Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

IsaDora, Volume Lash Styler (Maksymalnie wydłużający tusz do stylizacji rzęs)

IsaDora, Volume Lash Styler (Maksymalnie wydłużający tusz do stylizacji rzęs)

Maksymalnie wydłużający tusz do stylizacji rzęs z elastyczną szczoteczką marki Isadora.
Szczoteczka dokładnie rozdziela i rozciąga rzęsy na zewnątrz już od nasady. Różne długości włosków równomiernie rozprowadzają tusz nie tworząc grudek, aż do uzyskania pełnej objętości. Elastyczna szczoteczka chwyta nawet najmniejsze włoski, dzięki czemu każda rzęsa jest idealnie podkreślona.

Świetny.

Tusz ten jest znakomity.... A cała ta jego "znakomitość" kryje sie w szczoteczce.... Która nie jest udziwniona tylko mała, zgrabna i poręczna. Wystarczy kilka ruchów i uzyskujemy istne firany rzęs. Tusz świetnie otwiera oko, wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie kruszy sie i nie obsypuje w ciągu dnia. Kolejną zaletą jest to, źe łatwo poddaje sie demakijaźowi.... Niestety cena akurat jest plamą na zacnym obliczu tej maskary :(.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386756].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały!

Pięć gwiazdek za jakość, ilość, efekt, łatwe zmywanie i możliwość stylizacji.

Jeśli lubiłaś słynny max factor 2000 calorie, polubisz ten produkt i to jeszcze bardziej. Recenzentka niżej napisała już prawie wszystko. Ja tylko dodam, że bardzo ładnie osadza się na rzęsach w sensie grubości. Widać to doskonale zwłaszcza przy demakijażu oczu. No i nie zasycha od razu po nałożeniu, można rzęsy stylizować z czym ja osobiście spotkałam się po raz pierwszy. Nie osypuje się i nie niszczy rzęs jak max factor. To kolejny tusz tej marki który testuję i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Cena wysoka, ale uważam że adekwatna do możliwości. Znam wysokopółkowe, które nie robią połowy tego co ten z moimi rzęsami, a mam długie i cienkie. Wydaje mi się, że Volume Lash Styler będzie dobry dla każdego rodzaju rzęs. Perełka. Polecam spróbować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403821].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Nie przekonuje mnie doklejanie sztucznych rzęs, więc zamiast tego chciałabym uzyskać podobny efekt za pomocą tuszu: powinien on więc wydłużać, pogrubiać, podkręcać i rozdzielać... ;-)

Ten tusz reklamowany jest jako wydłużający i tę funkcję spełnia bardzo dobrze. Nie mam też większych zastrzeżeń to pozostałych właściwości (pogrubianie, podkręcanie). Umiejętnie używany praktycznie nie skleja rzęs, a szczoteczka jest bardzo wygodna.

I choć mam wrażenie, że tusz Maybelline Lash Sensational był w tym wszystkim jednak trochę lepszy... to Isadora ma nad nim dużą przewagę w innym aspekcie, który jest dla mnie bardzo ważny:
+ bardzo łatwo się zmywa!

Nie cierpię demakijażu. Używam do tego głównie płynu micelarnego, który dobrze rozpuszcza cały makijaż. Zawsze namęczę się jednak najwięcej przy rzęsach, których nie chcę trzeć, ani wyrywać. Isadora zyskała moje uznanie dzięki temu, że o niebo lepiej poddaje się demakijażowi w porównaniu do wszystkich tuszy, których do tej pory używałam.

Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253116].usefull || 0 }}% pomocna.