Celia, Hydro Cover Perfect Look (Długotrwały podkład kryjąco - nawilżający)

Celia, Hydro Cover Perfect Look (Długotrwały podkład kryjąco - nawilżający)

Podkład Hydro Cover Perfect Look marki Celia wyrównuje koloryt skóry, a jednocześnie nawilża ją i pielęgnuje. Ma lekką formułę, dzięki której z łatwo się rozprowadza, ukrywając wszelkie niedoskonałości cery i nadając jej promienny i zdrowy wygląd. Zawarte w nim witaminy A, C i E poprawiają elastyczność skóry, wzmacniają naczynka oraz zapewniają optymalny poziom nawilżenia. Dodatkowo witamina C rozświetla zmęczoną i poszarzałą cerę. Lekka, nietłusta konsystencja fluidu zapewnia łatwą i komfortową aplikację. Podkład po nałożeniu na skórę utrwala się już po upływie 1 min. Hypoalergiczny, testowany dermatologicznie. Dla wszystkich rodzajów cery.
Podkład Hydro Cover Perfect Look marki Celia jest dostępny w czterech odcieniach: 101 wanilia, 102 piasek, 103 brzoskwinia, 104 karmel.

Bardzo fajny ale nie długotrwały

To kolejny po fluidzie korygującym bardzo dobry podkład firmy Celia.
Ten ma nieco inne właściwości i wykończenie na twarzy niż poprzednik ale jest jak na taką markę naprawdę produktem wysokiej klasy.
Podkład mieści się w ładnej i zgrabnej tubce o pojemności 30 ml.
Zapach produktu jest raczej neutralny - typowo podkładowy, nie jest nachalny ani zbyt chemiczny. Podkład dostępny jest w czterech odcieniach, w których przeważają tak lubiane przez większość z nas żółte tony. Niestety są one dość ciemne. Nawet najjaśniejszy vanilla wcale taki jasny nie jest.
Dla mnie ten odcień jest idealny, ale dla jaśniejszych cer może okazać się zbyt ciemny - zwłaszcza, że podkład ma tendencje do lekkiego oksydowania w miarę upływu kolejnych godzin.
Produkt ma bardzo lekką rzadszą konsystencję - bardzo dobrze się nakłada zarówno palcami jak i beauty blenderem.
Poziom krycia jak na tak tani podkład jest rzeczywiście godny pochwały. Nie tworzy na twarzy maski i wygląda bardzo dobrze - upiększa twarz lekko ją rozświetlając. W swojej formie i wykończeniu przypomina mi podkład Bell Illumi - Corector. Podkład nawilża skórę, nie powoduje jej przesuszenia ani też nie wzmaga jej świecenia. Może natomiast lekko podkreślać suche skórki.
Jest to bardzo fajny tani podkład jednak do długotrwałych nie należy.
Kilka godzin w normalnych warunkach wytrzyma spokojnie ale cięższy dzień w pracy, praca klimatyzatorów, grzejników, upał itp. nie wpływają na niego najlepiej. W takich warunkach zaczyna schodzić z twarzy po kilku godzinach.
Ogólnie jednak to produkt godny polecenia, bardzo przyjemny i jak na tą półkę cenową wręcz fenomenalny.

REWELACJA

Podkład kupiłam za namową Pani w osiedlowym sklepiku. I to był strzał w 10. Cudo dla cery dojrzałej. Piękne krycie bez maski, nawilżenie, lekki glow, zamaskowanie zmarszczek, porów i innych dziwadełek, które z wiekiem wychodzą. Na twarzy siedzi dzielnie cały dzień. No cud miód i orzeszki. Jedynie troszkę z kolorem może być trudniej, ponieważ oksyduje. Poza tym jestem zachwycona. No i ta cena :)

nie dla mnie

Po bardzo dobrym wrażeniu, jaki wywarł na mnie podkład Celia Nude stwierdziłam, że spróbuję tego i niestety nie polubiliśmy się.... Mam raczej cerę normalną ze skłonnością do przesuszania się, po nałożeniu podkładu miałam przez cały czas uczucie lepkości, mimo to, że wykańczałam makijaż pudrem.

Najlepszy jaki miałam :)

Przetestowałam już sporo podkładów i ten wypada najlepiej pod względem trwałości. Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T (w sumie to nos jest najbardziej problematyczny;p) i raczej normalną na policzkach.

Największym problemem zawsze była u mnie trwałość. Rano makijaż wyglądał dobrze, po przyjściu z pracy czy uczelni, ledwo co było widać. Jakby moja skóra wchłaniała podkład.

Podkład Celii odkryłam przypadkiem (wygrałam w konkursie zestaw kosmetyków i ten produkt był jednym z nich) i od tamtego czasu używam go praktycznie cały czas. Próbuje jeszcze czasem innych podkładów, ale każdy wypada gorzej od niego.

U mnie najlepsza do nakładania tego produktu jest gąbeczka. Podkład mocno się świeci tuż po nałożeniu, jak krem, dlatego potrzebny jest dobrze matujący puder. Ja łączę go z sypkim pudrem ryżowym z Ecocery. I to jest dla mnie idealne połączenie! Podkład trzyma się ładnie na twarzy, jedynym problemem jest nos, który zaczyna się świecić po około 5 godzinach. Wtedy bibułka matująca i sytuacja jest uratowana na jakiś czas. Po dłuższym czasie podkład z nosa zaczyna mi się ścierać, jest to oczywiście negatywna cecha, ale nadal nie znalazłam innego podkładu, który by lepiej sobie z tym radził. Podkład ściera się, ale nie widać tego aż tak strasznie.

