Helena Rubinstein, Throat Sculptor (krem liftingujący na szyję i dekolt)

Helena Rubinstein, Throat Sculptor (krem liftingujący na szyję i dekolt)

Kolejny z kosmetyków liftingującej linii "Sculptor" zawiera prawdziwy koktajl składników modelujących, specjalnie dobranych do strukturalnej budowy wrażliwej skóry szyi.
Producent obiecuje natychmiastowe lepsze napięcie skóry po użyciu kremu, jej ujędrnienie i zagęszczenie. Skóra na dekolcie ma być natomiast zmiękczona i rozpromieniona. Po 4 tygodniach stosowania owal twarzy ma być wygładzony, szyja pozbawiona zmarszczek i jędrniejsza, rysy mają wyglądac na ogólnie wyszczuplone i wysubtelnione.
Specyfik ma bogatą, kremową konsystencję, nie pozostawia klejącej warstwy.

Cena: zł / 50 ml

Podziałał na moją Mamę!

I znowu świadomie naruszam tu "Kodeks Pudernic", bo nie używałam tego kremu sama, robiła to moja Mama, jednak efekt był na tyle spektakularny, że czuję potrzebę opisania go :)

Przede wszystkim słowo "throat" (szyja, gardło) w nazwie nie powinna zmylić, krem tak samo dobrze nadaje się do twarzy. Mama smarowała nim (na noc) w każdym razie oba obszary :) Po miesiącu używania jej cera wyglądała wyraźnie młodziej, była ożywiona, świeższa i zdecydowanie lepiej napięta, poprawił się owal twarzy - zauważyłam to, choć wcale nie wiedziałam, że akurat ten krem wklepywała (Mama ma tendencję do "chomikowania" i nigdy nie wiadomo, co tam akurat ze swoich zapasów wydobędzie :) ). Padło nawet pytanie "co zrobiłaś, że tak dobrze wyglądasz?" ;)

Niestety, jak w przypadku większości kremów, tak i w tym, efekt trwa tylko dopóki się go używa.. :( Ale jest naprawdę świetny.

To wszystko miało miejsce jakieś 4-5 lat temu a Mama i tak była już po 50-ce :)