Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 3,6 ml

Jedwabista formuła matowej szminki Avon `True color` gładko i lekko się naklada. Nie wysusza ust i zapewnia im uczucie nawilzenia. Nadaje trwały, kryjacy, matowy kolor.

w sztyfcie
kryjące
Efekt
matowe

Dla mnie złoto - ale w zależności od koloru!

Kosmetyki Avon raczej nigdy nie kojarzyły mi się z jakością, ale postanowiłam zrobić mały test. Zamówiłam wszystkie dostępne próbki po to, by wybrać ten idealny kolor, a potem pełnowymiarowe wersje.

Byłam niesamowicie zaskoczona różnicami jakości w poszczególnych kolorach. Te ciemniejsze i intensywne są rewelacyjne, ale jasne róże, nudziaki i ten taki arbuzowy kolor są absolutnie beznadziejne - nie nakładają się jednolitym kolorem, tylko są takie poszarpane, dają wrażenie mocno sfatygowanych ust, koszmarnie podkreślają skórki. Gdybym kupiła pełną wersję opakowań, na pewno byłyby to najgorzej wydane pieniądze.

Samo opakowanie zachwyca - wygląda bardzo elegancko i jest przyjemne w dotyku. Dzięki temu, że jest takie aksamitne, łatwo odnaleźć je w torebce :) Mają też ładny, delikatny zapach.

Moje dwa ukochane kolory to Berry blast (malina z fioletem) i Red supreme (piękna, klasyczna czerwień). Oba kolory mają niesamowitą pigmentację. Pokrywają usta gładką warstwą intensywnego koloru. Idealnie się rozprowadzają - są miękkie, nie tępe, jedwabiste. Dają efekt satynowego matu, bardzo eleganckiego. Kolory te nie zbierają się w zmarszczkach ust ani w kącikach, sama warstwa szminki jest bardzo elastyczna i nie pęka, jak to niektóre maty mają w zwyczaju.

Co do trwałości - zero uwag. Obie szminki trzymają się bardzo długo, mam wrażenie, że lekko wżerają się w skórę i nawet jedzenie i picie im niestraszne. Jeśli zaczynają schodzić to bardzo równomiernie.

Jedynym minusem jest to, że nie wolno przesadzić z ilością warstw, bo wtedy szminki zaczynają się buntować i wyglądają niezbyt estetycznie.

Myślę, że są to jedne z moich ulubionych pomadek i te dwa kolory zostaną u mnie na dłużej :) Polecam po uprzednim zamówieniu próbek :)

Taka mała rzecz a cieszy

Wygląda fajnie.
Jest starannie wykonana, sama szminka dobrze się trzyma. Nie łamie się podczas użytkowania..
No i jak to szminka, starcza na bardzo długo.
Produkt ma fajną konsystencję, dzięki temu łatwo się go nakłada.
W ofercie są szminki, które mają cudowne nasycone kolory, które uwielbiam- zwłaszcza czerwienie.
Jak dla mnie w tej cenie trwałość powinna być trochę lepsza, odrobinkę- ale i tak je uwielbiam.
Nie wysuszają ust. Mega nawilżają. Pokochałam od pierwszego nałożenia.
Efekt matowych ust jest naprawdę świetny.
Można czasem je dorwać w fajnej promocji 9.99 ,a wtedy to już nie ma nad czym się zastanawiać tylko brać :)

dobra, ale nie najlepsza

Mam kilka odcieni, ale nie nadają się na jakieś większe wyjścia, chyba że zabrać ją ze sobą i poprawiać kolor. Za taką cenę to dobry produkt, ale dla mnie to za mało :)

Przyjemne nawilżenie ust

Sceptycznie odnoszę się do produktów kosmetycznych typu szminki, których testerów nie mogę sobie obejrzeć od razu w drogerii tylko ewentualnie czekać na próbki i dopiero potem kupić. W tym przypadku warto było czekać. Namówiła mnie siostra, bo sama wypróbowała tę szminkę i była mega zadowolona. trzeba przyznać jej rację. Na ustach po aplikacji szminki od razu tworzy się fajny matowy efekt, który dość długo się utrzymuje. Podczas spożywania posiłków trochę blednie i zanika, ale szybka poprawka koloru i i idziemy dalej :) Najlepsze w niej jest uczucie nawilżenia długo utrzymujące się na ustach. Powiem szczerze, że o niewielu szminkach, których używałam mogę to powiedzieć. Odcieni Avon oferuje nam bardzo dużo, każda babka znajdzie coś dla siebie, cena przystępna. Polecam!

