Asa, Skinea, Pielęgnujący krem do rąk

Asa, Skinea, Pielęgnujący krem do rąk

Skinea to glicerynowy krem do rąk z ekstraktem z rumianku, olejem mineralnym, masłem shea i prowitaminą B5. Wskazania: działa kojąco na skórę, chroni wysuszone i zniszczone dłonie. Składniki zawarte w kremie Skinea wspomagają naturalną regenerację naskórka. Masło shea i olej mineralny nadaje skórze miękkość i gładkość, tworząc barierę ochronną, która długotrwale chroni skórę przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
normalna

Słabe działanie

Krem kupiłam w aptece za niską cenę. Wydawało mi się, że będzie dobry, jednak nie do końca przypadł mi do gustu...

Krem szybko się wchłania. Tak szybko, że aby uzyskać dobre nawilżenie, po jednym użyciu muszę za chwilę jeszcze raz posmarować dłonie...

Zapach lekko ziołowy, nie drażni aż tak bardzo, ale też nie jest jakiś super przyjemny. Po czasie przyzwyczaiłam się do niego.

Po użyciu kremu dłonie są lekko natłuszczone i nawilżone, ale ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo.

Dobry opis, ale działanie już trochę mniej. Jak dla mnie krem jest za słaby, mimo że nie mam dużych problemów z suchymi dłońmi. Z pewnością nie poradziłby sobie zimą ani tym bardziej z bardzo przesuszoną skórą.

średniak

PLUSY:
-konsystencja- w sam raz tj nie za rzadka ani za gęsta
-krem szybko się wchłania
- zmiękcza skórę dłoni i nadaje gładkość

MINUSY:
- trudna dostępność
- wygładza i pielęgnuje dłonie, ale efekt utrzymuje się krótko- po umyciu rąk skóra wraca do normalności
-zapach- niby delikatny, ale połączenie woni rumianku i gliceryny mi nie odpowiada. Na szczęście zapach ten szybko się ulatnia
- nie chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi- w chodniejsze dni nawet pod rękawiczkami nie czulam jakiejś specjalnej ochrony

Krem otrzymałam w prezencie. Nie kupię go ponownie ze względu na krótkotrwały efekt pielęgnacyjny i zero ochrony.

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml