Bielenda, Happy End, Krem do stóp i pięt z prawoślazem

Bielenda, Happy End, Krem do stóp i pięt z prawoślazem

Sprawdź ceny produktu

Krem marki Bielenda z serii Happy End do codziennej pielęgnacji stóp pomaga utrzymać je w higienie i zdrowiu. Zapewnia błyskawiczne działanie oraz komfort i świeżość przez cały dzień:
– antyperspirant
– antybakteryjny
– ogranicza pocenie się stóp
– neutralizuje przykry zapach.
Skutecznie reguluje potliwość stóp, zmiękcza, wygładza i odświeża naskórek, eliminuje szorstkość i zgrubienia.
Formuła kremu do stóp i pięt marki Bielenda z serii Happy End łączy właściwości antybakteryjne i antyperspirant:
– przeciwdziała poceniu i neutralizuje przykry zapach potu
– zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów
– zmniejsza rogowacenie naskórka
– intensywnie nawilża i wygładza
– delikatnie chłodzi i odświeża.

w tubce
krem
100 – 250ml

I na tak, i na nie...

Ciągle szukam swojego idealnego kremu do stóp. I z racji tych poszukiwań kupiłam krem Bielendy. Markę znam i mam w sumie dobre doświadczenia. Opakowanie przykuwa uwagę, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Nazwa Happy End wywołała uśmiech na twarzy. Krem ma delikatny mentolowy zapach. Konsystencja bardzo lekka, może nawet za lekka. Szybko sie wchłania. Mogę powiedzieć, że rzeczywiście ogranicza potliwość stóp. Jednak jeśli chodzi o efekt nawilżenia jest bardzo krótkotrwały. Z racji tego zmuszona jestem częściej go aplikować. Ogólnie rzecz biorąc krem jest przyzwoity i nic ponad to.

Bardzo fajny krem

Używam go zazwyczaj po pedicurze, ale zdarza mi się wcierać go w stopy kiedy są mocno przesuszone. Nadaje miękkość, dobrze nawilża i zostawia delikatny filtr na stopie co daje uczucie komfortu. Polecam serdecznie, zwłaszcza latem ! :)

nie zawiódł mnie

krem happy end mnie nie zawiódł.
Cena jest bardzo przystępna i dostępność w sklepach jest duża.
Co do samego kremu, to ma bardzo fajna konsystencję, szybko się wchłania i fajnie nawilża.
do tego wydaje mi się, ze jest bardzo wydajny i ładnie pachnie :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Mało efektów.

To już mój drugi krem z serii Happy End (swoją drogą - ta nazwa zawsze mnie trochę rozśmiesza) i chyba już wiem, że więcej nie kupię go ponownie.
Jest to zwykły, najzwyklejszy produkt dość średniej jakości, który nie gwarantuje stopom bardzo widocznych efektów.
Ale z drugiej strony używanie go nie szkodzi.

Krem ma dość lekką, mokrą konsystencję. Łatwo się nakłada.
Dość powoli się wchłania, dlatego ja stosuję go głównie na noc.
No i kiepsko z efektami - raczej słabe nawilżenie, nie zauważyłam też, aby jakoś anybakteryjnie działał czy neutralizował przykry zapach czy podrażnienia stóp.
Miał być również efekt chłodzenia, ale ja go w ogóle nie odczuwam.
Nie jestem też fanką zapachu - jest dość typowy dla kremów do stóp sprzed lat - pachnie mentolem.

No i jest jeszcze dziwne opakowanie - już przy zakupie rzuca się w oczy, że tubki tego kremu są w 1/4 puste. Wygląda to jakby ktoś wcześniej zużył już część kremu...
Jeśli duża tuba miała zachęcać do zakupu to jest to dość słaby chwyt marketingowy, ponieważ każdy zorientuje się, że ta wielka tubka po prostu nie jest pełna i wywołuje to raczej negatywne odczucia do marki i produktu.

Nie polecam tego produktu, jeśli zależy Wam na widocznej i efektywnej pielęgnacji stóp.
Ja zużyję ten produkt do końca, ale będzie to trochę męczarnia - efekt żaden, zapach dość odrzucający... Ale nie lubię wyrzucać kosmetyków, a ten nie szkodzi, więc jakoś go wymęczę.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka