Balea, Balea, Intensivpflege Shampoo Vanille & Mandelol (Szampon do włosów zniszczonych, Wanilia i olejek migdałowy)

Delikatny szampon do włosów zniszczonych i pozbawionych blasku marki Balea zawiera specjalną formułę z wyciągiem z wanilii oraz nawilżającym olejkiem migdałowym, która nadaje włosom blask. Włosy mają jedwabisty połysk aż po same końce Kompleks odbudowujący z witaminą B3 i prowitaminą B5 sprawia , że włosy są gładkie. Szczególnie łagodna formuła bez silikonów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Panthenol, Niacinamide, Alcohol, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycol Distearate, Glycerin, Polyquaternium-10, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Nie dla moich włosów

Szampon ma piękny zapach, naturalny, włosy po nim dobrze się rozczesywały, ale niestety nie dla moich włosów. Mam włosy przetłuszczające się i po zastosowaniu tego szamponu włosy były obciążone is szybciej niż zwykle przetłuszczały się.

piękny zapach

Moje włosy nie są zniszczone, choć ciągle farbowane, a szampon kupiłam ze względu na piękny waniliowo-budyniowy zapach. Jest dość rzadki i przez to średnio wydajny.
Zakupu nie żałuję, bo przyjemnie myje się nim włosy. Po umyciu są miłe w dotyku
i błyszczące, łatwo się rozczesują.

Szampon nie zawiera silikonów, dla mnie to kolejny plus. Jednak mam wrażenie, że szampon lekko obciąża włosy, które przetłuszczają się nieco szybciej niż zwykle. Raczej drugi raz nie kupię.

Używa produktu od: próbka

Bardzo przyjemny

Lubie szampony Balea.... Ten kupiłam dla siostry bo ona ma przesuszone włosy....no i gdy tylko go powąchałam to postanowiłam go podkraść. Szampon cudownie sie pieni a zapach unoszący sie w łazience podczas mycia jest cudowny.... Jak deser waniliowy. Włosy po użyciu są gładkie, miękkie i pachnące. Szampon nie powoduje łupieżu ani tego, że włosy sie szybszej przetłuszczają. Polecam gorąco.

Przyjemny zapach

Lubię kosmetyki do włosów tej firmy, są tanie, średnio wydajne ze względu na lejącą konsystencję i ładnie pachną. Odpowiada mi również ich szata graficzna, wygląd, poręczność opakowania i dozowania. Szkoda, że niedostępne w Polsce. Szampon łagodnie oczyszcza, choć czasem myślę, że latem za słabo oczyszcza, gdy skóra głowa mi się bardzo przetłuszcza, ale coś za coś. Plącze włosy, ale każdy szampon to u mnie powoduje. Nie mam po nim łupieżu ani nie swędzi mnie głowa. Przyjemnie i słodko pachnie, ale zapach szybko się ulatnia, uffff. Może kupię ponownie, choć przyznam, że mam chęć na inne szampony tej firmy. Warto jednak spróbować. Nie ma działania na włosy zniszczone, raczej tylko odżywka bądź maska mogą pomoc.

pięknie pachnie

Plusy:
- piękny zapach - na włosach utrzymuję się 1-2 dni po umyciu
- dobrze się pieni
- brak silikonów
- nie szkodzi - szału nie ma (kupiłam głównie na zapach)

Minusy:
- bardzo płynny
- mało wydajny
- włosy troszkę się plączą - troszeczkę

Zapach

Zapach mnie oczarował, jest przepiękny - taki słodki i czuć go na włosach.
Jak to szampon Balea dobrze się pieni i myje włosy, ale jeśli oczekujemy jakiś spektakularnych efektów to się nie doczekamy. Przyjemny w użytkowaniu i nieszkodliwy szampon za niską cenę, dla niewymagających użytkowniczek polecam :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Warto zakupić

Szampon do włosów zniszczonych z Balea, wanilia i olejek migdałowy jest wspaniały. Jak dla mnie pachnie po prostu waniliowym budyniem ! Zapach utrzymuje się na włosach bardzo długo, co jest dodatkowym plusem. Konsystencje ma typową dla szamponów ale jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca