Roberto Verino, Pure for Her EDT

Roberto Verino, Pure for Her EDT

RV Pure for Her marki Roberto Verino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. RV Pure for Her został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pieprz, galbanum i liść fiołka;
nuta serca: mimoza, róża damasceńska i lilia wodna;
nuta bazy: piżmo, mech i cedr.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Delikatny, lecz wytrzymały

Spodobał mi się do tego stopnia, że użyłam go w dzień ślubu.
Jest kobiecy, nienachalny, delikatny, trochę jakby mydlany. Dla mnie z pewnością uzależniający.
Utrzymuje się faktycznie długo, u mnie sprawdził się przy około 30 stopniowym upale przez kilkanaście godzin.

Używa produktu od: próbka

IDEAŁ mydlany

Dziwi mnie opinia osoby powyżej....
Pierwszy raz spotkałam się z tym cudem w HEBE ...i .... ZAKOCHAŁAM się. Psiknęłam się nim na spróbowanie i stwierdziłam,że zanim kupie to najpierw jak w ten sposób sobie go wypróbuję :) Zapach ....nie kwiatowy a raczej mydlany (mi odpowiada) , bardzo oryginalny , ale najważniejsze... jest MEGA MEGA trwały. Utrzymywał się na skórze dosłownie cały dzień i nawet po wizycie na basenie mnie nie opuścił :) Więc nie wiem skąd tak skrajna opinia :D Do teraz go używam przede wszystkim ze względu na taką wytrzymałość i intensywność ,nawet po całym dniu :)

Godzina i zapachu nie ma

Generalnie sam zapach nie jest najgorszy, ale co mi z tego, skoro po pół godziny upewniam się, czy aby na pewno nim pachnę, a po godzinę wiem, że niczym już nie pachnę. Cena jest niska, flakon wielki i niebrzydki, niemniej jednak wydajność przy tej trwałości niska do bólu.
Zapach delikatny, subtelny, kobiecy, pozbawiony pazura, ale to wcale nie przeszkadza, sama kompozycja jest w porządku, bardzo neutralna, przez co niestety też nijaka. Niemniej jednak, mnie to nie przeszkadza, takie uniwersalne perfumy dla każdego, na każdą okazję.
Czuję galbanum, fiołka, mimozę, mech i piżmo. Nietypowo, nieoczywiste to połączenie, ale cuda jakieś wcale nie wyszły.
Nie polecam, chyba, że ktoś co godzinę zmienia zapachy:)

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu