibułki zachowałyby się na skórze z podkładem. Na samą skórę z minimalną ilością pudru polecam.

wygórowana cena za taki produkt

Mam cerę tłustą, która wymaga zmatowienia w ciągu dnia, więc przerobiłam już wiele bibułek matujących.

DZIAŁANIE:
Stosuję silnie matujące pudry, które dają mi około mat na około 6-7h. Po tym czasie sięgam po bibułki matujące.
Małe, różowe płatki zbierały nadmiar sebum, jednak potrzebowałam, aż 3-4, aby oczyścić całą twarz. Wynikało to z tego, że chusteczki nie były, jak w nazwie, super absorbujące. i to jest właśnie najbardziej rozczarowujące, ponieważ mogłam kupić te chusteczki w zwykłej wersji i byłoby to samo. Kiepska wydajność, któa wynikała z tego, że musiałam stosować, aż cztery sztuki na raz, to mój główny zarzut.

Bibułki są bardzo cienkie, wiem, że takie produkty z natury są cienkie, ale te są wyjątkowo cienkie, a przez to często się rwały. Miała również trudność, aby wyciągnąć dokładnie jedną sztukę z opakowania.

Generalnie, według mnie, w tej cenie (8zł) można kupić o wiele bardziej skuteczne i wydajne chusteczki!