John Galliano, Parlez-Moi d`Amour Gold Edition EDT

John Galliano, Parlez-Moi d`Amour Gold Edition EDT

Parlez-Moi d`Amour Gold Edition marki John Galliano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pefumy Parlez-Moi d`Amour Gold Edition zostały wydane w 2012 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, mandarynka i imbir;
nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy i heliotrop;
nuta bazy: cyprys, żywica bursztynowa i paczula.

<50ml

Szlachetnie słodkie

Dziwi mnie to, że perfumy zaliczane są do kategorii owocowo-kwiatowych, bo o ile jakieś kwiaty w tle jestem w stanie wyczuć, to owoców już nie. Dominuje bursztyn, żywica i cała masa słodyczy, takie Si Giorgio Armani w wersji łagodniejszej, palony karmel, ale posypany płatkami kwiatów i nieco rozwodniony.
Perfumy utrzymują się długo, ale niestety, ich intensywność znacznie spada, co jest dla mnie wielką wadą, bo znacznie wpływa na ich wydajność, a raczej jej brak.
Cena nie jest adekwatna do takiej jakości, 30 ml można skończyć spokojnie w miesiąc lub krócej.
Czuję wanilię, nuty szyprowe, szlachetny bursztyn i żywicę, dopiero potem imbir, jaśmin, heliotrop, paczulę, po 3-4 godzinach, kiedy zapach niestety umiera już całkiem wyczuwalna jest także mandarynka.
Mogłyby być o wiele mocniejsze, wtedy byłabym pewna, że kupię je znowu. Ze względu na sam zapach pewnie i tak to zrobię, ale to droga zabawa.
Bardzo ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: prawie skończone pierwsze opakowanie