Shefoot, Maska regenerująco-odprężająca + peeling do stóp

Shefoot, Maska regenerująco-odprężająca + peeling do stóp

Gładsza skórka już po jednej aplikacji:
peeling naturalny zmiękcza, złuszcza i wygładza naskórek
maska intensywnie nawilża i regeneruje skórę , odpręża
Peeling z naturalnymi składnikami peelingującymi zmiękcza i usuwa twardy naskórek, pozostawiając stopy gładkie i miękkie już po pierwszym zastosowaniu. Formuła dodatkowo wzbogacona o panthenol i glicerynę aby zapewnić skórze pielęgnację i odżywanie

Używa produktu od: próbka

Przyjemne SPA dla stóp.

Zabieg składa się z dwóch etapów - peelingu oraz maski do stóp.
Obydwa kosmetyki zamknięte są w dwóch połączonych ze sobą saszetkach.
W każdej z saszetek porcja jest w sam raz na jeden zabieg.
Peeling jest koloru brązowego, bardzo gęsty, przez co dość trudno się go rozprowadza, jest za to ostry więc dobrze radzi sobie ze zgrubiałą skórą stóp. Zapach przyjemny, odświeżający.
Po peelingu pora na maseczkę. Maseczka ma typową, kremową konsystencję, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Zapach przyjemny, delikatny.
Maseczka świetnie sprawdza się przy stopach wysuszonych, gdyż błyskawicznie je nawilża i nadaje przyjemnej miękkości.
Generalnie całkiem przyjemny zestaw, może nie daje efektu stóp jak z prawdziwego salonu, ale całkiem przyjemnie nawilża i zmiękcza.
Chętnie wrócę od czasu do czasu do tego kosmetyku.

Używa produktu od: próbka

przyjemość na stopach

Peeling do stóp, bo od niego zaczęłam jest bardzo gęsty wręcz bym powiedziała, że zbity. jednak pod wpływem ciepła dłoni i wymoczonych w ciepłej wodzie stóp robi się "luźniejszy". Bardzo ładnie złuszcza martwy naskórek i nadaje gładkość. Jeśli chodzi o zapach to jest lekko miętowy (taka mięta jak maść końska). Ten efekt już mnie zadowolił jednak nałożyłam jeszcze drugą cześć tego 2-paku i maska nie dość, że ma przepiękny zapach to dodatkowo bardzo szybko się wchłania. Ja raczej nastawiałam się na maskę która będzie się wchłaniać i wchłaniać a na koniec zostawi tłusty film. Jednak na moje szczęście tak nie było. Maska tylko wzmocniła efekt gładkość i dodatkowo odprężyła moje stopy po bardzo ciężkim dniu. Jedną z ciekawostek jest to, że maski starcza na dwie pary stóp.

Wieczorna pielęgnacja

Produkt otrzymałam w pudełku Shinybox. Uwielbiam takie próbki, aby później móc zdecydować czy będę go używać, ale zasmucił mnie lekko fakt, że ten produkt tak wygląda pełnowymiarowo. Na początky wykonujemy peeling stóp, który jest bardzo przyjemny i ma bardzo orzeźwiający zapach. Po osuszeniu stóp nakładamy maskę, która ma kremową konsystencję. Ja po nałożeniu masko zastosowałam skarpetki i zostawiłam tam na noc. Po wstaniu z łóżka stopy były bardzo miękkie, zadbane. Jak dla mnie na plus.

Wypielęgnowane nóżki

Produkt otrzymałam w pudełku ShinyBox , raczej nie korzystam z opakowań typu saszetki , bo wolę większe pojemności . Ale z efektu i działania jestem całkiem zadowolona.

Całość zabiegu umieszczona jest w saszetce podzielonej na dwie części o pojemności 2 x 8 ml.Saszetka ma kolor biały z wizerunkiem stóp i fioletowo czarną grafiką.
Spa dla stóp jest zabiegiem dwuetapowym , ale jest szybki i przyjemny w
przeprowadzeniu.

Na samym początku stosujemy peeling , ja osobiście wykonałam to podczas kąpieli w wannie. Peeling ma ładny orzeźwiający zapach ,galaretowatą konsystencję koloru przeźroczysto-brązowego z mnóstwem widocznych i wyczuwalnych drobinek ścierających. Przy masowaniu skóry stóp oprócz naprawdę dobrego zdzierania bardzo przyjemnie się pienił. Przy okazji zastosowałam go również na dłonie . Skóra po użyciu jest gładka i miękka w dotyku,dobrze odświeżona i oczyszczona. Oczywiście nie pozbędziemy się dzięki niemu zrogowaceń czy modzeli ,ale jest naprawdę dobrym zdzierakiem.

Po osuszeniu stóp należy zastosować maskę regenerująco-odprężającą.
Maska ma delikatnie kremową konsystencję koloru białego i równie delikatny i przyjemny zapach. Ja po nałożeniu maski , odziałam nogi w skarpetki i w takim stanie pozostawiłam je na noc.
Skóra stóp rano była bardzo dobrze nawilżona, zmiękczona i przyjemna w dotyku.
Stopy wyglądały na bardzo dobrze wypielęgnowane i zadbane.

Zarówno peeling jak i maska mają bardzo dobry skład , nie zawierają barwników,parabenów, PEG ani silikonów.

Malutki ,przyjemny produkt dzięki któremu możemy poczuć się jak w salonie SPA.

Super!

