Sanex, Dermo Invisible, Anti White Marks (Antyperspirant w sprayu przeciw białym śladom)

Antyperspirant w sprayu Sanex Dermo Invisibleminimalizuje występowanie białych śladów na skórze i ubraniach. Zapewnia 24-godzinną ochronę aktywnie współpracując ze skórą, aby zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i ochronić przed poceniem się. Utrzymuje zdrową florę bakteryjną skóry pod pachami. Zatwierdzony przez dermatologów

ochronne, zapachowe
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

mało skuteczny

Jak na człowieka pocę się naprawdę mało ;) i raczej nawet przy wysiłku fizycznym nie jestem zlana potem. Mimo to ten dezodorant nie daje rady...wystarcza na godzinę, potem czuję, że śmierdzę

W miarę ok.

Postanowiłam zaryzykować i wypróbować produkt marki dość nowej, której jeszcze nie znam.
Szybko okazało się, że jest to zwykły, drogeryjny kosmetyk u którego można wyszczególnić trochę zalet, ale też trochę wad.

Kupiłam akurat tę wersję, ponieważ bardzo ważna jest dla mnie ochrona przed białymi plamami na ciemnych ubraniach, a to właśnie producent nam obiecuje. I ta obietnica zostaje spełniona - całe szczęście - plam brak :)

Jeśli chodzi o najważniejsze, czyli o ochronę przed poceniem to jest raczej przeciętnie. Antyperspirant spokojnie daje radę przez kilka godzin, ale nie sprawdza się podczas kilkunastogodzinnego dnia w pracy - niestety. Wymagam odrobinę więcej, ale tragedii też nie ma. Jest to taki zwykły, normalnie działający antyperspirant na co dzień, ale nie na ekstremalne sytuacje (chociaż producent deklaruje aż 24h ochrony...).

Mam mały problem z zapachem... Tuż po aplikacji jest on naprawdę wstrętny - przypomina mi starą, kioskową, męską wodę po goleniu... Fuj! Po chwili jednak łagodnieje i jest po prostu świeży, lekko męski i jak najbardziej do wytrzymania. Działanie dezodorujące jest w miarę ok - kilka godzin daje radę, kilkanaście - już gorzej.

Jest to silny aerozol, więc raczej nie polecam stosować na podrażnioną skórę tuż po depilacji - może boleć.
Nie zauważyłam jednak, aby wywoływał nieprzyjemne pieczenie czy swędzenie skóry - jest w miarę łagodny i mnie nie uczulił.

Wydajność i cena są ok.
Aplikacja również - najzwyczajniejszy spray nie sprawiający problemów.
Skład oczywiście napakowany chemią, ale za to krótki.

Produkt zasługuje na 3 mocne gwiazdki, ale nie wiem jeszcze czy kupię go ponownie.
Osobom niewymagającym wiele od antyperspirantu mogę go polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka