Lily Lolo, Natural Mascara (Naturalny tusz do rzęs)

Lily Lolo, Natural Mascara (Naturalny tusz do rzęs)

Naturalna Mascara Lily Lolo, która pogrubia i wydłuża rzęsy jednocześnie dodając im objętości. Jej delikatna formuła zapewnia łatwą aplikację, dzięki czemu w mgnieniu oka uzyskasz efekt pięknie podkreślonych oczu.

super

Pierwsze wrażenie nieszczególne, pierwsze nałożenie tuszu skończyło się posklejaniem rzęs, grudkami i obsypaniem połowy tuszu na policzki. Drugi raz poszedł sprawniej, a za trzecim już zupełna rewelacja. Tusz wymaga starannego wytarcia nadmiaru ze szczoteczki o opakowanie i delikatnego powolnego nakładania. Ostateczny efekt jest zadowalający i porównywalny do tuszów drogeryjnych. Nie obsypuje się, nie rozmazuje, nie podrażnia oczu.

U mnie się nie sprawdziła

Nie używam maskary codziennie, a raczej okazyjnie. Naturalnie mam dosyć długie, grube rzęsy, ale z jasnymi końcami i gdy już używam tuszu, nie mam wielkich wymagań, nie oczekuję "dramatycznego" efektu, wystarcza mi delikatne podkreślenie, nadanie koloru i trwałość.

Bardzo chciałam polubić się z tą maskarą. Kupiłam w ciemno zachęcona pozytywnymi recenzjami. Niestety nie jestem zadowolona.

Nie jestem fanką takiej klasycznej, "staromodnej" szczoteczki, uważam, że nie jest najlepsza w równomiernym nabieraniu i nakładaniu tuszu, ale mogę ją przeżyć jeżeli produkt jest dobry.

Chwilę po nałożeniu efekt wizualny jest zupełnie przeciętny, ani zły ani super, trzeba się liczyć z grudkami i sklejaniem.
Ale już pare kwadransów później maskara się osypuje i kruszy oraz rozmazuje pod oczami. Wygląda to bardzo źle i dzieje się za każdym razem i w każdą pogodę, nie ma mowy o noszeniu jej nawet na krótkie wyjścia. Nie ma też mowy o utrzymaniu podkręcenia.

Próbowałam dać jej kilka szans, ale niestety w końcu przeleżała większość czasu w szufladzie i następnie poszła do kosza. Gwiazdki należą się głównie za skład...

Hit hitów

Jestem nim absolutnie zachwycona!
To moja pierwsza naturalna maskara, uzywam 2 opakowania, a 3 juz czeka w szuflandzie.
Po pierwsze i najważniejsze, w efekcie jaki daje na rzesach, niczym nie ustepuje tradycyjnym tuszom
Po drugie, nie czuc go na oczach! Nie oblepia rzes, nie kruszy sie. Nie mam wrazenia ze moje rzesy oklejone sa jakas sztuczna warstwa. Wieczorem nie mam tego uczucia ciezkich powiek.
Jego demakijaz jest bardzo latwy. Olej totalnie go rozpuszcza.
W pierwszym tygodniu używania daje efekt wow. Pozniej troche gestnieje i moze robic grudki, ale po okolo 2 tygodniach znowu lekko zmienia konsystencje i problem grudek znika.
Nie zasycha na rzesach, przez co latwo sie go aplikuje, jest czas na poprawki i nałożenie drugiej warstwy.

Mysle, ze nie wroce juz do tradycyjnej maskary.

Rozczarowanie

Zaznaczę na początku, że nie mam złudzeń - naturalne maskary nie będą robiły takiego efektu jak normalne. Jednak za takie pieniądze (prawie 70zł), oczekiwałabym od tej firmy czegoś naprawdę fajnego.

+ nie kruszy się
+ nie rozmazuje pod oczami
+ nieźle pogrubia

- skleja rzęsy niemiłosiernie
- pozostawia grudki na rzęsach
- po 1 miesiącu trochę wyschła (musiałam ją rozrzedzać)
- potwornie wyłazi z opakowania, biały pojemniczek jest już cały w czarnych smugach

To była moja pierwsza maskara naturalna, liczyłam że nie oszczędzanie na niej wyjdzie mi na plus. Jednak żałuję, gdyż testuję od tygodnia maskarę Avril za połowę ceny i jestem dużo bardziej zadowolona.

CUDEŃKO

Zakochałam się od pierwszego użycia! Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, bez konieczności nakładania miliona warstw. Nie kruszy się i wytrzymuje cały dzień na swoim miejscu, nie odbija się na powiece,nie rozmazuje. Super skład.

pogrubia jak szatan :-)

Jako uzytkowniczka naturalnych kosmetykow, szukam idealnego naturalnego tuszu do rzes. Stara wersja LL obciazala mi rzesy, ale pogrubial pieknie i do tego ten ciemny braz...
Nowa wersja istnieje tylko w wersji czarnej( dlatego gwiazdka mniej), tak samo dobrze pogrubia, ale u mnie lepiej sie trzyma. Tusz co prawda po ok tygodniu uzywania zaczyna robic grudki na rzesach. Jak by wyschnal dosc szybko, ale wystarczy go rozrzedzic woda do odpowiadajacej nam kremowej kosnsystencji i po klopocie. produkt juz nie wysycha w trakcie uzytkowania, wiec czynnosci nigdy nie musialam powtarzac. Czern jak to czern, ciemna i mocna. Mialam zostac przy tym tuszu, ale jednak widze ze przy moim typie urody i moim coraz to bardziej zaawansowanym wieku, jednak ciemne chlodne brazy czy tez ciemne granaty, ciemne oberzyny sprawuja sie lepiej. Z ciezkiem sercem porzucilam ten tusz na rzecz oberzynowej maskary Dr. Hauschka.
Bardzo bym chciala, zeby LL wypuscila czarnobrazowy odcien jak w starej wersjii, ale z zaletami tej czarnej, czyli zeby mi koncowki rzes nie opadaly jak to mialo miejsce w starej wersji brazowej. Nie wymagam czarnogranatowego odcienia, albo ciemnej oberzyny, ale zwykly ciemny chlodny braz, ktory moze robic za odpowiednik czerni u pewnych typow urody :-)
Szczoteczka tez bardzo fajna, bo nie jest bardzo gruba. Wygodnie mi sie nia manewrowalo w kacikach oczu.

Używam tego produktu od: hmmm zdaje sie ze od konca 2014
Ilość zużytych opakowań: dwa