Energizing Hydra-Wear Express Body Lotion (mleczko do ciała)

Energizing Hydra-Wear Express Body Lotion (mleczko do ciała)

Mleczko do ciała, o lekkiej, świeżej konsystencji, bogate w nawilżające, wygładzające i zmiękczające wyciągi roślinne. Błyskawicznie się wchłania, co pozwala oszczędzić czas przy nakładaniu. Piękna kompozycja zapachowa jaśminu, konwalii, jabłka, cedru, mięty.
Wśród składników znajdziemy charakterystyczne dla Clarins`a ekstrakty roślinne m.in. z:
- bambusa (ujędrnia, tonizuje),
- mięty (odświeża, tonizuje),
- leszczyny i orzechów laskowych (działa antyrodnikowo, zapobiega przesuszeniu, odżywia, regeneruje),
- brązowych wodorostów antarktycznych (ujędrnia),
- sosny zwyczajnej (nawilża).

Cena: 150 zł zł / 200 ml

Przyjemny

Przyjemny balsam o konsystencji zelowej, ktora jednak jest troszke leista.
Zapach ma swietny, moj ulubiony wrecz :)
Wchlania sie bardzo szybko. Delikatnie nawilza i tonizuje.
Polecam.

Używam tego produktu od:1mies

***

Bardzo przyjemny jest ten lotion , a w zasadzie to żelowe mleczko . Bardzo lekki , pachnie na początku świeżo , chłodzi skórę , odświeża . Nie używam tego lotionu jako codziennej pielęgnacji , choć nawilża - wolę zdecydowanie gęstsze balsamy do ciała . Tego lotionu używam zawsze po [ nie wierzę , że to piszę ; D ] opalaniu w solarium . Nadaje się do tego celu znakomicie - ponieważ świetnie orzeźwia , szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy - można się ubrać po paru sekundach , skóra jest tak gładka i aksamitna , delikatnie nawilża i przyjemnie koi opaloną skórę . Zapach taki sobie , na początku intensywny i świeży , dość długo utrzymuje się na skórze :/ - potem przypomina mi mydło :/ , nie zauważyłam żeby rozświetlał skórę , żadnych drobinek nie posiada . Sporadycznie mogę go uzywać , ale do codziennej pielęgnacji - nie , ponieważ jest dla mnie zbyt lekki .

swietny!

Swietnie wygladza, dobrze nawilza, przyjemnie pachnie, wchlania sie MOMENTALNIE!
Jestem nim zachwycona!:)
Gwiazdke odejmuje za cene i srednia wydajnosc.

W kwestiach formalnych: 200 ml kosztuje 150 zl.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Cellulit składniki

za mało nawilża

Kosmetyk został stworzony z myslą o kobietach które nie mają czasu po aplikacji balsamu czekać aż się wchłonie tylko odrazu nakładaja na siebie ubranie. Jak dla mnie to produkt na który marka Clarins nie powinna móc sobie pozwolić, napewno nie za te pieniądze, na rynku jest dużo lepszych ( silniej nawilżających ) i tańszych balsamów od tego.
Gdyby kosztował połowe tej sumy co kosztuje dała bym mu 3 gwiazdki.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
Recenzja: ...

przeciętny

Kosmetyk zasługuje może nawet na trzy gwiazdki ale ma moim zdaniem zbyt wiele minusów.
Do plusów zaliczyć można bardzo ładny zapach i lekką konsystencję, maleńkie połyskujące drobinki dają efekt mokrej skóry. Balsam jest po prostu przeciętny - przeciętnie nawilża, przeciętnie wygładza skórę. Niestety - bardzo źle się wchłania.
W sumie za tę cenę można kupić kilka balsamów średniopółkowych, które działają w ten sam sposób lub nawet lepiej.
Nie polecam :(