Mixa, Płyn micelarny do skóry mieszanej i tłustej z oczyszczającym cynkiem

Mixa, Płyn micelarny do skóry mieszanej i tłustej z oczyszczającym cynkiem

Płyn micelarny przeciw niedoskonałościom marki Mixa to preparat do demakijażu wrażliwej skóry mieszanej i tłustej:
- Formuła z micelami usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia bez pocierania.
- Fizjologiczne pH 5.5, identyczne z pH skóry
- Skóra pozostaje oczyszczona i odświeżona.

Skład: Aqua, Hexylene glycol,Glycerin, Poloxamer 184, Citric Acid, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Panthenol, Parfum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Poliaminopropyl Biguanide, Zinc Gluconate

Dobry

Płyn dobrze sobie radzi z usuwaniem podkładu, ale niestety ma duże trudności z usuwaniem eyelinera czy tuszu i to nie wodoodpornym. Moim zdaniem cynk zawarty w tym produkcie nie robi nic. Duża pojemność wystarcza na dość długo, ponieważ jest wydajny.

Super

Bardzo fajny plyn micelarny do skóry mieszanej w zupełności spełnia moje oczekiwania nie drażni zmywa cały makijaż oraz radzi sobie doskonale z tuszem skóra jest czysta napięta i delikatna ma równie piękny i delikatny zapach chętnie do niego wracam polecam!!!

Raczej już nie kupię

Płyn sprawdza się do oczyszczania twarzy, ale niestety nie do końca daje sobie radę z makijażem i nie mówię tu o "tapecie", tylko o zwykłym, dziennym makijażu oczu. Eyeliner i tusz to dla niego wyzwanie, któremu u mnie nie podolal. Poza tym po jakimś czasie zaczął drażnić mnie zapach.

przyjemniaczek

W porównaniu do Mixy różowej i niebieskiej, zielona wypadła nad podziw dobrze. Pierwszą rzeczą na którą zwróciam uwagę jest zapach, delikatny i nikły ale bardzo przyjemny.
Micel świetnie radzi sobie z makijażem, usuwa podkłady i BB, wstępnie rozpuszcazm nim także maskarę. Bardzo dobrze nadaje się do cer problematycznych.
Jest bardzo delikatny i nie podrażnia. Co najważniejsze, nie trzeba trzeć. No i nie wysusza. Po jego zastosowaniu (mam wrażenie), że cera ma bardzo naturalne pH, działa niemalże jak tonik.
Cena przystępna, choć ciągle idzie w górę. Po co przepłacać za Biodermę?

jedynym minusem jest opakowanie, z którego zawsze wylewa mi się za dużo produktu na wacik. Lepsza byłaby pompka albo jakiś dozownik.

Delikatny i skuteczny

Płyn micelarny Mixa zakupiłam pol roku temu na promocji w rossmannie i tak sobie stał i czekal na swoją kolej, schowany głęboko w szafie.
Gdy w końcu przyszła jego kolej, byłam bardzo zadowolona. Wreszcie nic mnie nie piekło po zmyciu makijażu.
Zmywanie z nim było przyjemnością, a nie katorga.
Poza tym Bardzo wydajny, starczył mi na około 4 miesiące przy używaniu 2-3 razy w tygodniu

Nie radzi sobie z demakijażem oczu

Ogólnie jestem zadowolona jeśli chodzi o demakijaż twarzy, ale nie oczu. Płyn nie usuwa wodoodpornego tuszu ani linera, nic a nic. Nie rusza też wcale trochę trwalszych tuszy, które nie są wodoodporne. Do samej twarzy tak, do oczu nie. Oceniam na 2,5 gwiazdki i więcej nie kupię, bo w tej chwili muszę zmywać oczy czym innym.

Super

Kupuje ten płyn micelarny od kilku lat i nie zamienię go na żaden inny.
Stosowałam już różne płyny micelarne i żaden nigdy nie odpowiadał mi tak jak ten. Inne płyny podrażniają moje oczy, nie domywają makijażu czy zostawiają tłusty film na twarzy. Ten z czystym sercem mogę polecić każdemu :)

Średniak

Wypróbowałam już wiele płynów micelarnych i ten oceniam na +3. Niestety nie czyści dokładnie skóry. Mam po nim wypryski na skórze. Początkowo myślałam, że od czegoś innego, ale poobserwowałam skórę i odstawiłam ten płyn, a zaczęłam używać innego i problem znikł.

w porządku aczkolwiek nie jako oczyszczanie

Płyn ten używałam bardzo długo i to na spółkę z mamą. Do tego jego konsystencja pozwalała, by jedno zamoczenie płatka w kosmetyku ruszyło z miejsca makijaż na całej twarzy. Używałam go również z rana do oczyszczenia cery oraz jako tonik po innych czynnościach oczyszczania. Powiem tak: jeśli ktoś ma skórę problematyczną to nie powinien oczekiwać, że tym płynem dobrze oczyści skórę. Ja tak przez jakiś czas myślałam i okazywało się, że np. następnego dnia pojawiały się niedoskonałości. Jako samodzielne oczyszczanie ten płyn się nie sprawdzi. Natomiast jako tonik - super :) Nie podrażnia i pomaga przywrócić skórze odpowiednie ph.

super

najlepszy płyn micelarny jaki do tej pory stosowałam, lekki, na prawdę oczyszcza, nie podrażnia, bardzo dobrze zmywa nawet bardzo mocny makijaż, po za tym przyjemnie pachnie, spokojnie może być używany zamiast toniku

Całkiem dobry produkt

Płyn micelarny z Mixy kupiłam kilka miesięcy temu i dopiero teraz opróżniłam całe opakowanie. Miałam już do czynienia z kilkoma wytworami tej marki i z każdego byłam zadowolona. Tu nie jest inaczej. Płyn sprawdził się bardzo dobrze w momencie zmywania makijażu, nawet tego cięższego, który towarzyszy mi całkiem często. Nie wymagał większego tarcia skóry na twarzy, ale w momencie kontaktu z cieniami czy tuszem do rzęs trzeba było trzymać nasączony wacik na oku trochę dłużej, aby faktycznie rozpuścił cały towar.

Czy faktycznie udało mu się zwalczyć niedoskonałości? No raczej nie. Ale już dawno zrozumiałam, że kosmetyki z drogerii mogą mieć takie działanie jedynie w nazwie by zachęcić do nabycia. Mimo to bardzo go lubię, bo nie miałam aż takich oczekiwań wobec niego.

Myślę, że mogę polecić ten płyn bo nie robi skórze krzywdy, domywa dobrze, jest całkiem wydajny i nie kosztuje wybitnie dużo. Dodatkowo efekt takiego oczyszczenia z sebum utrzymuje się całkiem długo, nawet na skórze tłustej.

Znakomity

Płynu używam po przebudzeniu,rano aby zetrzeć z twarzy resztki wieczornej pielęgnacji.Spisuje się świetnie.Następnie myję twarz żelem z wodą itd. Stosowałam także do demakijażu.Podkład,korektor,puder zmywał perfekcyjnie,natomiast z tuszem i kreskami średnio radził.Musiałam przcierać dwufazowym.Od kiedy stosuje ten plyn moja cera jest w lepszej formie,na pewno to zasluga cynku .