Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 3,6 ml

Jedwabista formuła matowej szminki Avon `True color` gładko i lekko się naklada. Nie wysusza ust i zapewnia im uczucie nawilzenia. Nadaje trwały, kryjacy, matowy kolor.

w sztyfcie
kryjące
Efekt
matowe

mój ulubieniec

Nigdy nie malowałam ust, aż dostałam w swoje ręce Avon True Color i się zakochałam. W domu mam już chyba 5 różnych odcieni, wszystkie sa boskie. Bardzo trwałe, długo utrzymują się na ustach pomimo jedzenia, czy picia, świetnie sprawdzą się więc na wszelkie imprezy. Ładnie się rozprowadzają, mają bowiem aksamitną konsystencję, która nie pozostawia bruzd, grudek na ustach. Ładnie kryje kolorem już za pierwszym pociągnięciem szminki dlatego zdecydowanie ją polecam.

Świetna!

Używam od dłuższego czasu odcienia Pure Pink i jestem bardzo zadowolona. Kolor jest piękny, bardzo ładnie wygląda na ustach, jest mega trwały. Szminka jest bardzo wydajna. Polecam

Mój hit!

Uwielbiam matowe szminki od Avon. Są bardzo dobrej jakości, mocno napigmentowane, cudownie pachną i mają urocze opakowanie, pokryte czymś mięciutkim w dotyku. Mam obecnie dwa kolory brązowe , dwa odcienie czerwieni oraz cudowny fiolet Berry Blast. Na wyjście są niezastąpione. Można pic i jeść, a szminka nadal jest na ustach. Polecam, warto kupić!

Lubię

Pomadka jest bardzo trwała, daje ładne wykończenie makijażu. Nie zmywa się zbyt szybko. Usta nie wysuszają się po niej ani również nie pękają. Posiada szeroką gamę kolorów, cena jest niska i warta zakupu. Pomadka bardzo wydajna i posiada wygodne opakowanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Piękne kolory

Uwielbiam ! Kolory są cudowne, szminka trzyma się bardzo długo na ustach, noe rozmazuje się, jest pięknie matowa. Jedynym minusem jest to, że akurat moje usta bardzo wysusza.

Najlepsza szminka z Avon!

Łatwo się ją nakłada, posiada stuprocentowe krycie, soczyste kolory i w pełni matowy efekt, przy czym nie wysusza ust, jednak dosyć szybko schodzi przy posiłkach, moze odbić się na szklance, więc trzeba ją poprawiać. Ma piękne, matowe opakowanie i dużą gamę kolorystyczną :)

Ulubiona

Dzięki temu produktowi zaczęła się moja miłość do matowych szminek. Zamówiłam z czystej ciekawości, a okazała się hitem! Co prawda nie jest to mega długotrwała szminka, ale wytrzymała kawę, wodę, nie dała rady z posiłkiem, ale nie oczekiwałam tego od niej. Nie wysuszyła moich ust, nosi się ją bardzo komfortowo. Polecam :)

Taka mała rzecz a cieszy

Wygląda fajnie.
Jest starannie wykonana, sama szminka dobrze się trzyma. Nie łamie się podczas użytkowania..
No i jak to szminka, starcza na bardzo długo.
Produkt ma fajną konsystencję, dzięki temu łatwo się go nakłada.
W ofercie są szminki, które mają cudowne nasycone kolory, które uwielbiam- zwłaszcza czerwienie.
Jak dla mnie w tej cenie trwałość powinna być trochę lepsza, odrobinkę- ale i tak je uwielbiam.
Nie wysuszają ust. Mega nawilżają. Pokochałam od pierwszego nałożenia.
Efekt matowych ust jest naprawdę świetny.
Można czasem je dorwać w fajnej promocji 9.99 ,a wtedy to już nie ma nad czym się zastanawiać tylko brać :)

dobra, ale nie najlepsza

Mam kilka odcieni, ale nie nadają się na jakieś większe wyjścia, chyba że zabrać ją ze sobą i poprawiać kolor. Za taką cenę to dobry produkt, ale dla mnie to za mało :)

Przyjemne nawilżenie ust

Sceptycznie odnoszę się do produktów kosmetycznych typu szminki, których testerów nie mogę sobie obejrzeć od razu w drogerii tylko ewentualnie czekać na próbki i dopiero potem kupić. W tym przypadku warto było czekać. Namówiła mnie siostra, bo sama wypróbowała tę szminkę i była mega zadowolona. trzeba przyznać jej rację. Na ustach po aplikacji szminki od razu tworzy się fajny matowy efekt, który dość długo się utrzymuje. Podczas spożywania posiłków trochę blednie i zanika, ale szybka poprawka koloru i i idziemy dalej :) Najlepsze w niej jest uczucie nawilżenia długo utrzymujące się na ustach. Powiem szczerze, że o niewielu szminkach, których używałam mogę to powiedzieć. Odcieni Avon oferuje nam bardzo dużo, każda babka znajdzie coś dla siebie, cena przystępna. Polecam!

Moje cudeńko

Jestem w niej absolutnie zakochana. Mam chyba nawet ten odcień, co na zdjęciu, wygląda nie na żywą czerwień, ale jaśniejszą, delikatnie przełamaną, ale na ustach wygląda naprawdę świetnie. W tym produkcie przemawia do mnie absolutnie wszystko.

Jedyna, która tak nawilża

Matowe szminki z avonu to po prostu hit!

Zdecydowanac większość, których używałam wysuszała strasznie usta, było to nieprzyjemne uczucie i na dodatek takie popękane nie wyglądały ładnie. Ale nie Avon! Tworzą idealny mat przy czym usta wyglądają gładko, zdrowo, nie tworzą sztucznej skorupy.

Szminka jest i jest i wcale się nie kończy, także wydajność na plus. Kupuje ciągle nowe, żeby wypróbować nowe kolory.
Na tę chwilę króluje u mnie Marvelous Mocha na codzień, od święta Adoring Love a na imprezy Wild Cherry.

Szminkę nakładam na usta pokryte delikatną warstwą podkładu, wtedy mam wrażenie, że kolor jest ładniejszy, bliższy temu z opakowania.

Jedynym minusem może być trwałość, bo jakoś nie zachwyca, ale nie jest zła. Szminka trzyma się, ale po jedzeniu fajnie by było ją troszkę poprawić. Trzeba też uważać, żeby jej nie rozmazać, bo jakby nie zasycha.

Opakowanie jest pięknie minimalistyczne, matowe, przez co niestety przyciąga brud i czarny już nie jest taki czarny. Ale to może moja wina, bo dotykam ją brudnymi od podkładu łapkami :D

EDIT Polecam u konsultantki zapytać o próbki szminek, kosztują 2zł i wcale nie są takie małe, bo wystarczają na kilka wyjść a w tani sposób można sprawdzić i dobrać odpowiedni kolor!

Nietrwałe

Dostepne są ładne kolorki. Pomadka jest zamknięta w ładnym opakowaniu. Ma ładny zapach. Nie przesusza ust, co jest atutem przy matowych pomadkach. Mimo to ma jeden zasadniczy minus a jest nim trwałość. Szkoda bo gdyby nie to to byłaby to pomadka idealna. No i cena, za 30zł możemy dostać dużo lepszy produkt do ust.