Ziaja, Ziaja, Zimowy krem do rąk `Piernik, imbir, cynamon`

Ziaja, Ziaja, Zimowy krem do rąk `Piernik, imbir, cynamon`

Ziaja zimowy krem do rąk Piernik, imbir, cynamon:
- Przynosi ulgę wysuszonym dłoniom .
- Nawilża, zmiękcza i wyraźnie wygładza naskórek
- Pozostawia skórę zadbaną i delikatną w dotyku .
- Nadaje skórze korzenny zapach .

Ot, taki kremik

Na wstępie zaznaczę, że nazywanie tego kremu zimowym to jest zbyt duże słowo. Moim zdaniem jest to zwykły krem o miłym zapachu, ale daleko mu do porządnego zimowego kremu.

Co producent obiecuje jak będziemy korzystać z tego kremu? Przede wszystkim zaznacza, że produkt przynosi ulgę wysuszonym dłoniom, nawilża, zmiękcza i wyraźnie wygładza oraz dodatkowo ładny zapach. Co ja zauważyłam? Miałam teraz taki mały kryzys, kiedy skóra była sucha i potrzebowałam szybkiej pomocy. Faktycznie produkt przynosi ulgę suchej skórze, przy okazji ją nawilżając, zmiękczając naskórek, wygładzając oraz nadając ładny zapach. Ze wszystkim tutaj zgodzę się. Dodatkową zaletą może być to, że podczas zabaw z kotem często wychodzę zadrapana, a produkt nie podrażnia ran. Jednak.. Po pierwsze nawilżenie nie trwa długo i wypadałoby mieć zawsze pod ręką tę tubkę, ponieważ w każdej chwili działanie nawilżenia może zniknąć. Po drugie nie odpowiadała mi ta lejąca się konsystencja, ponieważ sugerując się nazwą "zimowy" to oczekiwałam, że będę zużywać mało produktu, ale za to konsystencja będzie bardzo treściwa, a produkt stworzy niewidzialne rękawiczki, które będą ochraniać. Tutaj trafiłam na coś co ma konsystencję mało przypominającą produkt, który ma ochronić nas w zimowe dni, a raczej pasuje do zwykłego nawilżacza na lato. Po trzecie po tym produkcie ręce mi się świecą, a ponadto musiałam wycierać chusteczką opuszki palców, bo brudziłam wszystko dookoła. Dopiero po jakimś czasie wszystko wchłaniało się do końca, ale był to zbyt długi okres oczekiwania. Zapach jest bardzo przyjemny i mimo, że nie lubię cynamonu to użytkowanie kremu z nutą cynamonu było bardzo fajne. Cena moim zdaniem jest ciut za wysoka, bo są o wiele lepsze nawilżacze w niższej cenie, a wydajność przeciętna, bo nawilżanie szybko znika, więc trzeba częściej używać.

Raczej nie wrócę do tego kremu, wolę poszukać czegoś innego.

Piernik na dłoniach :)

Zapach petarda! Bardzo mocny, tak samo jak czekolada z pomarancza. Bardzo kuszaca edycja:) dodam ze zapach calkiem dlugo sie trzyma. Nawilza dlonie, nie powoduje alegrii i ma lekka konsystencje. Polecam

Super :)

Bardzo przyjemny krem o mega apetycznym zapachu :)

Plusy:
+zapach
+wygodne opakowanie
+konsystencja w sam raz: nie za tłusty, nie za lekki

Minusy:
-efekt nawilżenia/odżywienia nie powala

Fajny produkt, ale nie na zimę...

Nawilża, nie pozostawia na skórze powłoki i szybko się wchłania. Wielkie zalety kremu do rąk, a do tego bardzo przyjemnie pachnie. Opakowanie w porządku, aplikacja łatwa. Produkt godny polecenia za tą cenę. Wydajność średnia, aby nawilżał trzeba często go stosować.

Natomiast na zimowe dni jest zdecydowanie za lekki, używam go obecnie w okresie wiosennym.