Dla porównania używałam przez wszystkich wychwalanego Revlonu, który może przy pierwszym opakowaniu jeszcze nawet się sprawdzał, ale kolejne już się nie sprawdzały (trochę jakby moja skóra się do niego przyzwyczaiła - nie wiem jak to wyjaśnić). Poza tym jest to ciężki podkład, który bardzo moim zdaniem widać na twarzy - a jak ktoś nie ma za bardzo czego zasłaniać, to nie chce mieć takiej maski na twarzy. Fit me z maybellin - porażka jeszcze większa, a niby dedykowany cerze mieszanej i tłustej. O True Match nawet nie wspomnę ;/

Dla mnie strzal w 10 !

Długo nie mogłam znaleźć dobrego podkładu, mam skórę normalna skłonna do wyprysków a ciężkie, mocno kryjące podkłady nie pomagały w walce z trądzikiem. Skusilam się na ten produkt zachęcona namowami konsultantki w drogeri. W końcu 13 zł to nie majątek wiec kupiłam. Do tego zamiast pudru używam podkładu mineralnego z annabelle minerals.

Celia, Hydro Cover Perfect Look

jestem w trakcie używania tego produktu i jego efekty mnie zaskakują . ;) zdecydowałam się na ten produkt bo już wcześniej używałam podkładu z tej marki lecz nigdzie nie mogłam go dostać , w zamian za tamten znalazłam ten i muszę powiedzieć wielkie TAK temu produktowi . Stawiam na niego jeśli chodzi o makijaż dzienny i odpowiada mi bardzo . ;) jego konsystencja jest dość rzadka , ładnie się rozprowadza , zakrywa niedoskonałości , nie zostawia maski na twarzy , można budować krycie.

Mieszane uczucia

Podkład kupiłam zachęcona kolorem oraz marką. Dawno nie używałam produktów tej marki więc padło na podkład.

Najpierw plusy:
- Mam bardzo jasna cerę i każda bladolica wie jak ciężko jest znaleźć jasny podkład, który nie utlenia się w 1szej minucie po nałożeniu psując odcień.
W moim przypadku takiej sytuacji nie było.
- już podczas nakładania widać, że jest to podkład nawilżający. Moja cera (mieszana) poradziła sobie z tym dość dobrze. Przy lekkim matowieniu podkładu "blyszczałam" dopiero po ok 4-5h.
-dobry dla bladych (oceniam kolor 101 Wanilia) - fajnie się stapia ze skorą i dobrze rozciera. Nie da się nim zrobić trudnych do roztarcia plam.
-podczas całego okresu używania nigdy nie miałam problemu z "ważeniem się" produktu. Ładnie pracował z każdym kremem jaki wcześniej nakładałam.
- witaminy A, C, E
i oczywiście cena
Minusy:
- podkład kryjący jest tylko z nazwy. Budowanie jest możliwe, ale nie skuteczne. Nie wpływa na trwałość podkładu. Mam wrażenie, że nawet skraca czas bez błyszczenia o połowę. Na miejscu producenta zostawiłabym w nazwie tylko "nawilżający" i byłoby ok.
- zapach jest dość intensywny. Lepiej pachnie przed nałożeniem niż na skórze. Troszkę chemiczny.

Podsumowując :
Używam Beauty Blendera i przy jego użyciu Hydro Cover jest trochę jak krem BB. Lekki, bez efektu krycia w sam raz jako podkład do szybkiego makijażu dziennego. Tu jestem na TAK, ale nie tego oczekiwałam kupując podkład kryjąco-nawilżający o długotrwałym działaniu.
Jak na tą cenę to całkiem ciekawa propozycja na okres wiosenno-letni.

Jestem na nie

Mam cerę mieszaną. Kupiłam go, gdyż nie było w sprzedaży akurat Celii Nude, która jest moim ulubieńcem.
-straszliwie się waży (czasami się nie waży, chociaż używam tego samego zestawu do makijażu, więc nie wiem od czego to zależy)
-słabo kryje (zaczerwienienia przebijają, ja nie mogłam nim zbudować krycia)
-błyszczy się
-podkreśla suche skórki (a niby taki nawilżający)
-ładny kolor (101 wanilia)
-wydajny

Nie dla cery tłustej

Po długotrwałym stosowaniu Revlona chciałam odciążyć trochę moją cerę i na co dzień kupić coś lżejszego, z mniejszym kryciem, ale jednak utrzymującego się w okolicach 8 godzin i utrzymującego przyzwoity mat. Wiem, że to produkt nawilżający, nie matujący, ale zaczęłam się świecić już po godzinie! I to nie tylko na policzkach jak zwykle, ale cała twarz :/ Krycie ma słabe, ale można je budować. Ogólnie do cery suchej, czy normalnej pewnie byłby ok, ale ja nie jestem zadowolona.

Kolor 101 jest dobry dla bladziochów co jest wielkim plusem, ale wszędzie stacjonarnie wykupiony ;)