Michel Mercier, Travel, Podróżna szczotka do włosów (różne rodzaje)

Michel Mercier, Travel, Podróżna szczotka do włosów (różne rodzaje)

Pojemność 1 szt

Jedyna kompaktowa szczotka na rynku z nakładką ochronną, która zabezpiecza końcówki przed ubrudzeniem i wyginaniem. Możesz więc śmiało nosić ją w torebce. Szczotka travel zbudowana jest ergonomicznie, dzięki czemu idealnie leży w dłoni, a swoim wyglądem przypomina łezkę.

Kolor różowy - włosy cienkie

okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rozczarowanie

Kupiłam bo nie mogę doczyścić tangle teezera, a design tego jest prześliczny. Niestety jest dość słaba. Włoski są okropnie twarde, więc rozczesywanie boli mniej niż zwykłą szczotką, bo mniej ciągnie, ale jednak nie jest to nic przyjemnego. Tangle teezery są znacznie lepsze, mają miękkie włoski i czesanie daje też fajne uczucie na skórze głowy, jakby masaż. Nie polecam Michela merciera...

Zawiedziona..

Zanim zdecydowałam się na zakup szczotki, przeczytałam wiele recenzji. Niestety nie rozwiały moich wątpliwości- pozytywnych opinii było tyle samo co negatywnych. Postanowiłam więc sama się przekonać :)
Z racji tego że mam dość cienkie i zniszczone włosy, zakupiłam szczotkę w kolorze różowym/ czerwonym. Dodam że używałam już szczotkę tangle teezer, mam więcj porównanie. Niestety szczotka nie okazała się tak fantastyczna jak myślałam. Co prawda dobrze rozczesuje włosy jednak przy tym je wyrywa..
Ponadto elektryzuje włosy, czego nie zauważyłam podczas używania innych szczotek. Przechodząc do pozytywów. Ma ładne opakowanie, jest mała więc mieści się do małej torebki i dość dobrze trzyma się w dłoni.
Będę ją stosować w podróży, jednak na co dzień zostanę przy tangle teezer która nie wyrywała aż takiej ilości włosów.

Daje rade.

Szczotkę tą nabyłam z czystej ciekawości. Odkąd odkryłam szczotki Tangle Teezer niewiem co to są splątane włosy, a rozczesywanie moich topornych włosów zajmuje tyle co mignięcie okiem.
Zapragnęłam jakiejs szczotki do torebki, a że na Rossmanie akurat była promacja kupiłam niebieską wersję do grubych włosów.
Szczotka jest naprawde kompaktowa, ale bardzo poręczna. Ja mam dość gęste włosy za łopatki i czasem przy większych kołtunach ząbki się aż wyginają, ale po chwili wracają na swoje miejsce.
Szczotka tak mi się spodobała, że praktycznie ciągle jej używam. Dobrze sobie radzi z gęstymi włosami, ale dla prawdziwie gęstowłosych dziewczyn do tego jeszcze z lokami może być za słaba. Mi w zupełności wystarcza.

Super

Kupiłam mniejszą wersję, gdyż zachwyciła mnie większa. Szczotka rozczesuje tak samo, ale niestety boję się ją brać do torebki, gdyż raz mi już spadła i plastik się podłamał. Wykonanie niestety nie jest zadowalające mimo iż jest to szczotka stworzona do podróży.

Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję

Na początku miałam zamiar kupić kompaktową wersję Tangle teezera, jednak, gdy zobaczyłam tą uroczą szczotkę, zmieniłam plany - wybrałam wersję różową do cienkich włosów. Szczotka ma wygodną pokrywkę, więc idealnie sprawdza się w podróży, ale także na codzień do torebki. Na początku bałam się, że pokrywka może pęknąć, ale mam tą szczotkę już od ponad roku i nic się z nią nie stało. W porównaniu z tangle teezer szczotka ma bardziej zaokrąglone końcówki, mniej drapią, lepiej sprawdza się do masażu skóry głowy, tangle teezer powodował u mnie podrażnienia, ta szczotka nie. Mam jednak wrażenie, że gorzej radzi sobie z rozczesywaniem kołtunów niż tangle teezer, chociaż na pewno lepiej niż tradycyjne szczotki. Nie zauważyłam, by powodowała łamanie czy wypadanie włosów, nie wyrywa ich jeśli obchodzę się z włosami delikatnie. Końcówki są trwałe, jak dotąd żadna się jeszcze nie złamała. Jest łatwa do utrzymania w czystości, a to dla mnie bardzo ważne. Podsumowując, mimo że szczotka nie należy do najtańszych, to nie żałuję zakupu i zastanawiam się nad kupnem standardowej wersji tej szczotki. Polecam, jeśli ktoś szuka godnego zamiennika tangle teezera.

KOSZMAR MINIONEGO WEEKENDU

Szczotkę kupiłam specjalnie na wyjazd... bo jest mała, ma nakładkę zabezpieczającą I dobre opinie. Spodziewałam się lepszej wersji tangle trenera, a dostałam szczotkę, która:
- jest niewygodna do trzymania i ciągle wypada z ręki
- drapie
- szarpie i wyrywa włosy
To już tyle. Szkoda - wydanych pieniędzy i moich włosów.

idealny partner w podróży

Szczotka idealnie mieści się do torebki oraz do torby na fitness specjalne zamknięcie zabezpiecza ząbki szczotki przed uszkodzeniem i wyginaniem o ogromną ilość przedmiotów, które znajdują się w typowej kobiecej torebce same przecież wiecie...

Fajowska

te małe łezki są cudowne. nie dość ze pieknie wyglądają to jeszcze sa idealna na siłownie, do pracy, do torebki. Super, że mają nakładkę, bo przynajmniej się nie brudzą i nie wyginają. Bardzo fajna opcja dla osób, które szukają super małej szczotki, która przyda się w każdej chwili.

Coś nowego i bardzo wygodnego

Ogólnie myślałam że to będzie koeljny produkt ale TT ale na szczęście okazało się że działa na podobnej ale zupełnie innej zasadzie.

Najważniejsze- jest mniejsza i poręczniejsza niż TT, a dodatkowo nie ma tak ostro zakończonych końćówek więc jest o wiele przyjemniejsza dla głowy. Poza tym - posiada fajną plastikową nakładkę, dzięki której można ją wrzucić do torebki lub bagażu bez obawy o zniszczenie. To fakt że jest przez to droższe o ok 1-2 zł od Tangle, ale TT z taką nakładką kosztuje około 55-60 zł.

No i ostatnia rzecz to to że można dobrać produkt do rodzajów włosa! Moja jest niebieska jako że mam bardzo gęste włosy i nie mam problemu z ich rozczesywaniem.
Ogólnie mega fajna. Kupię sobie też jej większą wersję!

Używam tego produktu od: Tygodnia