Shefoot, Maska regenerująco-odprężająca + peeling do stóp

Shefoot, Maska regenerująco-odprężająca + peeling do stóp

Gładsza skórka już po jednej aplikacji:
peeling naturalny zmiękcza, złuszcza i wygładza naskórek
maska intensywnie nawilża i regeneruje skórę , odpręża
Peeling z naturalnymi składnikami peelingującymi zmiękcza i usuwa twardy naskórek, pozostawiając stopy gładkie i miękkie już po pierwszym zastosowaniu. Formuła dodatkowo wzbogacona o panthenol i glicerynę aby zapewnić skórze pielęgnację i odżywanie

Super!

Produkt kupiłam w Super-Pharm jeszcze na promocji, więc za niską cenę stwierdziłam, że wypróbuję, zwłaszcza, że moje stopy potrzebują regeneracji po zimie. Peeling jest dość gruboziarnisty, przeraziłam się na początku, myślałam, że takie drobiny zedrą mi skórę, jednak tak się nie stało :) Po użyciu moja skóra była gładziutka i mięciutka w dotyku, a dodatkowo nie czułam wysuszenia. Jedynym minusem jest dość intensywny zapach. Maska natomiast pachnie przepięknie, zapach unosi się po całej łazience :) Pół saszetki wystarczyło, żeby pokryć obie stopy. Po wchłonięciu maski stopy są pachnące, cudownie nawilżone i mięciutkie w dotyku. Jak dla mnie bomba! Dodatkowym plusem tej maski jest fakt, że nie trzeba jej zmywać, tylko czekamy aż się wchłonie :) 2 produkty w jednej saszetce, to lubię :) Serdecznie polecam !

Pozytywne zaskoczenie :)

Zestaw naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.:) Peeling o gęstej, żelowej konsystencji z grubymi drobinkami doskonale poradził sobie usunięciem martwego naskórka. Już wtedy moje stopy były zadbane, odświeżone i prezentowały się naprawdę dobrze. Kolejny krok to maska do stóp z masłem shea która także jest super. Piękny zapach maski który długo się utrzymuję, nawilżenie, odżywienie i regeneracja - tego zdecydowanie potrzebowały moje stopy! Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu i z pewnością kupię go ponownie.

Działa

Produkt jak na jednorazowy użytek kosztował dość sporo, jakoś koło 6 zł ale jest wart tych pieniędzy. Stopy po użyciu peelingu są bardzo miękkie, sam produkt ma mocne dobrze wyczuwalne granulki , które przyjemnie masują skórę. Jeśli chodzi o zapach jest to typowy zapach kosmetyków do stóp, ciężko mi to lepiej ująć. Maska dopełnia dzieła świetnie nawilżając stopy i jeszcze bardziej pozostawiając je gładkie. Mogę powiedzieć, że nie jest to moja ostatnia saszetka , bo jestem zadowolona z tego zabiegu i skorzystam nie raz.

może i dobry ale nie dla mnie

Zniechęciłam się do tego produktu, ale nie dlatego że jest zły. W kilku rożnych pudełkach typu beglossy czy shinybox dostałam w sumie chyba z 5 tych saszetek. No ile można? Sama nie kupiłam ani jednego.
Peeling do stóp to produkt który używam często. Jedne są lepsze inne gorsze. Ten tutaj całkiem niezły. Dość dobrze się sprawdza.
Maska używana przeze mnie tylko na noc. Nawilża stopy i już.

zadowolone stópki

Produkt dostałam w pudełku ShinyBox i muszę się za tą marką rozejrzeć, bo to już drugi produkt, który mi się spodobał.
Plus za to, że produkt jest hipoalergiczny.

Część I - peeling
Konsystencja żelowa i gęsta, mocne i grube drobinki, doskonale ścierają martwy naskórek, zapewne dzięki łupinom orzechów. Bardzo ładny zapach.

Część II - maska
Piękny zapach, duża zawartość masła Shea, polecam nasmarować sobie stopy, ubrać ciepłe i miłe skarpety i iść spać, a rano skóra stóp jest jak nowa, gładka jak u niemowlęcia.

Idealny na szybkie spa

Mało czasu poświęcam stopom. Po użyciu skarpetek złuszczających zdecydowałam się pozbyć reszty naskórka małym zabiegiem. Peeling jest świetny, nie jest cukrowy, więc po chwili nie znika. Można śmiało masować stopy do woli. Tak samo maseczka. Zostawiła stopy miękkie na długo. Kiedyś na pewno wrócę do tego zestawu. Polecam :)

blee

W zeszłe wakacje zwlekałam ze skarpetkami peelingującymi. W zimę szkoda było mi ich używać, dlatego zdecydowałam się domowe spa dla stóp czyli peeling naturalny i maska regenrująco - odprężająca.

Po zabiegu nogi są gładkie i lekko śliskie. Opakowanie jest w sam raz. Zużywam produkt na jedno podejście. Wraz z moim pilnikiem do stóp tworzą zgrany duet dla zadbanych stóp. Peeling nie poradzi sobie z dużym zrogowaceniem, dlatego najpierw należy użyć pumeksu. Nadaje się dla każdego, jest hypoalergiczna. Mnie nie uczuliła. Efekt utrzymuje się u mnie do dwóch tygodni. Stopy po zabiegu przepięknie pachną i wyglądają jakbyśmy skorzystali z profesjonalnej usługi.

Niedrogie dobre odprężenie dla naszych stóp, podsumowując w jednym zdaniu.

Świetny duet!

Uwielbiam maski do stóp. Każde. Tak trafiłam również na tę, którą na promocji kupiłam za całe 1,99 zł.
Nie mam większych problemów z szorstkością stóp, pękaniem itd. jednak moje stopy wymagają zdecydowanego nawilżenia.

Plusy:
*peeling to niezły zdzierak – uwielbiam takie! I na dodatek jest go bardzo dużo – dokładałam po kilka razy na każdą stopę.
*maska świetnie nawilża stopy, ładnie się wtapia w skórę. Nawilżenie pozostaje na wiele godzin.
*cena – na promocji świetna, bez promocji także przystępna
*dostępność – markę Shefoot widzę w coraz większej ilości miejsc (Rossman, Natura, supermarkety)

Malutkim minusem może być ilość maski – mogłoby być jej więcej.

Nie wiem jak się sprawdzi na wymagających stopach – produkt może być trochę za delikatny. Dla moich jest naprawdę w porządku.

średnio

Skusiłam się niską ceną.

Produkt składa się z dwóch etapów.
Najpierw mamy peeling, który ma dziwny brązowy kolor i jak na peeling do stóp jest dość delikatny. Jeśli mamy zapuszczone stopy, to raczej tym peelingiem nic nie zdziałamy. Zapach też jest dość dziwny. Liczyłam na mentol, jak większość produktów do stóp, a tutaj mamy coś mdłego a\'la trawa.
Etap drugi, czyli maska też niewiele zdziałał. Nałożyłam maskę na noc, obficie. Wmasowałam w stopy zawartość całej saszetki, włożyłam skarpety i poszłam spać. Rano stopy rzeczywiście były gładsze, ale to robi każdy, najzwyklejszy krem.

Daję dwie i pół gwiazdki, bo jakiś tam efekt jest. W dodatku produkt jest tani i wszędobylski. Ja jednak nie kupię go ponownie. Nawet za te 3zł spodziewałam się więcej.

Używam tego produktu od: użyłam kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka