Oriflame, Eleo, Protecting Oil (Ochronny olejek do włosów)

Oriflame, Eleo, Protecting Oil (Ochronny olejek do włosów)

Luksusowy, pięknie pachnący olejek do włosów Oriflame Eleo z naturalnymi olejkami: arganowym i różanym oraz łopianem i witaminą F. Lekka, nietłusta formuła głęboko odżywia włosy od środka, przywracając im gładkość, blask i zdrowy wygląd. Do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza farbowanych.

Nie za tą cenę.

Olejek kupiła sobie moja siostra - sama nigdy bym się na niego nie zdecydowała w te cenie, przy takich recenzjach. Po jakimś czasie oddała go mi, nie pamiętam już dlaczego.
Opakowanie było zużyte do połowy, więc na pewno miałam go wystarczająco dużo, żeby poznać działanie. I nie mam mu nic do zarzucenia (oprócz składu), ale chwalić również nia mam za co. Wydajność była w porządku, porównywalna do olejków, których używałam do tej pory. Dobrze chronił moje końcówki w zimie (bo do tego celu go używałam), ale nie był na pewno tak dobry, jak jedwab Green Pharmacy, który kosztuje 7 zł. I wydaje mi się, że to najlepszy sposób, w jaki mogę go podsumować.

Szalu nie robi

Olejek kupilam gdyz wiele kosmetykow z Oriflame mi sie sprawdza, niestety po raz kolejny kosmetyki do wlosow z tej firmy mnie zawiodly. Wczesniej posiadalam serum do ko cowek ktore bylo tandeta i tu tez sie na to zapowiada.
Zapach

Cena
Przetluszcza wlosy(nakladany tylko na koncowki)
Nie chroni wlosow
Wysusza koncowki

Posiadam wiele olejkow serum do wlosow Loreal, Avon, Dove i w tym przypadku nawet Avon bije oriflame na glowe.

Używam tego produktu od: 1miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

świetny

Kupiłam całą serię (szampon, odżywka, maska, olejek). Olejek zamknięty w plastikowej, małej buteleczce, ze złotą zawartością. Dobrze, że plastik, jak wpadnie do wanny, nie narobi szkód.

Ogromny plus za skład, mało który olejek taki ma, a używałam ich już kilka.

Odżywka ma delikatny zapach, słodkawy. Nakładam od połowy włosa, ok. 3-4 pompki (włosy długie po pas).

Bardzo dobrze nawilża i wygładza suche włosy bez obciążania. Włosy błyszczą się i są lśniące.

1 opakowanie wystarcza na nieco ponad miesiąc, stosuję co 2-3 dzień.

Minusem jest cena za taką pojemność, 26zł za 50ml to dużo, 100ml Dove można kupić za 30zł. Poza tym rzadko bywa w promocji, ale warto kupić, jeden z lepszych olejków do włosów.

Używam tego produktu od: miesiac