Smart Girls Get More, Matte & Moisture Foundation (Matujący podkład do twarzy)

Smart Girls Get More, Matte & Moisture Foundation (Matujący podkład do twarzy)

Podkład matujący Matte & Moisture z kwasem hialuronowym. Matuje i nawilża. Zawiera Vit. E i Trójpeptydy. Nadaje świeży i promienny wygląd. Dzięki jedwabistej formule łatwo się rozprowadza.

nawilżające, matujące
Krycie
średnie
w tubce
fluidy

OKROPIEŃSTWO

Podkład to masakra i jedna wielka porażka. Kupiłam go w Naturze za bodajże siedem złoty, mój odcień to 01 ivory. Wydawał się idealny, dobrze kryjący, jasny i dopasowany do mojej jasnej, niemalże porcelanowej skóry.
Po nałożeniu na twarz ciemnieje niemalże do pomarańczy czy jak kto woli - czekolady. Robi okropne smugi, nie kryje w ogóle.
Szkoda na niego nawet te siedem złoty. Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.

bubel jakich mało

Dobrze, że dałam za ten podkład 4 zł w promocji, to przynajmniej nie było szkoda wyrzucić. Wybrałam kolor 03 sand, zdawało się, że jest idealny... niestety.... po nałożeniu na twarz ciemnieje i to mocno. Szybko też na twarzy zastyga, co sprawia, że bardzo ciężko się nim pracuje. Jest ciężki i toporny. Nie jestem zadowolona i nikomu nie polecam.

porażka!!

kupiłam ten podkład skuszona jego niską ceną.. ale to co zrobił na mojej twarzy poprostu masakra..już po pierwszym użyciu zauważyłam pojedyncze krostki ale już po kolejnym użyciu dosłownie mnie wysypalo.. dziewczyny nie polecam..jeśli nie chcecie mieć wysypu na twarzy na kupujcie

porażka

Tego produktu nie można nazwać podkładem do codziennego stosowania, można nim jedynie wykonać makijaż na Halloween . Bardzo niska cena , a jakość jeszcze niższa, brak zalet.

3x na NIE!

Skusiła mnie niziutka cena w Naturze i całe szczęście, że dałam za niego tylko około 7 zł, bo inaczej rozpaczałabym za zmarnowanymi pieniędzmi. Podkład już po pierwszej próbie wylądował w śmietniku - staram się nie wywalać kosmetyków, te nieudane komuś oddaję, ale z tym nie dało się nic zrobić.

Nie polecam

Ten produkt totalnie mi się nie sprawdził
Kiedy w sklepie go sprawdzałam kolor był okey.. całkiem fajna konsystencja, w dodatku tani.
Potrzebowalam czegoś na szybko i w niskiej cenie i żałuję.
Ten podkład po prostu staje się POMARAŃCZOWY
Po kilku sekundach od nałożenia moja twarz stała się jedna wielką pomarańczką.
Puder oddałam koleżance i również jej się nie sprawdził :(

Dobry lekki

Podkład kupiłam z ciekawości na promocji, kosztował wtedy 5 zł ;)
Mój odcień to jasny beż.
Polecam serdecznie,świetnie się trzyma na buzi,byłam 7 godzin w ciągłym ruchu i wciąż jest,mat sie utrzymuje, co dla mnie jest ważne to jego zaletą jest to ze jest mega lekki :)

Dobry, lekki

Kupiłam z braku laku, w sumie szukałam podkładu jasnego, więc takowy znalazłam. Odcień nie ciemnieje tak bardzo, jest absolutnie w żółtych tonach, przykrywa moją zaczerwienioną twarz, mimo że jest nadzwyczaj lekki. Trzymałam go na lato, bo jest bardzo lekki i skóra oddycha. Nawet długo trzyma się na skórze, czuję się bezpiecznie z tym podkładem utrwalonym pudrem. Faktycznie, produkt może denerwować swoją leistością, ale jednak krycie ma calkiem niezłe - warto wspomnieć, że mam twarz trądzikową, naczynkową, mieszaną, lubiącą się wysuszać.
Podkład oceniam na 5, bo nie zauważyłam żadnych wad. :) Świecę się, bo to normalne jak się spocę, ale jakoś nie odczułam zwiększonej ilości wydzielanego sebum. Na pewno kupię ponownie.

Tragedia

Podkład kupiłam na szybko, z braku lekkiego podkładu. W drogerii wydawał się jasny i lekki, do tego tani, więc czemu nie? To był błąd. Na twarzy ciemnieje masakrycznie do pomarańczy. Robi okropne smugi. Nikomu nie polecam. Szkoda, że nie da się wystawić oceny 0, bo na 1 nawet nie zasługuje.

Najgorszy podkład świata

Chwała Bogu, że dostałam go za darmo, koleżanka lekko się uśmiechając poprosiła mnie o przetestowanie, koniecznie w dzień wolny, kiedy mam dużo czasu. Opis mnie zaintrygowałam, zastanowiłam się, co może być w podkładzie aż tak złego, żeby rezerwować sobie na niego dużo czasu i nie pokazywać się w nim ludziom?
Wyzwanie podjęłam.
Zastosowałam go 4 razy, 2 razy na sobie, raz na koleżance i raz na mężu.

Podkład ma wygodne, lekkie, poręczne opakowanie, można go spokojnie wrzucić do torebki. Bardzo przyjemny aplikator. Testowałam kolo 01 Ivory, a więc taki, którego używam najczęściej, jestem bladziochem, mąż także, koleżanka ma cerę średnią, wpadającą w żółte tony.

Teraz już tylko minusy. A nie, przepraszam - jeszcze jego cena, w Internecie przeczytałam, że kosztuje około 8 zł. Niemniej jednak, nie jest wart swojej ceny.

Podkład jest dosyć rzadki, ale to mi nie przeszkadza. Kolor na dłoni - bardzo jasny, w sam raz. W momencie nałożenia na buzię zmienia się w pomarańcz. Marchewka, to tak, jakbym sobie na twarz nałożyła sok Kubuś. W życiu nie widziałam kosmetyku, który oksyduje w mniej niż 10 sekund. Robi na skórze takie smugi, że nie jest możliwe jego roztarcie. Wygląda to jak nakładanie samoopalacza, Chryste Panie, toż to jakiś kosmos!

Woda, pomarańczowa woda nałożona na twarz. Ten kolor jest nieodpowiedni dla każdej jednej osoby, nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak wyglądają ciemniejsze odcienie!