Michel Mercier, Classic, Szczotka do włosów (różne rodzaje)

Michel Mercier, Classic, Szczotka do włosów (różne rodzaje)

Pojemność 1 szt

Szczotka Michel Mercier ma rozkład geometryczny 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.

Szczotka Michel Mercier dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każdy kolor dopasowany jest do innego rodzaju włosa. Kolor niebieski przeznaczony jest do włosów grubych, kolor zielony do normalnych i różowy do cienkich. Główny nacisk został położony na skonstruowanie szczotki która wygląda podobnie jak klasyczne szczotki, ale jednocześnie ma niepowtarzalny i opatentowany system końcówek. Końcówki poza specjalistycznym rozłożeniem i długością, posiadają również zróżnicowaną elastyczność w zależności od rodzaju włosów.

Dla włosów cienkich – końcówki są najbardziej elastyczne, najbardziej miękkie co pozwala delikatnie rozczesywać cienkie włosy od nasady głowy.

Dla włosów normalnych – końcówki są średnio elastyczne, a dla włosów grubych – końcówki są najmniej elastyczne, bardziej twarde, co pozwala bez trudu dotrzeć szczotce do nasady głowy, aby móc bez szarpania włosów delikatnie rozczesać włosy.

Szczotki Michel Mercier nie tylko szybko rozczesują włosy, ale też masują skórę głowy, zmniejsza wypadanie i uszkodzenia włosów. Szczotka również bardzo dobrze rozczesuje zarówno włosy suche jak i mokre. Jest to wyjątkowo przyjemne szczotkowanie.

szczotki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
podłużne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Hitem nie jest!

Z ciekawości kupiłam, bo zainteresował mnie design szczotki! Niestety, szczotka nie rozczesuje dobrze włosów jak mój KWC Tangle Teezer. Szczotka owszem dobrze masuje głowę, jednak nie jest w stanie rozczesać wszystkich włosów!

Rozczarowanie...

Świetnie się u mnie sprawdza tradycyjny Tangle Teezer, ale stwierdziłam, że przydałby mi się podobny produkt, ale z rączką. Padło na tę szczotkę w wersji zielonej, czyli do włosów normalnych. Kupiłam, ale używać nie używam, bo jak dla mnie ten produkt to bubel. Włoski są za krótkie, żeby efektownie rozczesywać. Tylko powierzchownie wygładzają. W dodatku są twarde, co da się odczuć na skórze głowy. O ile na sucho jeszcze jakoś tam działa (chociaż rozczesuje powierzchownie i włosy się po niej elektryzują)to na mokro zupełnie nie jestem w stanie cokolwiek nią zdziałać. Jak dla mnie najgorsza szczotka pod słońcem. W dodatku to całościowo kawał twardego plastiku. Niewygodnego w użyciu, bo niedostosowującego się nijak do kształtu głowy. Nawet rączka nie jest zaletą, bo nie jest profilowana i niewygodnie się ją trzyma w dłoni. Jak dla mnie kasa wyrzucona w błoto...Do TT się nie umywa.

Uwielbiam

Polecam tę szczotkę. Moja pierwsza szczotka z plastikowym włosiem. Posiadam włosy cienkie, więc kupiłam różową i sprawdza się świetnie. Nie szarpie, nie wyrywa włosów. Problem jest jednak taki, że to włosie jest zbyt delikatne i po jakimś czasie zaczyna się wyłamywać.

Twór marketingu

Zaczęło się od reklamie w gazecie Glamour, potem napłynęła z FB. Przyznaję, że nie mogłam się nadziwić, jaka śliczna i nowoczesna jest szczotka. Co więcej, miała dobre opinie na Wizażu. Wydałam 40 zł na szczotkę do włosów grubych i ostrzegam: nie kupujcie!
+ Ładny wygląd.

- Nie jest wyprofilowana, nie pasuje do kształtu głowy, w żaden sposób nie da się uczesać grzywki na czole.
- Boleśnie czesze, właściwie szarpie, kiedy włosy nie są już uczesane przez inną szczotkę.
- Pręciki boleśnie uderzają w głowę. Wydają się twarde, ale naprawdę są jednocześnie podatne na zgięcia.
- Nie daje sobie rady z kołtunami.
- Czesze głównie powierzchnię włosów i jednocześnie ją niszczy.
- Nie rozczesuje mokrych włosów, albo właściwie robi to bardzo słabo.
- Marna jakość wykonania. W wersji anti-slip miejsce łączenia kolorów oddziela się i do środka wpada woda, mam wrażenie, że w każdej chwili może się tam złamać.
- Łatwo się rysuje i brudzi.

Wyciągałam ze śmietnika Tangle Teezera, który miał być "tym gorszym". Nieprawda! TT radzi sobie dużo lepiej i z przyjemnością do niego wróciłam. MM uznaję za twór marketingu (płacimy tylko za reklamę i luksusowy wygląd), bo jest lepsze tylko od szczotek za 5 zł, które można dostać w hipermarketach.
Drogie użytkowniczki, omijajcie.

numer jeden wśród szczotek

Absolutna rewelacja, super szczotka. Mam długie włosy, które plączą się szczególnie z tylu pod spodem, rozjaśnione końcówki zwiększają ten problem. Mimo używania masy odżywek włosy były ciężko rozczesać, próbowałam wielu rodzajów szczotek, ale zdecydowanie moim numerem jeden jest szczotka Michel Mercier. Świetnie sprawdza się po prysznicem, przy nałożeniu maseczki, rączka nie wyślizguje się z ręki. Rozczesuje super, wyrywa dużo mniej włosów przy szczotkowaniu niż inne.

bardzo dobra

Zalety:
+ szczotka jest ładna i świetny design
+ jest bardzo solidnie wykonana
+ wygląda nowocześnie i profesjonalnie
+ jest duża i wygodna w użyciu
+ rewelacyjnie rozczesuje suche i mokre włosy

Wielkie zaskoczenie

Szczotkę wygrałam w konkursie i kiedy ją dostałam, byłam początkowo rozczarowana. Takie grube i sztywne włosie szczotki wydawało mi się okropne! W mojej dotychczasowej szczotce do przedłużanych włosów włosie jest długie i elastyczne, dzięki czemu nie wyrywa włosów. Moje zaskoczenie było wielkie, kiedy okazało się, że szczotka Michael Mercier rozczesuje włosy jeszcze lepiej i bardziej bezboleśnie! Mokre, suche - nie ma znaczenia.

Mam bardzo gęste włosy, mój warkocz waży ponad pół kilo, chociaż włosy sięgają tylko do połowy pleców. Ta szczotka jest wręcz stworzona dla mnie... Rozczesuje dokładnie, również te głębsze warstwy włosów, które do tej pory musiałam rozczesywać dzieląc je na pasma.

Nie wiem, czy w tych opiniach wolno porównywać wrażenia z innymi produktami, ale dla mnie ta szczotka jest absolutnym numerem 1, znacząco wyprzedzając TangleTeezery, których używam wyłącznie w podróży.

Szczotka jest duża, wygodnie się trzyma, przyjemnie masuje głowę, rozczesuje bez bólu i szarpania. :)

Dobra

Mam wersję tej szczotki dla włosów cienkich.
Poszukiwałam czegoś w stylu TT ale z rączką do trzymania i wybór padła na ten produkt.
Szczotka dość dobrze rozczesuje włosy choć lepiej radzi sobie z suchymi miż mokrymi, wygodnie trzyma się w dłoni dzięki rączce i trwała i ma wizualnie ładny design.

niezwykła szczotka

Zdecydowanie polecam każdemu kto nie lubi ciągnięcia i szarpania włosów podczas czesania. Nie wyrywa i nie szarpie włosów.Szczotka świetnie się sprawdza i jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości co zapewnia jej budowa.

oceniam na 5

Jak dla mnie bomba, używam szczotki od tygodnia, ale już teraz mogę stwierdzić, że włosy mniej wypadają. Jestem nią zachwycona, nie zamienię jej na inną szczotkę.
Włosy po umyciu rozczesuje się błyskawicznie, bez wyrywania czy szarpania. A wersja travel - rewelacja, mała poręczna, wszędzie się zmieści i dodatkowym plusem jest jej zamknięcie.

Serdecznie polecam:)

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania- opakowanie do włosów cienkich (różowa)- mam wersję classic i travel

Bardzo delikatne szczotki do włosów

Super produkt, bardzo delikatny dla włosów. Ogólnie bardzo polecam. Zaletą jest duża wygodna rączka dzięki której używamy ją jak normalną szczotkę co jest o wiele wygodniejsze niż standardowe szczotki kompaktowe do rozplątywania włosów.

Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie do włosów grubych (niebieska) mam wersję classic i travel

Świetny produkt

Uzywam tę szczotki od 2 tygodni i jestem zachwycona. Pierwszy raz mogę spokojnie rozczesac wlosy po umyciu bez szarpania i wykrzywiania się. Super sprawa i szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 classic, 1 travel