Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 3,6 ml

Jedwabista formuła matowej szminki Avon `True color` gładko i lekko się naklada. Nie wysusza ust i zapewnia im uczucie nawilzenia. Nadaje trwały, kryjacy, matowy kolor.

w sztyfcie
kryjące
Efekt
matowe

mój ulubieniec

Nigdy nie malowałam ust, aż dostałam w swoje ręce Avon True Color i się zakochałam. W domu mam już chyba 5 różnych odcieni, wszystkie sa boskie. Bardzo trwałe, długo utrzymują się na ustach pomimo jedzenia, czy picia, świetnie sprawdzą się więc na wszelkie imprezy. Ładnie się rozprowadzają, mają bowiem aksamitną konsystencję, która nie pozostawia bruzd, grudek na ustach. Ładnie kryje kolorem już za pierwszym pociągnięciem szminki dlatego zdecydowanie ją polecam.

Pół na pół

Wybór kolorów jest świetny!Piekne soczyste odcienie, doskonale napigmentowana szminka i cudowny mat....i tu oczywiście zaczyna być zbyt pięknie :( Bardzo ale to bardzo wysusza moje usta, już po kilkunastu minutach czuję jak zaczyna łuszczyć mi się skóra na ustach. Próbowałam wielu sposobów, przed nałożeniem pomadki, smarowałam usta wazeliną, pomadkami nawilzającymi ale nic nie pomagało. A szkoda bo produkt jest sam w sobie pięknie zaprojektowany, od opakowania po kolory i trwałość. Myslę, że nie zniechęci mnie to do dalszego korzystania z tej pomadki ;)

Całkiem w porządku

Miałam przyjemność testowania tej szminki jakiś czas temu i mam mieszane odczucia. Kolor standardowo jak to w produktach katalogowych znacznie różnił się od tego wybranego w katalogu, ale na ustach prezentował się ładnie. Pigmentacja pomadki jest świetna, jedna warstwa pięknie pokrywa usta. Trwałość szminki także oceniam jako dobrą, choć bez konturówki przy spożywaniu posiłków troszeczkę kontur lubi się rozmywać. Jedyne z czego jestem bardzo niezadowolona to formuła, która wysusza usta. Niestety po kilku dniach używania tego produktu musiałam go odstawić, bo moje usta były w bardzo złej kondycji. Prawdą jest, że pomadki matowe generalnie lubią przesuszać , natomiast w mojej opinii ta robi to bardzo.

Cudo!

podoba mi sie

Nakładanie jest proste, ponieważ mają kremową konsystencję nie tracąc przy tym dobrego matu. Trwałość jest przeciętna co mi zupełnie nie przeszkadza, bo nie lubię zmywać ust przy wieczornym demakijażu, dlatego jak dla mnie trzymają się wystarczająco w ciągu dnia :) polecam jak najbardziej

Zależy jak ma się kolor.

Mam 2 kolory jeden Posh Petal,drugi Vibrant Melon i ten pierwszy jest zupełnie inną formułą.Tą pierwszą kupiłam około 3 lata temu i zauważyłam,że zapewne to była inna wersja od tej drugiej z tego powodu,że na zamknięciu szminki jest przezroczyste okienko,gdzie można zobaczyć jaki to jest kolor szminki,a na tej nowszej zamknięcie już jest tradycyjne.
Pomijam,że kolor jest tragiczny,bo wszystko jest kwestią gustu.
Ale co do formuły,to jakaś tragedia po nałożeniu na usta pomadka strasznie się warzy,dodatkowo podkreśla wszystkie suche skórki jakie się ma oraz więcej.
Jest natychmiastowo zmywalna,sama przez się.
Zapach podczas nakładania ma jak pomadka ochronna z Nivea,ale w latach 90tych.
Natomiast wersja w innym nowszym kolorze,jest znacznie lepsza,racja nie jest to moja ulubiona szminka,ale chętnie od czasu do czasu nakładam ją na usta.
Ta formuła jest trochę kredowa,ale w taki sposób,że nie wysusza ust.

Podsumowując :
Starsza wersja z przezroczystym zamknięciem 1 gwiazdka.
Nowsza wersja 3 gwiazdki.

Jest Mega!!!!

Postanowiłam zrobić dla Was recenzję dość popularnego trendu- matowej szminki firmy Avon oraz pokazanie innych fajnych kolorów które mogą Wam pomóc przy zakupie tego produktu.
Na zdj kolorki :Wild Cherry,Vibrant Melon,Berry Blast,Marvelous Mocha

Fajna szminka za małe pieniądze

Jestem pozytywnie zaskoczona tą szminką, od dawna słyszałam, że Avon ma fajne pomadki, ale jakoś nie miałam wcześniej do nich przekonania. Spodobał mi się kolor Adoring Love i postanowiłam zaryzykować. Kiedy pierwszy raz ją nałożyłam nie mogłam uwierzyć, że mam na ustach katalogową pomadkę, wyglądała rewelacyjnie, a kolor był idealny. Trzyma się bez zarzutu. Od tego czasu zamówiłam jeszcze inne szminki z tej serii i jestem dalej zachwycona.

NAJLEPSZA !

Najlepsza szminka matowa jaką miałam , nie wysusza ust , daje nawilżenie a co najważniejsze długo trzyma . Avon ma wiele szminek które są warte do kupienia w różnorodnych kolorach od matowych do połysku ale zdecydowanie Matt ma coś w sobie . Używam od dłuższego czasu i tylko zmieniam kolory szminka warta ceny nawet na spróbowanie .

Genialne!

Mam bardzo wiele odcieni tych szminek. Nigdy nie byłam tak zadowolona z produktu, jak właśnie z tego. Szminki są niesamowicie trwałe - po całym dniu utrzymują się na ustach i co więcej - ciężko jest je nawet później zmyć! Paleta kolorów jest niesamowita, kolory piękne, każdy znajdzie coś dla siebie. Avon zrobił dobrą robotę. Najlepsze matowe szminki na rynku w świetnej cenie.

Adoring Love

mam kolor Adoring Love - mój ulubiony odcień różu.
Szminka jest super nie wysusza ust co jest najważniejsze przy matowych wersjach, super kolor, świetne opakowanie. Uwilebiam używać szminek a ta po prostu uwielbiam, dużo już przetestowałam naprawdę polecam. Ja na pewno przy tej szmince zostanę na dłuższy czas.

Bardzo dobra

Miałam parę matowych szminek i ta z Avon jak dla mnie jest bardzo dobra. Nie wysusza mi ust,nie tworzy się okropna skorupa jak miałam w poprzednich. Piękne kolory,szczególnie czerwienie,nasycone. Co prawda trochę się rozmazuje przy jedzeniu,ale wystarczy poprawić i znów możemy się cieszyć pięknym kolorem.

Trwała, że ho ho

Jest to bardzo trwała pomadka. Ma świetną pigmentację, łatwo się ją nakłada. Posiadam kolor Marvelous Mochca i jest to śliczny odcień cappucino.
Starcza na długo. Może delikatnie przesuszać usta, ale z dobrym pilingiem i balsamem na usta nie stwarza zagrożenia. Polecam!