Program 24h, Tonik bezalkoholowy z wyciągiem z sześciu ziół

Program 24h, Tonik bezalkoholowy z wyciągiem z sześciu ziół

Płyn tonizujący do stosowania każdorazowo po oczyszczeniu skóry twarzy i szyi oraz do odświeżenia w ciągu dnia. Zawiera naturalne składniki i wyciągi z sześciu cenionych w kosmetyce ziół o wielostopniowym działaniu - łagodzącym, nawilżającym, regenerującym i wzmacniającym. Składniki aktywne:alantoina, chlorofil, jemioła, koper, krwawnik, melisa, rumianek. Tonik oczyszcza i zmniejsza pory, przywraca i utrzymuje prawidłowe pH skóry. Opakowanie: 150 ml

może być

bardzo delikatny tonik, łagodnie oczyszcza, ale nie daje jakiegoś specjalnego efektu, lekko pachnie ziołami, ogólnie może być, ale jednak wolałabym jakiś tonik który "coś" robi, a nie tylko stoi na półce

za słabo nawilża

Uzywalam go razem z innymi kosmetykami z całej tej serii. Wspomnienia mam raczej dobre - odświeżał i koił, ładnie pachniał, troszeczke jednak podrażniał mi oczy. No i za słabo nawilża. może go jeszcze kiedys kupię - jest dodyć tani.

historia

uzywlama dlugi czas jako mlode dziewcze na zmiane z Ziaja "Tonikiem ogorkowym". Ta sama klasa i ajkosc. bardzo niewiele daje. Stanowczo zaniza jakosc produktow Erisa - powinni go wywalic z oferty, bo psuje im reputacje. Ale to tylko Moje Bardzo Ososbiste, Subiektywne Skromne Zdanie. Ja na pewno nie kupie wiecej.

Manicure - odwrócony french

raczej nie

Właśnie kończę pierwszą butelke i raczej do niego nie wrócę...nie czuję żadnego odświeżenia skóry,mogłabym ją równie dobrze przemyć wacikiem z wodą.

woda ziołowa

Używam toników właściwie głównie dla przyjemności bo do demakijażu twarzy najczęściej używam żeli. Ten tonik, mimoże niby bezzapachowy ma zapach, delikatny (może pochodzi od któregoś ze składników :what: )ale nie należący do przyjemnych. Dla mnie taka woda z wyciągiem z ziół, to już wolę przemyć buzię świeżą herbatką. Nie wysusza skóry (tego by jeszcze brakowało!!1) ale też nie daje żadnych efektów.

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt.Delikatny i przyjemny zapach,szybko się wchłania, nie tłuści się na buzi,ani nie pozostawia filmu.Polecam , tymbardziej ,że cena jest przystępna.Ja zawsze do niego chętnie wracam.

wiecej niż przyzwoity

Tani i dobry tonik o przyzwoitych właściwościach oczyszczających,<BR>nawilżających a przede wszystkim - odświeżających i łagodzących.<BR>Nie jest perfumowany, ale dla mnie to zaleta - można go stosować bez obawy przeforsowania skóry.<BR>