Magnetic Beat

Magnetic Beat

Orientalną mieszankę zielonych nut i niezwykle rześkich owowców połączono z lekką, kwiatową nutą zapachową, a całość uzupełniono piżmem. W tej kompozycji doszukać się można m.in.: zielonych nut, bazyli, frezji, czarnej pożeczki, śliwki, jaśminu, konwalii, wanilii i drzewa sandałowego.

Cena: 139 zł / 30 ml

Słodko dziewczęcy

Bardzo ładny, troszkę pudrowy zapach. Lekko słodki, ale nie przytłaczający - z duża dawką kwaskowatej czarnej porzeczki. W tle ciągle przebrzmiewa słodycz klasycznej Escady Magnetism jednak Magnetic Beat jest dużo lżejszy i bardziej dziewczęcy. Flakonik świetnie pasuje do zawartości.
Dużą wadą zapachu jest jej nietrwałość - niestety po kilku godzinach w ogóle go na sobie nie czuję :(

Magnetyczny zapach

Delikatny i bardzo kobiecy zapach. W sam raz do szkoły, pracy, czy spotkanie z przyjaciółmi. Nie drażni, nie jest ciężki. Dla młodych kobiet. Zapach nie jest trwały, jak niektóre perfumy, ale moim zdaniem utrzymuje się na skórze wystarczająco długo. Na wieczór proponuję jakiś ostrzejszy zapach, ten jest idealny na dzień.

Używam tego produktu od:2009

Nietrwały :(

Szkoda, że nie grzeszy trwałością. może jakoś tragicznie nie jest, czuć go jakieś 4-5 godzin, ale jak dla mnie to za krótko, musiałam się popsikać w pracy czymś innym - nie moge tak niepachnąco ;) Zapach bardzo ładny, w każdym razie fankom Escady Magnetism powinien przypaść do gustu - to ta sama pełna uroku słodycz, w tym przypadku nieco lżejsza, mniej w niej karmelu, więcej czarnej porzeczki, wciąż sporo pięknej frezji. Bardzo fajny, tylko ta trwałość... :(
Buteleczka ladna

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie polecam

Zachwycona znaną mi już bardzo dobrze wodą perfumowaną Magnetism skusiłam się na Magnetic Beat.
Zapach, choć nazywany jest lżejszą siostrą Magnetism, nie powala na kolana.

Czuć tylko i wyłacznie truskawkę.
Trwałość to zaledwie 3-4 godziny.
Tym razem Escada - szanująca się marka z wysokiej półki - nie popisała się.

Na szczęście udało mi się kupić zapach 75ml za bardzo przystępną cenę 82 zł w www.perfumeria.pl.
Zatem można bez żalu buteleczkę zużyć i o niej zapomnieć.

Nie polecam.
Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75 ml

Uwielbiam

Bardzo lubie czuc na sobie slodkie zapachy o wlasnie dzieki temu mam sentyment do escad.
Bardzo, bardzo slodki zapach.
Bardzo dziewczecy, w sam raz na wiosne czy lato.
Kojarzy mi sie najbardziej z wiosna, swiergotem ptakow.
Lubie go i polecam kazdej kobiecie, ktora chce poczuc sie mlodo i dziewczeco.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/30 ml

Escadzie dziękujemy

Słodki cukierkowy ulepek. Tego też oczekiwałam po tej Escadzie, a mimo to rozczarowała mnie i to mocno. Dlaczego? Miałam nadzieję na coś lekkiego słodkiego z aromatem czarnej porzeczki w tle. Dostałam przesłodzoną landrynkę. Jakieś kwiatki na cukrowej wacie. Wszystko płaskie, mdłe, bez wyrazu i polotu. Na szczęście kompletnie nietrwałe.
To chyba najkrótsza recenzja jaką w ostatnim czasie napisałam. Flakonik 25 ml wykończyłam w dwa tygodnie, ot tyle.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno 25 ml

Dziewczęcy

Delikatny, optymistyczny, dziewczęcy, słodko-kwiatowy i w różowym flakonie - czyli zapach, który musiał mi się spodobać :D
Wyczuwam w nim frezję i konwalię, jaśmin oraz wanilię, wszystko to ładnie się ze sobą komponuje na skórze. Z początku wydawało mi się, że gdzieś tam świdrują też w nosie poziomki.
Najdłużej jednak wyczuwam u siebie nuty ciepłe, czyli wspomnianą wanilię i jaśmin(mieszanka dająca czasem wrażenie kokosowych nut), który sprawia, że całość nie jest przesłodzona, a ja wyczuwam dzięki niemu jakąś nutkę goryczki i dlatego nie mam wrażenia, że pachnę jak cukierek ;)
Idealne perfumy na wiosnę, choć teraz jesienią także dobrze się spisują, szczególnie w ostatnie ciepłe dni. Trwałość całkiem dobra.
Flakonik też mi się podoba, prosty, bez udziwnień.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie buteleczki 25 ml

słodko i dziewczęco ;)

Początkowo nieco się obawiałam powąchać ten zapach, gdyż Escada kojarzy mi się głównie ze słodko-mdlącymi perfumami, co niezbyt mi odpowiada. Ale zapach okazał się bardzo ładny, nie przesadzony . Słodki, ale nie duszący. Przy tym ładne, zgrabne opakowanie. Całość przyjemna dla zmysłów :)

Używam tego produktu od:miesiąca

spoko

Udało mi sie go w koncu przetestowac, bo ciagle z tym zwlekałam. Uwazam, ze jest bardzo podobna do swojej siostry escady magnetism tylko bardziej, swieza i kwiatowa z słodka nuta. Byc moze gdzies tam jeszcze czuje owocki, ale w minimalnym stopniu. Całosc przyjemna dla mojego nosa mogłabym kupic tylko po co, jesli na rynku i na mojej połce stoi juz wiele podobnych zapachow.

Używam tego produktu od:testy

Ulubiony

Zapach pełen energii i radości, przywodzi na myśl dzieciństwo i młodość. Pachnie trochę jak wata cukrowa, ale ta słodycz nie jest dusząca, wręcz przeciwnie, zapach ma głębie. Lżejsza i ładniejsza siostra Magnetism.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 25ml

w porządku

Fajny, lekki zapach na wiosenne dni. Latem chyba bym go nie zniosła. Dla mnie znacznie lepszy nic Magnetism, ktorego nie znoszę. Typowy słodziak, niezbyt trwały.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:75ml

za dużo piżma

Początek jest wesoły, pełen dziewczęcej radości, ale chwilę później do akcji wkracza natrętne, mdlące piżmo, którego w kompozycji nie pożałowano.
Przez 2 miesiące spryskiwałam się MB z przyjemnością, później nastąpił odwrót.
Próbowałam go jeszcze polubić, ale niestety nie udało się. Oddam siostrze. Mnie przyprawia o ból głowy.Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego