Yves Rocher, Bio Specific Nutrition, Pleine Nuit (Krem na noc)

Yves Rocher, Bio Specific Nutrition, Pleine Nuit (Krem na noc)

Głęboko nawilżający, odżywczy krem na noc, przeznaczony do cery suchej.

mój kwc

Uwielbiam go!
To jedyny krem po którego stosowaniu widzę i czuję, że moja skóra ma się lepiej!
Idealnie odżywia i nawilża, skóra jest niezwykle miękka i wygładzona, jednak robię sobie przerwy w jego używaniu, bo jak mam drugie opakowanie pod rząd, nie ma już takiego efektu jak na początku.

dobry

Bardzo dobry krem.
Mam cerę suchą, a ten krem bardzo dobrze ją nawilża, odżywia i również natłuszcza. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Rano cera jest miękka i delikatne. Fajne, delikatna konsystencja, bez zapachu.
Jedynie nie lubię kremów w słoiczkach, bo od połowy trudno je wygrzebać i takie to trochę nie higieniczne.

Ilość zużytych opakowań: dwa

nie za tłusty i dobry

Nie tworzy tłustej maski na twarzy.
Dobrze odżywia suchą skórę i skutecznie zabezpiecza przed wysychaniem i podrażnieniami. Doskonale łagodzi skutki działania mrozu na skórze twarzy. Łagodzi podrażnienia, likwiduje suchość i ściągnięcie skóry.
Nie zatyka porów.
Delikatny, nie drażniący zapach. Lekka konsystencja, a zarazem treściwa ;)
Posiadaczki suchych i mieszanych cer z tendencją do przesuszenia będą z pewnością zadowolone.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pół

Manicure - odwrócony french

warto kupić

Dobry kremik, miła konsystencja. Tworzy taki filmik na

cerze, który nie pozwala wodzie tak szybko odparo-

wywać, daje na następny dzień odpowiedni poziom

nawilżenia. Polecam.

Używam tego produktu od:2003

Warto kupić!

Krem ma bogatą konsystencje, ale dobrze sie wchłania. rano nie ma po nim śladu. Jest taki... milutki. Cera pod nim odpoczywa. Jest wydajny i ma fajny, ciężki słoiczek.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2

dobry nawet dla mieszanej

Lubie go uzywac - hest gesty, ale przyjemnie sie rozprowadza, pozostawia na skorze mily film. Skora jest gladka i odzywiona, o dziwo nie zapycha poow i moja mieszana cera jest bardzo zadowolona, kiedy uzywam go zamist kremow dla mojego typu cery (ktore niedfostatecznie nawilzaja lub nawet wysuszaja).

Używam tego produktu od: kilka tyg.

doskonaly

Bardzo dobry krem.Swienie odzywia i nawilza skore.Od razu po nalozeniu skora jest ukojona i nie czuc zadnego sciagania.Swietnie radzi sobie z luszczacymi sie skorkami przy nosku.Jest bardzo wydajny i na dlugo starcza.Nie ma zbyt tlustej konsystencji jak na krem dla bardzo suchej cery.Ja uzywalam w komplecie z kremem na dzien ze tej samej serii i jak dla mnie rewelacja.1 gwiazdke odejmuje za zapach ktory jest ladny i delikatny(na poczatku stosowania) ale szybko sie nudzi.Ale samo dzialanie kremu jest swietne!

Świetny

Świetny krem, którego używam już od kilku lat. Bardzo dobrze się wchłania (co jest dla mnie bardzo ważne - nie znoszę lepkiej warstwy kremu na twarzy), nie podrażnia (co też jest bardzo ważne - ten i Eris to jedyne kremy, które moja skóra toleruje), bardzo wydajny, po nim skóra ma świeży a nie ziemisty wygląd... i lista zalet mogłaby kontynuować. Używam tego kremu razem z wersją na dzień. Tej zimy zmieniłam je na Eris Forte 25+, bo mi się wydawało, że niezbyt dobrze radziły sobie z nawilżaniem i odżywianiem, ale później do nich wróciłam.

odzywia

swietny krem dla cery suchej i suchawej. Swietnei odzywia , dobrze sie wchlania - choc zostawia tlustawa warstewke na twarzy. Pieknie pachnie (choc to oczywiscie rzecz gustu). Rano po zastosowaniu kremu skora jest wyraznie gladsza i swiezsza. Jest wydajny. Bardzo go lubie, choc boje sie ze na zime moze byc troche za slaby.
Polecam, bez zastrzezen.