Produkt kupiłam w Super-Pharm jeszcze na promocji, więc za niską cenę stwierdziłam, że wypróbuję, zwłaszcza, że moje stopy potrzebują regeneracji po zimie. Peeling jest dość gruboziarnisty, przeraziłam się na początku, myślałam, że takie drobiny zedrą mi skórę, jednak tak się nie stało :) Po użyciu moja skóra była gładziutka i mięciutka w dotyku, a dodatkowo nie czułam wysuszenia. Jedynym minusem jest dość intensywny zapach. Maska natomiast pachnie przepięknie, zapach unosi się po całej łazience :) Pół saszetki wystarczyło, żeby pokryć obie stopy. Po wchłonięciu maski stopy są pachnące, cudownie nawilżone i mięciutkie w dotyku. Jak dla mnie bomba! Dodatkowym plusem tej maski jest fakt, że nie trzeba jej zmywać, tylko czekamy aż się wchłonie :) 2 produkty w jednej saszetce, to lubię :) Serdecznie polecam !

Pozytywne zaskoczenie :)

Zestaw naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.:) Peeling o gęstej, żelowej konsystencji z grubymi drobinkami doskonale poradził sobie usunięciem martwego naskórka. Już wtedy moje stopy były zadbane, odświeżone i prezentowały się naprawdę dobrze. Kolejny krok to maska do stóp z masłem shea która także jest super. Piękny zapach maski który długo się utrzymuję, nawilżenie, odżywienie i regeneracja - tego zdecydowanie potrzebowały moje stopy! Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu i z pewnością kupię go ponownie.

Działa

Produkt jak na jednorazowy użytek kosztował dość sporo, jakoś koło 6 zł ale jest wart tych pieniędzy. Stopy po użyciu peelingu są bardzo miękkie, sam produkt ma mocne dobrze wyczuwalne granulki , które przyjemnie masują skórę. Jeśli chodzi o zapach jest to typowy zapach kosmetyków do stóp, ciężko mi to lepiej ująć. Maska dopełnia dzieła świetnie nawilżając stopy i jeszcze bardziej pozostawiając je gładkie. Mogę powiedzieć, że nie jest to moja ostatnia saszetka , bo jestem zadowolona z tego zabiegu i skorzystam nie raz.

może i dobry ale nie dla mnie

Zniechęciłam się do tego produktu, ale nie dlatego że jest zły. W kilku rożnych pudełkach typu beglossy czy shinybox dostałam w sumie chyba z 5 tych saszetek. No ile można? Sama nie kupiłam ani jednego.
Peeling do stóp to produkt który używam często. Jedne są lepsze inne gorsze. Ten tutaj całkiem niezły. Dość dobrze się sprawdza.
Maska używana przeze mnie tylko na noc. Nawilża stopy i już.

zadowolone stópki

Produkt dostałam w pudełku ShinyBox i muszę się za tą marką rozejrzeć, bo to już drugi produkt, który mi się spodobał.
Plus za to, że produkt jest hipoalergiczny.

Część I - peeling
Konsystencja żelowa i gęsta, mocne i grube drobinki, doskonale ścierają martwy naskórek, zapewne dzięki łupinom orzechów. Bardzo ładny zapach.

Część II - maska
Piękny zapach, duża zawartość masła Shea, polecam nasmarować sobie stopy, ubrać ciepłe i miłe skarpety i iść spać, a rano skóra stóp jest jak nowa, gładka jak u niemowlęcia.

Idealny na szybkie spa

Mało czasu poświęcam stopom. Po użyciu skarpetek złuszczających zdecydowałam się pozbyć reszty naskórka małym zabiegiem. Peeling jest świetny, nie jest cukrowy, więc po chwili nie znika. Można śmiało masować stopy do woli. Tak samo maseczka. Zostawiła stopy miękkie na długo. Kiedyś na pewno wrócę do tego zestawu. Polecam :)

blee

W zeszłe wakacje zwlekałam ze skarpetkami peelingującymi. W zimę szkoda było mi ich używać, dlatego zdecydowałam się domowe spa dla stóp czyli peeling naturalny i maska regenrująco - odprężająca.

Po zabiegu nogi są gładkie i lekko śliskie. Opakowanie jest w sam raz. Zużywam produkt na jedno podejście. Wraz z moim pilnikiem do stóp tworzą zgrany duet dla zadbanych stóp. Peeling nie poradzi sobie z dużym zrogowaceniem, dlatego najpierw należy użyć pumeksu. Nadaje się dla każdego, jest hypoalergiczna. Mnie nie uczuliła. Efekt utrzymuje się u mnie do dwóch tygodni. Stopy po zabiegu przepięknie pachną i wyglądają jakbyśmy skorzystali z profesjonalnej usługi.

Niedrogie dobre odprężenie dla naszych stóp, podsumowując w jednym zdaniu.

Świetny duet!

Uwielbiam maski do stóp. Każde. Tak trafiłam również na tę, którą na promocji kupiłam za całe 1,99 zł.
Nie mam większych problemów z szorstkością stóp, pękaniem itd. jednak moje stopy wymagają zdecydowanego nawilżenia.

Plusy:
*peeling to niezły zdzierak – uwielbiam takie! I na dodatek jest go bardzo dużo – dokładałam po kilka razy na każdą stopę.
*maska świetnie nawilża stopy, ładnie się wtapia w skórę. Nawilżenie pozostaje na wiele godzin.
*cena – na promocji świetna, bez promocji także przystępna
*dostępność – markę Shefoot widzę w coraz większej ilości miejsc (Rossman, Natura, supermarkety)

Malutkim minusem może być ilość maski – mogłoby być jej więcej.

Nie wiem jak się sprawdzi na wymagających stopach – produkt może być trochę za delikatny. Dla moich jest naprawdę w porządku.