Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Avon, True Color, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 3,6 ml

Jedwabista formuła matowej szminki Avon `True color` gładko i lekko się naklada. Nie wysusza ust i zapewnia im uczucie nawilzenia. Nadaje trwały, kryjacy, matowy kolor.

w sztyfcie
kryjące
Efekt
matowe

Ma być Matowa i jest!!!

Pomaska spełnia swoje zadanie. Ma być matowa i taka jest. Może nie jest super trwała ale nigdzie nie jest napisane że taka ma być. Duża gama kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Cudowna

Mogę śmiało powiedzieć że Avon stworzył coś pięknego i szczerze jestem zaskoczona i zadowolona. Polecam osobom które wymagają całkowitego matu. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione dla tego na prawdę ta szminka jest cudowna.

Niezastąpiona

Mam prawie wszystkie kolory. ONE SĄ FENOMENALNE! Mają piękne, eleganckie opakowanie to raz. Dwa : trwałość. Trzy to krycie, 10/10.
Wykończenie dają matowe, można nawet powiedzieć, że pudrowe. Utrzymują się bardzo długo, mają przyjemną konsystencję. Ścierają się również ładnie, można je bez problemu poprawiać w ciągu dnia. Aplikują się bez problemu. Usta nie wyglądają w nich na suche. Kosmetyki avonu chyba nie są dostępne stacjonarnie, więc wybranie kolorów może sprawić trudność, ocienie w katalogu nie do końca oddają ich rzeczywisty kolor. Dlatego polecam zamówić sobie próbki, które kosztują grosze i są przeurocze!

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Najlepsza !

Mało malowałam usta, bo przeszkadzało mi, że ciągle trzeba je poprawiać po jedzeniu czy piciu. Jednak ta szminka nie zostawia swojego odbicia na szklance i jest mega trwała ! Mój Gorący HIT !! :D
Mam 5 odcieni i używam je codziennie, wytrzymują naprawdę długo i mają piękne kolory :)

Dla mnie złoto - ale w zależności od koloru!

Kosmetyki Avon raczej nigdy nie kojarzyły mi się z jakością, ale postanowiłam zrobić mały test. Zamówiłam wszystkie dostępne próbki po to, by wybrać ten idealny kolor, a potem pełnowymiarowe wersje.

Byłam niesamowicie zaskoczona różnicami jakości w poszczególnych kolorach. Te ciemniejsze i intensywne są rewelacyjne, ale jasne róże, nudziaki i ten taki arbuzowy kolor są absolutnie beznadziejne - nie nakładają się jednolitym kolorem, tylko są takie poszarpane, dają wrażenie mocno sfatygowanych ust, koszmarnie podkreślają skórki. Gdybym kupiła pełną wersję opakowań, na pewno byłyby to najgorzej wydane pieniądze.

Samo opakowanie zachwyca - wygląda bardzo elegancko i jest przyjemne w dotyku. Dzięki temu, że jest takie aksamitne, łatwo odnaleźć je w torebce :) Mają też ładny, delikatny zapach.

Moje dwa ukochane kolory to Berry blast (malina z fioletem) i Red supreme (piękna, klasyczna czerwień). Oba kolory mają niesamowitą pigmentację. Pokrywają usta gładką warstwą intensywnego koloru. Idealnie się rozprowadzają - są miękkie, nie tępe, jedwabiste. Dają efekt satynowego matu, bardzo eleganckiego. Kolory te nie zbierają się w zmarszczkach ust ani w kącikach, sama warstwa szminki jest bardzo elastyczna i nie pęka, jak to niektóre maty mają w zwyczaju.

Co do trwałości - zero uwag. Obie szminki trzymają się bardzo długo, mam wrażenie, że lekko wżerają się w skórę i nawet jedzenie i picie im niestraszne. Jeśli zaczynają schodzić to bardzo równomiernie.

Jedynym minusem jest to, że nie wolno przesadzić z ilością warstw, bo wtedy szminki zaczynają się buntować i wyglądają niezbyt estetycznie.

Myślę, że są to jedne z moich ulubionych pomadek i te dwa kolory zostaną u mnie na dłużej :) Polecam po uprzednim zamówieniu próbek :)

Pięknie wygląda na ustach

Szminka jest cudowna i od pierwszego pomalowania ust spełniła moje oczekiwania i chętnie jej używam.
Generalnie pomadka naprawdę jest matowa tak jak obiecuje producent.
Pomadka jest wygodna w aplikacji , ma lekko kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada i nie wymaga poprawek.
Dobrze kryje i ma wyrazisty, zdecydowany kolor
Na moich wargach wygląda cudownie i tak też się prezentuje.
Ma też śliczne opakowanie które wygląda super w kosmetyczce.
Niestety szybko się ściera i niedostatecznie nawilża usta ale i tak jestem z niej zadowolona.

Jestem za

Pomadka mimo, że matowa jest bardzo przyjemna w aplikacji. Delikatna kremowa konsystencja i świetny efekt. Nie jest przede wszystkim zbyt miękka co pozwala na dokładne i komfortowe rozprowadzenie jej na ustach. Jest tez dośc trwała , ja ją uwielbiam.

Świetna

Mam "na stanie" kilka odcieni, między innymi Vibrant Melon - mój faworyt. Kolory nasycone, intensywne, doskonale kryjące. Konsystencja gęsta ale nie ciężka. Troszkę się zjada ale jest łatwa w poprawkach, nie zwija poprzedniej warstwy. Niska cena to kolejny plus. No i przyjmenie pachnie.

jedna z lepszych

Posiadam jedną pełnowymiarową wersję w kolorze Red Supreme oraz 7 próbek: Ideal Lilac, Berry Blast, Adoring Love, Marvelous Mocha, Ravishing Rose, Splendidly Fuchsia i Vibrant Melon. Szminka jest dobrze napigmentowana, jedno pociągnięcie wystarczy, aby uzyskać pożądany kolor. Ma przyjemną konsystencję, przez co łatwo rozprowadza się na ustach. Nie jest to stuprocentowy mat, raczej mat-satyna. Nie wysuszają ust. Posiadają ładne opakowanie, dające wrażenie luksusowego produktu. Zdecydowanie godna polecenia, szczególnie dla osób, którym podobała się również seria Velvet Matte od Golden Rose.

Lubimy się

Moja pomadkowa kosmetyczka pęka w szwach, a sporo z nich to właśnie szminki z Avonu. A to z prostej przyczyny - moja koleżanka z pracy jest konsultantką, więc każdy z katalogów ląduje w moich rękach, a że Avon lubi podążać za trendami i przy tym ma ogromny wybór kolorów, to ja nałogowo zamawiam każdą nowość.

Z tej serii mam pomadkę w kolorze Vibrant Melon. Mocny i ocierający się o neon kolor. Coś pomiędzy różem a koralem. Bardzo ładnie wygląda na ustach.

Pomadka ma leciutką konsystencje i zostawia cieniutką warstwę koloru. Jest całkiem przyzwoicie napigmentowana. Szybko zastyga i już wtedy lepiej nie robić poprawek, bo mogą się zrobić prześwity. Najlepiej wygląda pociągnięta jednym zdecydowanym ruchem. Nie jest w 100% matowa, raczej matowo-satynowa.
Nie zaznacza skórek, ale ja najpierw delikatnie nakładam balsam pielęgnacyjny, wcieram go, a dopiero po chwili maluję usta szminką. Przy nadmiarze balsamu może wchodzić w załamania skóry.
Nie rozmazuje się. Jest trwała i wytrzymuje próbę picia. Z jedzeniem już sobie nie poradzi i wtedy trzeba ją zetrzeć, bo zostaje na brzegach, co wygląda średnio estetycznie. Ewentualnie można dołożyć błyszczyk i mieć ombre, hihi.
Podczas noszenia nie wysusza warg.

Pomadka znajduje się w matowym, czarnym opakowaniu, na którym nie odznaczają się odciski palców. Porządnie wykonane. Wygląda naprawdę elegancko.
Szminka nie łamie się. Ma fajny, a'la owocowy zapach.
Często jest w cenie promocyjnej za około 16 zł i to jest całkiem dobra cena za tak przyjemny kosmetyk.

Super

Posiadam odcień Adoring Love. Szminka posiada ładne i eleganckie czarno-srebrne opakowanie . Piękny i intensywny, matowy kolor. Trwałość już nie jest tak dobra. Szminka jest wydajna i nie wysusza ust.

Gorąco polecam!

Pokochałam matowe szminki od Avonu, a właśnie szminka Marvelous Mocha z tej edycji była moją pierwszą w ogóle. Potem dokupiłam odcień Rouged Perfection, który doskonale prezentuje się na ustach. Szminki są cudne, mają mnóstwo kolorów i nadają piękny mat. Przyjemnie rozprowadzają się na ustach oraz mają ładny design. Jedyną ich wadą jest to, że nie są wystarczająco trwałe i wysuszają usta.

Mimo to gorąco polecam szmineczki z tej edycji :)