Catrice, Luminous Lips Lipstick (Rozświetlająca pomadka do ust)

Catrice, Luminous Lips Lipstick (Rozświetlająca pomadka do ust)

Pojemność 3,5 ml

Pomadki do ust Luminous Lips Lipstick marki Catrice o delikatnej kremowej konsystencji. Zawierają pielęgnującą formułę z kwasem hialuronowym, która pozostawia usta intensywnie nawilżone. Pomadki zapewniają średnie krycie oraz błyszczące wykończenie. Kremowa konsystencja łatwo się aplikuje i lekko wygładza skórę ust. Skład wzbogacono o subtelny budyniowy zapach. Produkt dostępne jest w wielu odcieniach od delikatnych nude po odważne róże.

Pomadki z drobinami: 010, 040, 060, 090, 100, 110, 120, 130, 140.
Pomadki bez drobinek: 020, 030, 050, 070, 080.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

nie polubiłyśmy się

Posiadalam ta szminke w wersji z drobinkami, w kolorze rozu, dosc intensywnego, niestety nie mam zadnego numerku na opakowaniu.

Pomadka jest w solidnym srebrnym opakowaniu, z dobrym zamknieciem, nigdy mi sie nie otworzylo.
Kolor rowniez piekny, ale tylko na rece lub w opakowaniu.

Ma bardzo kremowa konsystencje, po nalozeniu przeswituje przez nia kolor ust, rozmazuje sie, szybko schodzi z ust. No tragedia,
Te zawarte w niej drobinki sa dosc duze, czuc jd przy nakladaniu szminki na usta, tak jakbysmy nakladali na usta szminke ubabrana w piasku!!
Bardzo nieprzyjemne uczucie.

Byla kremkwa, dlatego to ulatwilo mi jej zuzycie. Pod koniec opakowania wyrzucilam, bo nie moglam zdzierzyc tych drobinek.

Fajna na chwilę

Moja pomadka jest o numerze 130. Jest to nudziak, lekko wpadający w brąz, troszeczkę w brudny róż. Pomadka nie jest kryjąca, w sumie to nazwałabym ją taką półtransparentną. Ma kremową konsystencję i jest miękka, przez co nie jest wydajna, ale łatwo i ładnie nakłada się na usta. Nie należy też do produktów trwałych, bo bardzo łatwo się ściera i wyciera. Podoba mi się jednak jej kolor i leciutki połysk. Ma też bardzo fajne opakowanie, które jest metalowe, bo dzięki temu jest odporna na wszelkiego rodzaju upadki. Na dole ma też śliczne oznaczenie koloru, co dla mnie jest dużą zaletą. Podoba mi się też jej lekki, ale świeży i kobiecy zapach. Pomadką raczej trudno perfekcyjnie co do linii pomalować usta, jednak mimo to na co dzień sprawdza się bardzo fajnie. Myślę, że to głównie zasługa koloru. Myślę, że inną pomadkę kupię tylko wtedy, gdy znajdę ten kolor, tylko bardziej trwały.

Nawilżająca

Największą zaletą tej pomadki są jej właściwości nawilżające, nie jest to balsam jednak jej stosowanie jest bardzo komfortowe. Pomadka ładnie utrzymuje się na ustach przez kilka godzin. Posiadam kolor 010, który jest dość niespotykany, dzienny i delikatny. Pomadka jest bardzo błyszcząca.

Delikatna, nawilżająca

Pomadka o bardzo delikatnej, kremowej konsystencji. Nie jest zbyt mocno kryjąca, raczej półtransparentna. Daje ładny blask. Posiadam kolor 030 Undercover Nude. Ten kolor nie posiada drobinek. Jest ślicznym codziennym nudziakiem. Bardzo podoba mi się metalowe, solidne opakowanie pomadki z dobrze trzymającą się skuwką. Wykonanie pomadki jest dość ekskluzywne. Zapach delikatny, świeży. Niestety z racji kremowej formuły pomadka nie nalezy do wydajnych. Trwałość jest również umiarkowana, ale aplikacja szminki jest dość łatwa i przyjemna.

Lubię, choć ma wady

Mam dwa kolory - 130 - taka w sumie mało ciekawa malinowa czerwień, z małymi drobinkami, efekt na ustach ok, ale bez szału.
020 - o rany, jeden z najciekawszych kolorów jakie mam, chłodny brąz, przepiękny!
Konsystencja ma dużo z błyszczyku - pomadka jest bardzo miękka, tak miękka, że kolor 020 częściowo mi się roztopił i wygląda jak krzywa wieża w Pizie.
Krycie - moim zdaniem dobre, ale niestety bardzo szybko blednie, po godzinie mamy już kolorową, półprzeźroczystą powłokę na ustach.
Dobrze nawilża, przyjemnie się nosi na ustach.
Zapach - bardzo delikatny, trzeba się sztachnąć, żeby coś poczuć, a wtedy... owocowo-chemiczny?
Nie jest to pomadka trwała, trwałość jest błyszczykowa - zresztą daje podobny efekt na ustach - takiego lepiej napigmentowanego błyszczyku.
Opakowanie - jak dla mnie jedno z lepszych z niskiej półki cenowej, solidny plastik udający metal.
Ogólnie - nie jest to trwały produkt, z racji miękkiej konsystencji łatwo go sobie zepsuć (wygiąć, roztopić), a dodatkowo wyjechać poza kontur ust, ale mimo wszystko go polubiłam. Za kolor, nawilżenie, komfortowe noszenie. Ale są to moje osobiste odczucia, za które prawdopodobnie zawyżam mu trochę ocenę.

Ciekawy i dobry produkt

Plusy
- cena
- nie wysusza ust - kremowa konsystencja
- nadanie nawilżenia
- super kolorystyka

Minusy
- średnie krycie
- średnia pigmentacja

Posiadam tylko jeden kolor 080 i polecam testować szminki przed zakupieniem, ponieważ akurat mój kolor wygląda inaczej na ustach niż na pomadce (już nawet nie mówię o naklejce z kolorem).
Opakowanie też jest takie sobie, ale nie wpisuję tego w minus bo spełnia swoje zadanie - trzyma pomadkę, nie otwiera się samo. Ale kolor szary jest słaby. Dla osób co mogłyby mieć kilka jej kolorów ciężko będzie znaleźć w kosmetyczce odpowiedni.

Mimo wszystko lubię ten produkt :) Polecam bo za tą cenę to chyba tylko GR mogłoby mieć coś lepszego