Moje cudeńko

Jestem w niej absolutnie zakochana. Mam chyba nawet ten odcień, co na zdjęciu, wygląda nie na żywą czerwień, ale jaśniejszą, delikatnie przełamaną, ale na ustach wygląda naprawdę świetnie. W tym produkcie przemawia do mnie absolutnie wszystko.

Jedyna, która tak nawilża

Matowe szminki z avonu to po prostu hit!

Zdecydowanac większość, których używałam wysuszała strasznie usta, było to nieprzyjemne uczucie i na dodatek takie popękane nie wyglądały ładnie. Ale nie Avon! Tworzą idealny mat przy czym usta wyglądają gładko, zdrowo, nie tworzą sztucznej skorupy.

Szminka jest i jest i wcale się nie kończy, także wydajność na plus. Kupuje ciągle nowe, żeby wypróbować nowe kolory.
Na tę chwilę króluje u mnie Marvelous Mocha na codzień, od święta Adoring Love a na imprezy Wild Cherry.

Szminkę nakładam na usta pokryte delikatną warstwą podkładu, wtedy mam wrażenie, że kolor jest ładniejszy, bliższy temu z opakowania.

Jedynym minusem może być trwałość, bo jakoś nie zachwyca, ale nie jest zła. Szminka trzyma się, ale po jedzeniu fajnie by było ją troszkę poprawić. Trzeba też uważać, żeby jej nie rozmazać, bo jakby nie zasycha.

Opakowanie jest pięknie minimalistyczne, matowe, przez co niestety przyciąga brud i czarny już nie jest taki czarny. Ale to może moja wina, bo dotykam ją brudnymi od podkładu łapkami :D

EDIT Polecam u konsultantki zapytać o próbki szminek, kosztują 2zł i wcale nie są takie małe, bo wystarczają na kilka wyjść a w tani sposób można sprawdzić i dobrać odpowiedni kolor!

Nietrwałe

Dostepne są ładne kolorki. Pomadka jest zamknięta w ładnym opakowaniu. Ma ładny zapach. Nie przesusza ust, co jest atutem przy matowych pomadkach. Mimo to ma jeden zasadniczy minus a jest nim trwałość. Szkoda bo gdyby nie to to byłaby to pomadka idealna. No i cena, za 30zł możemy dostać dużo lepszy produkt do ust.

Idealna!

Uwielbiam matowe pomadki. Te z serii True Color są naprawdę dobre - długo się utrzymują, nie wysuszają i są zamknięte w pięknych, porządnych opakowaniach. Pomadka ładnie się zjada i nie zostawia nieestetycznych plam. Na pewno wypróbuję inne kolory z tej gamy.

Wspaniała szminka.

Jeżeli liczysz na dobrą jakość w świetnej cenie, ta szminka jest zdecydowanie dla Ciebie. supertrwały kolor + świetna cena, są głównymi zaletami tej szminki.

Matowy ideał

Szminka jest po prostu wspaniała. Matowa, nie wysusza, dość trwała jak na pomadkę niezastygającą, ładnie się zjada. Mam kilka kolorów, wszystkie tak samo fajne. A do tego cena jak za darmo :D

Mieszane uczucia..

Szminka ma bardzo ładne, matowe opakowanie, co mnie zachwyca.
A do tego bardzo ładne pachnie i jest dostępna w wielu super kolorach. Blondynki, brunetki, szatynki, opalone i te blade.. każda znajdzie tutaj odcień dla siebie i to jest właśnie super!
Ja lubię bardziej stonowane kolory dlatego wybrałam Pure Pink i Au Naturale. Jeśli lubisz róże, to dla Ciebie Ideal Liliac, Electric Pink czy Posh Petal, jeśli wolisz czerwienie dla specjalnie dla Ciebie mają Ruby Kiss, Red Supreme i wiele, wiele innych!

Świetna szminka w fajnej cenie

Uwielbiam matowe szminki i mam ich tysiące, ale marka Avon zajmuje najwięcej miejsca w mojej kolekcji. Szminka ma fajny, wyrazisty kolor, utrzymuje się na ustach przez długi czas i cena jest bardzo przystępna co jest ogromnym plusem.

Ciekawa szminka

Szminka jest naprawdę dobra. Ładne opakowanie, piękne, żywe kolory. Łatwo nanieść ją na usta, mimo tego, że jest matowa. Dosyć długo utrzymuje się na ustach.