Schwarzkopf Professional, Blond Me, Blonde Toning (Toner do zmiękczania odcieni w kremie)

Toner Schwarzkopf Blond Me ma konsystencję kremu, który zwiększa intensywność tonu lub też neutralizuje niechciane odcienie. Jest idealny do stosowania na naturalne włosy w różnych odcieniach blondów lub włosy wcześniej rozjaśniane. Baza ma niską zawartość amoniaku i doskonale się rozprowadza. Może ją mieszać z kremem tuszującym siwe włosy Blond Me lub z oksydantem. Odcienie można mieszać ze sobą kreując niepowtarzalne odcienie.
Sposób użycia: Nakładać na włosy wcześniej rozjaśniane lub naturalnie jasne, na wilgotne i osuszone ręcznikiem włosy. Należy mieszać z oksydantem 2% lub 6% – 1:1. Czas działania: 30 minut. Należy stosować się ściśle do wskazówek na ulotce informacyjnej.

rozjaśniacze
dekoloryzacja
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Średnio, będzie dobrze

Kupiłam do zneutralizowania lekko żółtego odcienia pozostałego po świeżo zrobionym odroście rozjaśniaczem elgona.

Wybrałam kolor Ice - typowo szary, zmieszałam z wodą 1,9%

Nie do końca podołał odrostowi. Końcówki po pół godzinie zrobiły się szare jak obiecuje producent, odrost zrobił się... piaskowy.
Efekt jako tako, mogłam wyjść na ulicę, ale nie był to efekt który chciałam uzyskać. Prawdopodobnie woda 3% zadziałałaby lepiej, 6% to już w ogóle.
Do tonowania blondu jak najbardziej się nadaje. Cieszę się że w końcu wypuścili taką serię.

Kolor nie zmył się przy następnym myciu, w miarę upływu czasu po 3 tygodniach lekko zblakł, ale nie odsłonił żółtego odrostu. Granice koloru się wyrównały, więc jest dobrze.

Następnym razem skuszę się na Steel Blue z wodą 3%. I zrobię upgrade.

Używam tego produktu od: oj tam

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania Ice