Arbonne, Perfecting Liquid Foundation SPF 15 (Kryjący podkład w płynie)

Arbonne, Perfecting Liquid Foundation SPF 15 (Kryjący podkład w płynie)

Kojący podkład marki Arbonne chroni skórę, nawilża ją i sprawia, że wygląda na bardziej ujędrnioną. Minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek, gwarantując częściowe lub całkowite pokrycie.

ochronne, kryjące, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką
fluidy

TOP!

Jestem podkładomaniaczką - testowałam prawie wszystkie na rynku (głównie z górnej półki). Z racji tego, że żyję w ciągłym biegu od mojego podkładu wymagam przede wszystkim NIEZAWODNOŚCI. Podkład Arbonne (kolor Honey Beige) ma półgęstą konsystencję, ładnie kryje oraz maskuje niedoskonałości. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego dodatkowo nawilża. Cera wygląda ładnie i promiennie.

Mój ulubieniec :)

To jest mój ulubiony podkład. Lekki a zarazem kryjący:) Świetnie nawilża skórę. Rewelacyjny skład, co najważniejsze dla mnie - bez olejów mineralnych! Zawiera natomiast cząsteczki kwasu hialuronowego, beta-glukan, wyciąg z szanty zwyczajnej, polipeptyd. REWELACJA!

Nie znam drugiego takiego.

Ten podkład każdemu mogę polecić z pełną odpowiedzialnością, wszystkie koleżanki, którym poleciłam są zachwycone. Wcześniej nie miałam takiego podkładu. Super kryje, a jednocześnie jest tak lekki, że na początku stosowania chodziłam sprawdzić do lusterka czy rano się umalowałam :) Bardzo dobrze wygląda w każdym świetle.

nie ma lato

Fluid kupiłam w okresie jesiennym po pokazie domowym kosmetyków firmy. Na pokazie dobrze się nakładał, dobrze krył, bez efektu maski, ani ściągnięcia skóry, jako podkład o przedłużonej trwałości. Po pokazie, wieczorem miałam naprawdę dobre wrażenie. Zaczęłam go używać wiosną - podobnie jak na pokazie byłam zadowolona. Użyłam go latem i tutaj moja opinia się zmienia, niestety na mojej skórze zaczął się ważyć i zbierać w porach skóry, co nie wygląda estetycznie. Kosztował skoro, a ja dodatkowo cenię produkty jak najmniej posiadające chemii, więc dlatego dam mu kolejną szansę, ale już po lecie, jesienią i zimą.

Świetny !

Podkład ten udało mi sie dostać dzięki wymianie ciuchów na właśnie ten fluid. Takto prawdopodobnie nigdy bym go nie kupiła ze względu na cenę. Podkład ten jest jak dla mnie narazie najlepszym podkładem jaki miałam. Pierwsza aplikacja oczywiście nie obyła sie bez zaskoczenia, bo gdy wycisnęłam go na dłoń okazało sie ze jest bardzo zadki i płynny. Przez chwile miałam wrażenie ze spłynie z twarzy. Nic bardziej mylnego. Dzięki temu mozemy zużyć go mniej na jednorazowa aplikacje. Po rozprowadzeniu na twarzy szybko zastyga. Cera ani trochę sie nie lepi co jest dla mnie najważniejsze. Nie lubię gdy przykładam do czegoś lub kogoś policzek a potem mam problemy z oderwaniem go. Podkład ten gwarantuje nam gładka i sucha buzie. Kolor ani trochę nie ciemnieje. Powiedziałabym nawet ze na twarzy wydaje sie być jaśniejszy niż w opakowaniu. Polecam go każdemu! Wiadomo, cena jest zabójcza, ale zawsze można poprosić o niego na święta, urodziny i inne okazje.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: Pol