Garnier, Fructis, Grow Strong, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Garnier, Fructis, Grow Strong, Odżywka wzmacniająca (stara wersja)

Powierzchnia włosów, ich siła i blask są wzmocnione od nasady aż po końcówki. Już po pierwszym użyciu przywrócone zostaje piękno włosów: wyglądają na zdrowsze i bardziej lśniące - jak odnowione. Połączenie Ceramidu, potężnej cząsteczki zdolnej do zastępowania utraconych lipidów w słabych włosach i wzmacniającego Aktywnego Koncentratu z Owoców. Formuły działają od nasady aż po końcówki, by odbudować siłę włosów. Jakość zewnętrznej powierzchni włókna włosów wyraźnie się poprawia.

Nie podołała

Mimo, iż jestem wielką fanką tej marki, ta odżywka była dla mnie wielkim rozczarowaniem. Wcześniej stosowałam pokrewną odżywkę w pomarańczowej wersjii - goodbye damage, i byłam całkiem zadowolona, dlatego postawiłam tym razem na coś co mnie męczyło od paru tygodni - mianowicie łamiące i wypadające włosy.
Po całym opakowaniu - różnicy brak. Jedynym plusem tej odżywki jest fakt, że włosy po zastosowaniu są miekkie i łatwe do rozczesania.
Jestem rozczarowana, bo pomimo wielu plusów, nie spełnia swojego podstawowego założenia.

Plusy:
- tania,
- łatwo dostępna,
- ładnie pachnie
- moje włosy po użyciu są bardzo miękkie
- łatwe do rozczesania

Minusy:
- nie spełnia podstawowego zadania- nie regeneruje włosów, a nowe nie są wcale mocniejsze.
- moje włosy szybciej się po niej przetłuszczają- ale nie ma tragedii

Jest ok

Nie jestem jakoś przekonana do tej serii szamponów i odżywek, nie robią wielkiego wow, ale od czasu do czasu lubię do nich wrócić. Szczególnie właśnie lubię odżywki w kolorze zielonym, głównie dlatego, że włosy po niej ładnie pachną nawet na drugi dzień po jej stosowaniu :-) Ładnie nawilża i wygładza włosy.

Średni

Używałam szamponu, odżywki i dwa razy w tygodniu maseczki z tej serii. Stosowałam przez miesiąc. Oczywiście maseczkę mam do tego pory.
Odżywka pięknie pachnie owocowo, jest dość gęsty i bardzo dobrze się pieni. Włosy po umyciu są pachnące, łatwo można je rozczesać, miękkie . A jak sam efekt przeciw wypadaniu i odporności włosów ? Nie zauważyłam nie wiadomo jakiej poprawy włosów. Wg mnie średniak

Dobra, jednak nie do końca.

Odżywka w przyjemnym opakowaniu o przyjemnym zapachu, który niestety nie zostaje na włosach na długo. Uzywałam jej przez miesiąc mając nadzieje, że może to właśnie ona uratuje moje włosy od nadmiernego wypadania - niestety myliłam się. Odżywka ta jest dobra dla osób, które chcą aby ich włosy dobrze się rozczesywały oraz nie były napuszone. Jednakże nie radzę opierać się właśnie na tym produkcie jeżeli chodzi o wypadanie włosów.

Nie robi nic

Na początku myślałam ,że się polubimy, ale im dłużej używałam tej odżywki to stwierdziłam, że tak właściwie to nie robiona nic,poza tym, ze jedynie ułatwia rozczesywanie włosów. Fakt, ma ona gęsta konsystencję, która nie spływa z włosów, zapach też jest przyjemny, lekko owocowy ( choć nie utrzymuje się zbyt długo), i o ile na mokrych włosach mogłoby się wydawać, ze są one bardziej gładkie i nawilżone, to już po wyschnięciu okazywało się, że nie są ani mocniejsze, ani gładkie, nadal są szorstkie i straszni się puszą. Żeby były bardziej lśniące też niestety nie zauważyłam. Niestety, ta odżywka nie zadziałała u mnie wcale. Nie polecam.

Cudo

Dla mnie ta odżywka jest wybawieniem. Świetnie wygładza i nabłyszcza moje puszyste, kręcone włosy. Po jej użyciu szybko i ładnie się prostują. Do tego cudowny zapach. Plusem jest też gęsta konsystencja, odżywka nie wylewa się przez palce. Polecam :)

Szału nie ma

Odżywka niestety nie wzmocniła ani trochę moich włosów, mam nawet wrażenie, że przy spłukiwaniu wypada więcej włosów niż przy innych odżywkach. Opakowanie również nie do końca mi odpowiada. Jestem przy końcówce odżywki i są małe problemy z jej wyciśnięciem. Z pewnością na plus jest cudowny zapach , cena i dostępność kosmetyku. Po jej użyciu łatwiej rozczesuje się włosy, produkt jest wydajny i tyle dobrego mogę o nim napisać.

Taka sobie

Odżywka ta ma bardzo ładny zapach. Jest w miare tania, ułatwia rozczesywanie i nie obciąża włosów. Ma normalną konsystencję i przeciętną wydajność. Jednak nic spektakularnego z włosami nie robi i wcale nie widać wzmocnienia po jej stosowaniu.

Fajna odżywka do włosów

Moje włosy bardzo polubiły tą odżywkę, skończyłam jedno opakowanie, w wczoraj kupiłam kolejne.

Zalety:
- odżywka dobrze wzmacnia włosy
- sprawia że są błyszczące, gładkie, dobrze się rozczesują
- gęsta konsystencja nie spływająca z włosów
- piękny odświeżający, cytrusowy zapach
- wygodne opakowanie
- wydajna konsystencja
- niska cena i dobra dostępność

Nie działa

Zauważyłam, że włosy po niej dużo lepiej się rozczesują. Co do wzmacniającego działania raczej sceptycznie do tego podchodzę. Włosy jak wypadały, tak wypadają i jak były przesuszone tak też są przesuszone. Nie spełnia tych cudownych obiecanek. Nie przetłuszcza włosów. Bardzo przyjemny zapach i struktura produktu. Przyjemnie się rozprowadza, ale nie zauwaam obiecywanego działania.

słabo

Jak bardzo lubię wersję w żółtym i pomarańczowym opakowania, to ta zielona i różowa wypadają naprawdę słabo.
Nie mam jakiś wielkich problem z włosami. Odstawiłam prostownicę, więc są w dobrym stanie mimo regularnego farbowania. Od odżywki oczekuję by dociążyła włosy oraz by były po niej dosyć śliskie i nawilżone.
Odzywka jest dosyć lekka, ale nie spływa z włosów. Wydawało by się, że ma potencjał. Ładnie pachnie. Rzeczywiście trochę zmiękcza włosy (przy spłukiwaniu jej to czuć), niestety nie na długo. Moje włosy są falowane, gęste. Bez odżywki sa mega poplątane. Przy użyciu tej też są. Niby trochę bardziej miękkie, ale się nadal plątają. Jest dla mnie zbyt lekka. Muszę się wspierać odżywką w sprayu. Jak moje włosy przed jej używaniem były w dobrym stanie, to teraz są suche. Także moje mama, które jej używa stwierdziła, że jej włosy zrobiły się bardziej suche, gdy używa tej (i różowej wersji) odżywki. Niekoniecznie wysusza, ale zapewnia za małe nawilżenie, które skutkuje suchością gdy używa się jej regularnie. Kupiłam ją w Rossmanie na promocji z 5 czy 6 zł.

Nic specjalnego

Plusy:
+ gęsta konsystencja (wygodnie nakłada się na włosy)
+ zapach
+ tuż po umyciu włosy są gładkie (niestety tylko chwilowo)

Minusy:
- nie widzę żadnych efektów jej działania, ani dobrych ani złych (mimo stosowania razem z szamponem z tej samej serii)
- na opakowaniu nie ma informacji jak jej używać (wg mnie jest to ważne, bo nie wiem np. ile trzeba ją trzymać na włosach)