Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Good Things, Miracle Mattifier Moisturiser with Blackcurrant & Goji Berry (Krem matująco-nawilżający z czarną porzeczką i jagodami goji)

Good Things, Miracle Mattifier Moisturiser with Blackcurrant & Goji Berry (Krem matująco-nawilżający z czarną porzeczką i jagodami goji)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Pojemność 100 ml
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem matująco-nawilżający przywraca równowagę cerze tłustej i mieszanej, może być stosowany zarówno rano, jak i wieczorem. Niweluje drobne niedoskonałości skóry i zapobiega powstawaniu nowych.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Męczący

Przyznaję, że kupiłam ten produkt w ciemno, byłam bardzo ciekawa jak na mojej buzi zachowa się produkt całkiem naturalny. Nie mam zbyt wielu wyprysków, tylko od czasu do czasu się pojawiają, natomiast cierpię na wiecznie tłustą strefę T, najbardziej świeci się broda, czoło na drugim miejscu. Nic mi się nie przesusza, nie mam wrażliwej buzi, przyjmie w zasadzie każdy krem. Co się okazuje? Że to chyba jedyny krem matujący, który po jakimś czasie sprawił, że buzia robiła się bardziej tłusta. Zużyłam go do końca, bo nie miałam przecież pewności, ale tuż po jego skończeniu i zaczęciu innego kremu, problem zniknął.
Krem nie należy do najtańszych, ale z drugiej strony jest go 100 ml, więc w zasadzie dwa razy tyle co w standardowym opakowaniu, jeśli cenę podzielimy przez dwa, to mamy już całkiem dobry wynik.
Opakowanie jest bardzo estetyczne, jednak w połowie stosowania pękło u góry i przy każdym wyciskaniu troszeńkę kremu leciało do góry. Nie było to jakoś bardzo uciążliwe, jest go tak dużo (za dużo), że i tak chciałam go szybko skończyć.
Zapach podobał mi się przez pierwszy tydzień, potem niestety zrobił się lekko drażniący - po prostu czarna porzeczka i jagody. Bardzo intensywny, ale wyczuwalny tylko w momencie aplikacji. Sam moment smarowania - bajka: krem doskonale sunie po twarzy, ma konsystencję bazy pod makijaż z silikonem z dodatkiem kremu, rzecz jasna wcale się nie roluje i tegoż silikonu w składzie nie ma. Wchłania się natychmiast, doskonale rozprowadza się po nim baza i podkład. Przez pierwsze tygodnie matował, potem przestał, a na dokładkę sprawił, że buzia świeciła się bardziej, niestety.
Brak wpływu na powstawanie wyprysków.

Minusy:
-ciężko dostępny, Internet, zagranica,
-za duże opakowanie,
-zamiast matować to przetłuszcza buzię,
-zapach męczy po jakimś czasie,
-brak redukcji wyprysków.

Cechy neutralne:
-jest cały eko, zielone wizażanki docenią jego skład, ma całą listę produktów, których nie zawiera,
-nietypowa konsystencja, taka silikonowa.

Plusy:
-ładne opakowanie,
-niewysoka cena,
-wydajny,
-dobry pod makijaż,
-świetnie i szybko się wchłania,
-przyjemnie się nim smaruje,
-wygodne opakowanie, z tuby wyciska się bez problemu.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  27
  recenzji

  269
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  37
  recenzji

  237
  pochwał

  9,54

 3. 3

  19
  produktów

  21
  recenzji

  206
  pochwał

  7,80

Zobacz cały ranking