Mixa, Płyn micelarny do skóry mieszanej i tłustej z oczyszczającym cynkiem

Mixa, Płyn micelarny do skóry mieszanej i tłustej z oczyszczającym cynkiem

Płyn micelarny przeciw niedoskonałościom marki Mixa to preparat do demakijażu wrażliwej skóry mieszanej i tłustej:
- Formuła z micelami usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia bez pocierania.
- Fizjologiczne pH 5.5, identyczne z pH skóry
- Skóra pozostaje oczyszczona i odświeżona.

Skład: Aqua, Hexylene glycol,Glycerin, Poloxamer 184, Citric Acid, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Panthenol, Parfum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Poliaminopropyl Biguanide, Zinc Gluconate

Dobry

Nie zaobserwowałam żadnych zmian jesli chodzi o moją tłustą strefę T ani żadnej poprawy ani pogorszenia. Produkt doskonale spełnia funkcje demakijażu.

Zalety:
-Bardzo łatwo i szybko usuwa makijaż
-Ładny zapach
-Wydajny

Wady:
-Nieprzyjemne uczucie lepkości po zastosowaniu, lecz wystarczy przemyć twarz wodą i uczucie znika

Całkiem niezły

Jak na produkt kupiony w markecie na promocji jestem naprawdę zadowolona. Płyn sprawdza się całkiem nieźle do codziennego użytku, naprawdę wielki plus za zero podrażnień skóry i uczu. Nie zostawia żadnej dziwnej warstwy na skórze, skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Płyn na ma delikatny, nienarzucający się zapach. Szkoda jedynie, że produkt nie do końca radzi sobie z mocniejszym makijażem (i to nie wodoodpornym), oczyszczanie też niestety słabo działa. Tym nie mniej, produkt pewnie i tak jeszcze kupię za tę jego przyjemną lekką formułę, na co dzień wystarcza ;)

Nie spełnia oczekiwan

Stosuje go razem z oczyszczającym żelem myjącym bez mydła przeciw niedoskonałością oraz kremem nawilżającym z tej serii... kończąc już drugie opakowanie musze stwierdzić ze już więcej nie kupię. Na początku miałam wrażenie ze coś pomaga i faktycznie moja skóra wydziela mniej sebum ale to było mylne wrażenie. Po zastosowaniu twarz klei się i błyszczy. Nie polecam

Dobry

Płyn dobrze sobie radzi z usuwaniem podkładu, ale niestety ma duże trudności z usuwaniem eyelinera czy tuszu i to nie wodoodpornym. Moim zdaniem cynk zawarty w tym produkcie nie robi nic. Duża pojemność wystarcza na dość długo, ponieważ jest wydajny.

Super

Bardzo fajny plyn micelarny do skóry mieszanej w zupełności spełnia moje oczekiwania nie drażni zmywa cały makijaż oraz radzi sobie doskonale z tuszem skóra jest czysta napięta i delikatna ma równie piękny i delikatny zapach chętnie do niego wracam polecam!!!

Raczej już nie kupię

Płyn sprawdza się do oczyszczania twarzy, ale niestety nie do końca daje sobie radę z makijażem i nie mówię tu o "tapecie", tylko o zwykłym, dziennym makijażu oczu. Eyeliner i tusz to dla niego wyzwanie, któremu u mnie nie podolal. Poza tym po jakimś czasie zaczął drażnić mnie zapach.

przyjemniaczek

W porównaniu do Mixy różowej i niebieskiej, zielona wypadła nad podziw dobrze. Pierwszą rzeczą na którą zwróciam uwagę jest zapach, delikatny i nikły ale bardzo przyjemny.
Micel świetnie radzi sobie z makijażem, usuwa podkłady i BB, wstępnie rozpuszcazm nim także maskarę. Bardzo dobrze nadaje się do cer problematycznych.
Jest bardzo delikatny i nie podrażnia. Co najważniejsze, nie trzeba trzeć. No i nie wysusza. Po jego zastosowaniu (mam wrażenie), że cera ma bardzo naturalne pH, działa niemalże jak tonik.
Cena przystępna, choć ciągle idzie w górę. Po co przepłacać za Biodermę?

jedynym minusem jest opakowanie, z którego zawsze wylewa mi się za dużo produktu na wacik. Lepsza byłaby pompka albo jakiś dozownik.

Delikatny i skuteczny

Płyn micelarny Mixa zakupiłam pol roku temu na promocji w rossmannie i tak sobie stał i czekal na swoją kolej, schowany głęboko w szafie.
Gdy w końcu przyszła jego kolej, byłam bardzo zadowolona. Wreszcie nic mnie nie piekło po zmyciu makijażu.
Zmywanie z nim było przyjemnością, a nie katorga.
Poza tym Bardzo wydajny, starczył mi na około 4 miesiące przy używaniu 2-3 razy w tygodniu

Nie radzi sobie z demakijażem oczu

Ogólnie jestem zadowolona jeśli chodzi o demakijaż twarzy, ale nie oczu. Płyn nie usuwa wodoodpornego tuszu ani linera, nic a nic. Nie rusza też wcale trochę trwalszych tuszy, które nie są wodoodporne. Do samej twarzy tak, do oczu nie. Oceniam na 2,5 gwiazdki i więcej nie kupię, bo w tej chwili muszę zmywać oczy czym innym.

Super

Kupuje ten płyn micelarny od kilku lat i nie zamienię go na żaden inny.
Stosowałam już różne płyny micelarne i żaden nigdy nie odpowiadał mi tak jak ten. Inne płyny podrażniają moje oczy, nie domywają makijażu czy zostawiają tłusty film na twarzy. Ten z czystym sercem mogę polecić każdemu :)

Średniak

Wypróbowałam już wiele płynów micelarnych i ten oceniam na +3. Niestety nie czyści dokładnie skóry. Mam po nim wypryski na skórze. Początkowo myślałam, że od czegoś innego, ale poobserwowałam skórę i odstawiłam ten płyn, a zaczęłam używać innego i problem znikł.

w porządku aczkolwiek nie jako oczyszczanie

Płyn ten używałam bardzo długo i to na spółkę z mamą. Do tego jego konsystencja pozwalała, by jedno zamoczenie płatka w kosmetyku ruszyło z miejsca makijaż na całej twarzy. Używałam go również z rana do oczyszczenia cery oraz jako tonik po innych czynnościach oczyszczania. Powiem tak: jeśli ktoś ma skórę problematyczną to nie powinien oczekiwać, że tym płynem dobrze oczyści skórę. Ja tak przez jakiś czas myślałam i okazywało się, że np. następnego dnia pojawiały się niedoskonałości. Jako samodzielne oczyszczanie ten płyn się nie sprawdzi. Natomiast jako tonik - super :) Nie podrażnia i pomaga przywrócić skórze odpowiednie ph.