Słabiutki

Łakoma świątecznych wersji Ziaji od razu sięgnęłam po ten krem. Bardzo spodobał mi się zapach - nie ostry i korzenny, ale delikatny, słodki, jakby trochę mleczny z nutą przypraw. Pozostaje na rękach, rpzyjemny dla nosa. Konsystencja kremu leciutka. No i na tym koniec zalet. Bo ten krem nie robi praktycznie nic z rękami - nawilża na góra 5 minut, nie pielęgnuje, o ochronie w ogóle nie ma mowy. I to ma być krem na zimę? Absolutnie. Trzymam sobie go koło biurka jako umilacza zapachowego. Naprawdę, Ziaja jest w stanie stworzyć o wiele lepszy krem do rąk na zimę. Działanie tego kremu to pomyłka. Zdecydowanie nie polecam, mimo przystępnej ceny.

Zimowy jest tylko zapach

Kupiłam go, skuszona tym, ze coraz cześciej gdzieś dookoła mnie pachniał - często widziałam go na uczelni, w autobusie, na ulicy, kobiety po prostu smarowaly sie jak szalone ;) zapach spodobał mi sie strasznie i ogólnie lubię kosmetyki ziaji, wiec kupiłam go od razu. Niestety fajny jest tylko zapach - krem nie nawilża... Jak to w zimie zmagałam sie z lekko suchymi dłońmi (przesuszają mi sie tez dlatego, ze wyciskam na wierzch dłoni podkład i w pośpiechu go ścieram), smarowałam sie ciagle i zero efektów.

+ piękny, swiąteczny zapach
+ wygodna tubka

- bardzo rzadka, lejąca konsystencja
- brak nawilżenia

Krem nadaje sie co najwyżej do utrzymania rak w dobrym stanie, ale jeśli ma sie suche dłonie, to on na pewno nie pomoże. Nie nadaje sie na zimę.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

zdecydowanie nazwa "zimowy" jest tu nad wyrost

Krem przede wszystkim nie jest kremem, który nadaje się do stosowania w warunkach zimowych, a już tym bardziej nie do wychodzenia z nim na dwór, bo ochrona jaką daje jest zerowa.

Owszem delikatnie nawilża skórę dłoni, nie pozostawia też tłustej warstwy - ale też nie ma nic co pozwoliłoby go mianować zimowym, bardziej powiedziałabym, że to lekki krem wiosenny/jesienny i w takich warunkach według mnie powinien się sprawdzić.

duży plus za piękny zapach - ale to zupełnie subiektywne odczucie ;)

Nie nawilża, nie koi, nie robi nic ze skórą dłoni

Plusy :

- szybko się wchłania
- nie jest tłusty
- dobra cena

Minusy:

- trudno dostępny
- opakowanie na kręcony korek a nie na klik
- mało robi ze skórą dłoni
- nie nawilża/ nie chroni
- zapach mało korzenno- świąteczny

Mam też drugą wersję zapachową - czekolada z pomarańczą i wole właśnie czekoladową wersję jeśli idzie o zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Poprawny i nic więcej...

Kupiłam krem zachęcona oczywiście zimowym zapachem.

Oczywiście jak to u ziaji bywa zapach podany na opakowaniu nie ma nic wspólnego z tym rzeczywistym. Nie ma tam żadnego piernika, jedynie gdzieś w oddali imbir.

Krem sam w sobie jest poprawny, szybko się wchłania, konsystencja jest przyjemna, lecz ja mam bardzo wymagające, suche dłonie i dla mnie nie jest wystarczajacy.

Raczej nie skuszę sie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Jak to Ziaja :)

Tradycyjnie - bez zastrzeżeń - świetny produkt za niską cenę.

Plusy:
- piękny zapach, ale zarazem nie nachalny,
- szybko się wchłania,
- wydajny,
- niska cena,
- nawilża wystarczająco (nie mam problemu z suchą skórą).

Minus:
- mały drobiazg: jest tak popularny, że zarazem trudno dostępny, przy drugiej próbie udało mi się dostać przedostatni egzemplarz w sklepiku Ziaji ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie