Pervoe Reshenie, Recepty babci Agafii, Balsam do wszystkich rodzajów włosów `Blask i siła`

Balsam do włosów ‘Blask i siła jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego typu włosów. Kosmetyk w swoim składzie zawiera wodę rumiankową w połączeniu z ziołami syberyjskimi. Balsam przywraca włosom blask i siłę, a także tworzy na włosach powłokę ochronną przed działaniem czynników środowiska zewnętrznego. Balsam ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy przyjemne w dotyku. Jednocześnie balsam nie obciąża włosów i pozwala im zachować naturalną objętość. Składniki aktywne, zawarte w balsamie, to m.in.: woda rumiankowa, łopian większy, olej z czerwonego jałowca. Mają one bardzo pozytywny wpływ na włosy i skórę głowy.
Sposób użycia: nanieść balsam na wilgotne, umyte włosy, rozprowadzić na całej długości włosów, pozostawić na 2-3 minuty, dokładnie spłukać.

jest fajny ale

mam inne balsamy agafii, które działanie mają wręcz identyczne a są tańsze. Za ten w promocji zapłaciłam 10,50 350 ml, a za inne 13,50 600 ml, ale dodatkowo, ten okazał się bardzo mało wydajny, rzadki, więc tym bardziej uważam, że opłaca się kupować inne wersje balsamów, które również sa pozbawione SLS, parabenów itp.
Sam balsam jest w porządku, używam go do "mycia" włosów. Jeszcze nigdy nie używałam go po szamponie, uważam, że jest zbyt lekki, aby mógł wystarczająco nawilżyć moje włosy. Zapewne wrócę do poprzedników na propolisie, do tego szczerze wątpie

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

fajny

Balsam robi to co obiecuje producent.
Można go spokojnie nałołożyc nawet w dużej ilości na całej dlugosci wlosow, balsam nie obciaza ich w żaden sposób. W żaden sposób ich także nie nawilza ;)
Sprawia ze wlosy sa elelastyczne , lekko rozjaśnione i pełne blasku.
Balsam ma piękny ziołowy zapach

Jeżeli chodzi o skład to według mojej opinii jest on bardzo dobry dla naszych wlosow, ale nie jestem jeszcze w tym temacie aż tak obcykana, więc chętnie poczytam co bardziej doświadczone recenzentki mogą o nim powiedzieć :)