Program 24h, Peeling miodowy z drobinami orzecha

Program 24h, Peeling miodowy z drobinami orzecha

Peeling zawiera naturalne, rozdrobnione łupiny orzecha włoskiego. Usuwa zrogowaciały naskórek i ułatwia wydostanie się zanieczyszczeń z gruczołów łojowych zapobiegając tworzeniu się zaskórników i krostek. Zawartość miodu pszczelego działa odżywczo i regenerująco. Stosowanie preparatu wpływa na poprawę ukrwienia i elastyczności skóry, wzmacnia działanie nakładanych później kosmetyków. Polecany dla cery mieszanej i tłustej. Występuje w wersji grubo - i drobnoziarnistej. Opakowanie: tuba 75 ml

Cena ok. 16 zł

Extra! :D

Kiedy tylko zaprzestaję używać tego peelingu na twarzy pojawia się znów mnóstwo niechcianych pryszczy, a więc to o czymś świadczy. :) Drobinki są spore i dobrze działają, nie to co w innych tego typu kosmetykach. Aha - to jakaś wygórowana cena, ja kupuję po 7zł...

Dość dobry

Osobiście uważam, że do twarzy jest zbyt ostray - szczególenie dla osób mających różne zaskórniki, bo rozdrapuje. Ja wolę go używać jako peeling do ciała, zamiast preparatów przeciw rozstępom itp., bo po dłuższym masażu, skóra jst odświeżona... Ogółem oki, ale raczej nie do twarzy. Chyba, że dla posiadaczek bardzo wytrwałej cery;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego...
Recenzja: ...

Ja jestem zadowolona!

Mam cerę tłustą i zanieczyszczoną, dlatego MUSZĘ stosować peelingi. Bardzo czesto miałam wrażenie,że niektóre nie dość dobrze oczyszczająmi skóre i są "za słabe". Dlatego ten mi się podoba. Drobinki sa dosyć duże i takie ostre, dzieki czemu ładnie oczyszczają. Po użyciu czuję jak cera jest jakby nowa :) staje sie gładka, odświeżona i lepiej chłonie kosmetyki. Stosuję go równiez na deklot i plecy. Może zapach ma niezbyt przyjemny, ale poza tym jest O.K.

wrastające włoski

odradzam

Wolałabym widzieć ten produkt w kosmetykach wycofanych-zapomnianych. To moim zdaniem kosmetyk archaiczny. Używałam go kiedyś, kiedyś gdy nie było wielkiego wyboru. Podstawową jego wadą jest ostrość i mimo,że przeznaczony do twarzy zawiera mocno ścierające drobinki naturalne(w przypadku peelingów mechanicznych to raczej wada). Ja mam skórę mieszaną , dość odporną ale bez przesady : to delikatna skóra kobiety, a nie łokcie czy kolana. Mogłam go stosować bardzo rzadko, bo w przeciwnym razie podrażniał cerę.

Niezły

Jeden z lepszych peelingów do twarzy jakie miałam. Przede wszystkim po dokonaniu "zabiegu" nie ma uczucia ściągnięcia na twarzy.Poza tym nawilża, skóra jest delikatna, nie "rysuje" twarzy. Nadaje się do peelingowania ust.Co do zapachu to nic specjalnego, za to produkt jest bardzo wydajny.Używam od roku (1 tubka) ..

ja byłam zadowolona :)

Rozbieżność ocen duża - ale ja się wypowiadam pozytywnie: mam cerę mieszaną z przewagą miejsc tłustych i byłam z tego peelingu bardzo zadowolona. Stosowałam go również na dekolt i szyję - bardzo dobrze oczyszczał skórę i pozostawiał cieniutki film - coś jak po zmyciu maseczki, albo nałożeniu kremu nawilżającego. Absolutnie nie pozostawiał u mnie żadnej tłustej warstwy, skóra była aksamitna i miękka, świetnie później wchłaniały się inne kosmetyki. Do tego wydajny. Nie dam max gwiazdek, bo te drobinki były jednak dosyć ostre - kiedy miałam jakieś niewielkie podrażnienia, nie mogłam stosować tego preparatu. Zużyłam jedno opakowanie, obecnie nie używam peelingu, ale jeśli stwierdzę, że byłby jakiś potrzebny, to być może kupię ten ponownie.

bardzo dobry

Moje zdanie jest calkiem inne niz wiekszosc komentarzy :) Mam cere mieszana, bardziej tlusta, z rozszerzonymi porami. Nie mam zadnego uczucia tlustosci potem.. raczej swiezosci. Oczyszcza cere, pory saa mniejsze i po jakims czasie stosowania peelingu zmniejszaja sie.. naprawde :) a poza tym slicznie swiezo pachnie.. polecam :)

nie znoszę

Używając tego peelingu odnoszę wrażenie, ze wcieram w twarz tłusty krem z gdzie nie gdzie pojawiającymi się drobinkami :O To nie jest miłe, tym bardziej, ze po jego zmyciu twarz mam właśnie natłuszczoną owym kremem. Gdy się posmaruję na to konkretniejszym kremem, na twarzy mam tłusta powłokę. Nie jestem zadowolona również z peelingu ziołowego.

Paskudztwo :-(

Trudno wyciska się z tuby, sprawia wrażenie tłustego, wałkuje się na twarzy, okropny zapch ... to negatywy, a pozytywy? Hmm, nie widzę takich.

Czy ja wiem

Używam go od roku. Bo jakos jest za bardzo wydajny :) Mam cere mieszaną. I chyba on jej nie służy. Mam jakieś uczucie tłustosci na pyszczku po jego zastosowaniu. Skóra trochę jest podrażniona. Muszę zaraz potraktować ja tonikiem....

nigdy więcej

Nie wiem, jak drobnoziarnisty, ale gruboziarnisty (do cery tłustej) jest beznadziejny. To męka a nie higiena. Są dużo lepsze produkty, a kosztują podobnie (mówię o polskich). Więcej po to nie sięgnę. To nie drobinki orzecha tylko chyba kawałki szkła ;(

dobry ;-))

To naprawde dobry peeling do cery zanieczyszczonej. Bardzo dobrze oczyszcza, wygladza i lekko napina skore. Jest przyjemny w stosowaniu. Mam ten peeling w wersji gruboziarnistej i niestety troche wysusza mi skore, dla cer wrazliwych moze byc za mocny. Kupilam go (w Krakowie) za 12 zl.