Glam, Glambrush, Pędzel do makijażu Kabuki `ławkowiec`

Glam, Glambrush, Pędzel do makijażu Kabuki `ławkowiec`

Pędzel typu Kabuki Glam z syntetycznego, miękkiego włosia na naturalnej bambusowej rączce. Pędzel służy do aplikacji makijażu na twarz i ciało. Idealny do nakładania baz/kremów, podkładów, pudrów i konturowania twarzy w kilku ruchach. Rodzaj włosia minimalizuje zbieranie produktu przez pędzel. wymiary włosia: 8x3,5x3,5cm wymiary trzonka: 7x4x2,5cm

Najlepszy do szybkiego pudrowania i konturowania

Nie ma go już w ofercie GlamShopu, a szkoda. To bardzo uniwersalny pędzel i bardzo mięciutki. Doskonały do nakładania pudru i konturowania. Można nim w prosty i szybki sposób nałożyć bronzer . Doskonale się również sprawdza jako pędzel do nakładania rozświetlacza na ciało, Jest ze mną 1,5 roku . Mam nadzieję, że posłuży mi jak najdłużej. Może Hania wypuści jeszcze kiedyś podobne cudo.

Wspaniały

Używam go do pudru i w tej roli sprawdza się super! Można nim również nałożyć Podkład, Puder, róż bronzer, więc jest wielozadaniowy.
Zdecydowanie ulubiony pędzel.

Ławkowiec Wielozadaniowiec ;)

Nie miałam jeszcze takiego pędzla, którym mogłabym nałożyć podkład, puder, puder do konturowania, bronzer, rozświetlacz,a na upartego nawet róż ;) Twórczyni miała rację-jest to pędzel do wszystkiego, naprawde. Używam go już kilka miesięcy, myłam go i natrętnie eksploatowałam, a naprawdę nic się z nim nie dzieje, nie wychodzi z niego włosie, nie deformuj sie, nie rozkleja. Cudo po prostu.:)
Plusy:
+WIELOZADANIOWOŚĆ,
+jakość ,
+cena,
+solidne wykonanie,
+łatwość w pielęgnacji,
+łatwość nakładania przeróżnych produktów,

Minusów dla mnie brak.