Ziołolek, Linoderm Mama, Krem do pielęgnacji brodawek sutkowych

Ziołolek, Linoderm Mama, Krem do pielęgnacji brodawek sutkowych

Polecany do codziennej pielęgnacji i ochrony brodawek sutkowych:
- matkom karmiącym,
- kobietom w ciąży (m.in. podczas przygotowywania brodawek sutkowych do laktacji i karmienia piersią)
- kobietom o wrażliwym i skłonnym do podrażnień naskórka brodawek sutkowych
Krem ziołolek linoderm mama łagodzi podrażnione i bolące brodawki, przywracając ich skórze miękkość, elastyczność i uczucie komfortu. Działa silnie nawilżająco i natłuszczająco dzięki zawartości masła Shea, wosku pszczelego i hipoalergicznej lanoliny, która tworzy na skórze długo utrzymującą się barierę ochronną. Oleje kokosowy i wiesiołkowy wspomagają naturalną równowagę skóry, a także wspomagają odbudowę naskórka. Pantenol i wyciąg z rumianku łagodzą i regenerują popękane brodawki sutkowe.

regenerujące, nawilżające
w tubie
krem
<50
Skóra
normalna

świetny pod oczy

Któregoś dnia dokonując wieczornej toalety niemal śpiąc chwyciłam ten krem zamiast krem pod oczy. Opakowanie podobne, więc nie zauważyłam.

Krem ma gęstą konsystencję. W zasadzie wygląda jak lanolina, pachnie jak lanolina. Łatwo się smaruje i tworzy delikatną powłoczkę. Wchłania się około pół godziny.

Kiedy użyłam go pierwszy raz już przy aplikacji wiedziałam, że to nie jest krem pod oczy, ale przeznaczony jest do pielęgnacji brodawek, więc musi być delikatny dlatego nie zmywałam go.
Rano wielkie zdziwienie. Pomimo tego, że spałam krótko, wstawałam nocą do dziecka, to pod oczami nie było żadnych oznak zmęczenia. Skóra była odżywiona, naprężona, rozświetlona. Dosłownie śliczna. Od tamtej pory jest to mój krem pod oczy numer 1.
Działanie pomimo tego, że używam go trzeci miesiąc wciąż jest takie samo.

Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze